Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy elita finansistów rządzi światem składając ofiary z ludzi Lucyferowi?

Czy elita finansistów rządzi światem składając ofiary z ludzi Lucyferowi?

Naprawdę wiele napisano i powiedziano na temat możliwości rządzenia światem przez wąskie grono najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie. Temat tak zwanego NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata), jest tak powszechny w internecie (ok. 20 milionów wyników po wpisaniu frazy NWO w przeglądarce Google), że większość ludzi z dostępem do informacji powinnna orientować się w problemie.

a9
Niestety – temat wciąż „nie może” przebić się do mediów głównego nurtu, a jeśli już – traktowany jest w sposób prześmiewczy przez szafarzy jedynej słusznej rzeczywistości (dziennikarze, a raczej ci, którzy wywierają nacisk na pracodawców). Najczęściej szufladkuje się i kategoryzuje wszystkich, którzy wyrażają przekonanie o realności istnienia Rządu Światowego, grupy osób, która kreuje naszą rzeczywistość – stygmatyzując ich jako zwolenników teorii spisku.
a8
Termin „teoria spiskowa” ukuty został przez CIA już w 1967 roku. W jakim celu? Powstała potrzeba stworzenia narzędzia dyskredytacji tych, którzy ośmielają się nie akceptować oficjalnych wersji wydarzeń zgodnych z główną narracją kreatorów tego co dzieje się na świecie.
a7

Niedawno natknąłem się na wywiad z holendrem Ronaldem Bernardem – rzekomo byłym, dużym graczem finansowym. Wywiad przetłumaczyli na język polski ludzie zprzeczywistosc.pl, został on umieszczony na kanale YouTube pana Pawła Bednarza, założyciela Fundacji im. Dobrego Pasterza. Po uważnym wysłuchaniu tego co ma do przekazania Ron można stwierdzić, że człowiek ten mówi prawdę. Oczywiście należy kierować się również sceptycyzmem i założyć, że może to być podstawiona osoba, wyuczony aktor, który potrafi zagrać na uczuciach, dezinformator, z tym, że nie bardzo wiem jaki miałby być cel rozsiewania tych informacji?

 

Grono odbiorców przekazu dotyczy około 350-400 tysięcy osób, jak zdążyłem się zorientować. Czy chodzi o małostkowe przygotowanie sobie gruntu pod przyszłe płatne wywiady, wydanie książki i zarobienie na tym? Nie sądzę, a jeśli to aktor, zobaczcie wywiad – czyż nie należy się oskar dla Ronalda? Wielu z Was pewnie widziało już wywiad, bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze nie natknęli się na te informacje i zapoznanie się z nimi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=97&v=aCkmx-if4Rk

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-elita-finansistow-rzadzi-swiatem-skladajac-ofiary-z-ludzi-lucyferowi

Data publikacji: 2.07.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.