Strona główna > Polska > Ekspert immunologi dr.Paweł Grzesiowski: Na podstawie fałszywych danych podawanych do informacji publicznej mamy paraliż całego kraju.

Ekspert immunologi dr.Paweł Grzesiowski: Na podstawie fałszywych danych podawanych do informacji publicznej mamy paraliż całego kraju.

Dr. Paweł Grzesiowski– ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń.

 Tweetter:

“Szpital 500-łóżkowy. Środa. Przesiewowe wymazy u personelu. 30 dodatnich. Zamknięcie szpitala. Groźba ewakuacji 200 pacjentów. Sobota. Po analizie ryzyka powtórne testy, Wszystkie ujemne. To już test-afera. Jedne testy fałszywie ujemne, Inne fałszywie dodatnie. Brak walidacji.”

Mój nocny twitt otworzył puszkę z Pandora Kilkanaście kolejnych informacji o falszywie ujemnych i falszywie dodatnich testach. O ich niskiej jakości. Bardzo dziękuję. Proszę o info na Direct Message o Waszych doświadczeniach w testowaniu. Musimy mieć dane bo #jakasc_nie_ilosc

Wielkie dzięki Groźba ewakuacji szpitala z powodu pseudo-COVID-19 to katastrofa na poziomie medycznym, organizacyjnym, psychologicznym i etycznym. Trzeba zrobic wszystko aby temu zapobiec. Jedynym sposobem jest wiarygodna diagnostyka wirusologicznie jakosc_nie_llose”

Na podstawie fałszywych danych podawanych do informacji publicznej mamy paraliż całego kraju.

Wywiad z Dr. Grzesiowski:

 

One thought on “Ekspert immunologi dr.Paweł Grzesiowski: Na podstawie fałszywych danych podawanych do informacji publicznej mamy paraliż całego kraju.

  1. Wedlug ostatnich informacjii, nie ma zadnej pandemii.
    Wszystkie poczynania rzadu sa nieprawne.
    Powinnismy osoby winne tego paralizu i destrukcji panstwa postawic pod trybunal- szczegolnie Morawieckiego i Szumowskiego( nie zasluguja na zadne tytuowanie).
    Zorganizujmy pozew publiczny, ci osobnicy powinni byc usunieci z zycia publicznego raz na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *