Strona główna > Rosja > El Miurid: Wyniki Spotkania

El Miurid: Wyniki Spotkania

 Po zakończeniu spotkania na Kremlu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, izraelski premier Benjamin Netanjahu oświadczył: Izrael zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich działań niezbędnych do obrony a Rosja, raczej nie spróbuje ograniczać działań wojennych Izraela – w Syrii.

„Przypuszczenia, że Moskwa blokuje transgraniczne akcje ЦАХАЛ*1., okazały się fałszywe, i nie mam podstaw by sądzić, że tym razem, będzie inaczej” — oświadczył szef rządu Izraela.

I to właściwie to, czego było trzeba. Rosyjski partner zapewnił Izrael, że będzie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. Sojusznicy? Jacy sojusznicy?  No co wy?

A w ogóle, specjalnych obaw u izraelskiego premiera być nie mogło: Putin cztery lata temu uroczyście obiecał bronić jakichś tam Rosjan, rwał na piersi kamizelkę i wskazywał na potężną armię, która nie pozwoli skrzywdzić przedstawicieli największego na świecie podzielonego narodu. Co nie przeszkodziło mu się odwrócić, kiedy dokładnie cztery lata temu, w Mariupolu zabijali tych samych przedstawicieli, tego samego podzielonego narodu. Putin był po pachy zajęty: odbierał paradę i mówił, że musimy być godni pamięci przodków i takie tam (прочую хрень)*2. W duszy, zapewne, chichocząc nad bałwanami, którzy z zapartym tchem słuchali, co on wieści.

Tak więc wszystko w pełnym porządku.U obecnych rosyjskich*3. nie ma sojuszników, nie ma interesów narodowych, są tylko pieniądze, które czczą i za które, sprzedadzą kogokolwiek i cokolwiek. No, a na głos, jasne, będą mówić, że to wzniosłe,  bardzo podnoszące na duchu i sakralne.

Jaki stosunek mają do tego zwycięstwa, trudno powiedzieć — oni w istocie, również je  sprywatyzowali i ukradli, jak i całą resztę kraju. Ale będą się do niego kleić.

Ale kiedy wygodniej, to się odwrócą i zaczną udawać, że czegoś nie zauważyli. W sumie, Netanjahu prawie że na próżno latał — to wszystko można było załatwić, na telefon.

Jednakże izraelskiego premiera zrozumieć można: Izrael, jak raz ma swoje własne  narodowe interesy. Z nimi wszystko w pełnym porządku. A jego kierownictwo jest gotowe do wizyt na każdym śmietniku i komunikować się z dowolnymi dzikusami, jeśli tego wymagają interesy kraju. Aby zapewnić ich przestrzeganie. A jakie interesy narodowe mają wieczni zdrajcy, trudno powiedzieć.

—————-

YouTube:

ЛОЖЬ 9 МАЯ
Kłamstwo 9 Maja

День Победы – может повторим!? Во что превратилось 9 мая / Парад победы 2018
Dzień Zwycięstwa- możemy powtórzyć!? W co przemienił się 9 Maja/ Parada Zwycięstwa

—————

Przypisy:

*1. lurkmore.co›ЦАХАЛ
„ЦАХАЛ (аббревиатура от евр. рас. ‏צבא הגנה לישראל‏‎) — армия обороны Жидостана, предназначенная для захвата арабских территорий. Доставляет не только совместной службой обоих полов, но и эпичным слиянием русской армейской прозы (спасибо понаехавшим репатриантам) с еврейским расовым характером. Изначально в Жидостане не было не то что армии, а и самого Жидостана.”
…………
„ЦАХАЛ (skrót od hebr. ras. צבא הגנה לישראל) – armia obrony Żydostanu (Жидостана),przeznaczona do grabieży arabskich terytoriów. Umożliwia nie tylko wspólną służbę obu płciom ale i epiczny udział rosyjskich emigrantów, żydowskiego pochodzenia, bez których od początku, nie byłoby ani armii, ani samego Żydostanu”

*2.”прочую хрень”: eufemizm zastępujący soczyste obscenium.

*3. „У нынешних российских„,”rosyjskich”: tu użyte z ironicznym wyobcowaniem, zamiast swoich – „ruskich”

—————–

Źródło:

Итоги встречи


Итоги встречи
Эль Мюрид
10.05.2018


————

Wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.
    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 49 = 53