Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Eksterminacja Białych w Europie: Jesteśmy Trójką Ostatnich Niemieckich dzieci w Szkole

Eksterminacja Białych w Europie: Jesteśmy Trójką Ostatnich Niemieckich dzieci w Szkole

W szkole podstawowej Jens-Nydahl-Grundschule w Kreuzberg w Berlinie-szokująca demonstracja jak Europa jest czyszczona etnicznie przez imigrację trzeciego świata.

a

Wiadomość tak ukazała się na pierwszej stronie magazyny Bild: Jesteśmy trójką ostatnich niemieckich dzieci w naszej szkole, reszta to muzułmanie.

Kreuzberg w Berlinie już od dawna jest celem tureckich imigrantów w stolicy Niemiec, a teraz już doszło do momentu gdzie Niemcy zostali etnicznie wyczyszczeni w tej części miasta.

Na placu zabaw Talina (11), Svenja (11) and Jason (9) nie rozumieją ani słowa ponieważ ich koledzy i koleżanki z klasy rozmawiają tylko po turecku albo arabsku, mówi artykuł z Bild.

99% tutejszych 313 uczniów ma pochodzenie imigracyjne (muzułmańskie), gdzie 285 tych dzieci rodzice otrzymują pomoc finansową od państwa.

Talina jest w szóstej klasie, „Kiedy poszła do szkoły pierwszy raz potrafiła czytać i pisać swoje pierwsze słowa. Jej koledzy nie potrafili nawet powiedzieć „Dziękuję”, „Proszę” czy „Dzień Dobry”, mówi jej mama Mara M. (45).

Niemieckim dzieciom dokucza się za to, że są „zjadaczami świni”. Jej koleżanka Svena mówi: „Szkoda, że nie ma więcej uczniów mówiących po niemiecku.” Matka Jasona mówi: „To nie dobrze, że jest tak mało niemieckich dzieci w szkole.”

Cytowany przez Bild nauczyciel powiedział: „Próbowaliśmy przyciągnąć więcej Niemców do szkoły, ale bezskutecznie. Teraz koncentrujemy się na klientach, których mamy, na stołówce nie ma już wieprzowiny”.

Kreuzberg jest obecnie największym tureckim miastem poza Turcją i jest znany jako „Kleine Istanbul” (Mały Istambuł). Według rządowych statystyk, 90% niektórych obszarów Kreuzberg żyje poniżej poziomu ubóstwa i żyje na utrzymaniu podatników-robiąc kpinę z liberalnego twierdzenia, że imigracja do Europy jest potrzebna do „utrzymania systemu emerytalnego i funkcjonowanie gospodarki.”

Tłumaczenie: Handsome dla nwonews.pl

Źródło: http://newobserveronline.com/the-extermination-of-whites-in-europe-we-are-the-last-3-german-children-in-our-school/

Źródło polskie: http://nwonews.pl/artykul,4513,eksterminacja-bialych-w-europie-jestesmy-trojka-ostatnich-niemieckich-dzieci-w-szkole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.