Strona główna > Świat > Egzekucja paryskiego policjanta to fake, zobacz nagranie w zwolnionym tempie

Egzekucja paryskiego policjanta to fake, zobacz nagranie w zwolnionym tempie

Po raz kolejny mamy ewidentny dowód na manipulowanie opinią publiczną, pokazywane na całym świecie wideo przedstawiające egzekucję francuskiego policjanta to medialna mistyfikacja.

https://www.youtube.com/watch?v=C5fQ6kt9_B4

Jeżeli nagranie po raz kolejny zostanie usunięte przez serwis YouTube można je zobaczyć tutaj: Film

Opublikowany przez media zapis wideo puszczony w zwolnionym tempie wyraźnie wskazuje, że policjant nie został ranny, a rzekomy strzał w głowę z bliskiej odległości był chybiony, nie ma żadnych śladów krwi, policjant podnosi ręce i przechyla się w naturalny sposób, wideo jest dowodem że policjant nie odniósł ran śmiertelnych jak przekonują media.

Więcej dowodów inscenizacji:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paryski-zamach-nowe-dowody-oraz-nagrania-wideo-2015-01

Cui bono – Kto zyskuje

Musimy zrozumieć jedną rzecz, radykalny Islam jest niebezpieczną bronią, która wydaje się być sterowana odgórnie. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych faktów, które pozwolą zrozumieć jak media kreują rzeczywistość, programując oczekiwaną reakcje międzynarodowej społeczności.

Radykalny Islam jest idealnym narzędziem do manipulowania opinią publiczną, dżihadyści są narzędziem, podobnie jak Talibowie są wykorzystywani przez USA w celach politycznych oraz do kontroli Afganistanu, który zaopatruje 93% światowego rynku heroiny.

Kto jednocześnie oskarża o zbrodnie, a z drugiej strony udziela finansowego wsparcia radykalnym islamistom z ISIS? Komu najbardziej zalerzy na etnicznym mieszaniu narodów, które prowadzi do konfliktów i wojen domowych? Kto wspiera politykę multikulti?

Dlaczego politycy którzy domagają się radykalnych działań i regulacji prawnych do walki z terroryzmem jednocześnie promują wielokulturowość narodów europejskich, sprowadzają do europy imigrantów z krajów islamskich. Komu zależy na zniszczeniu narodowych państw?

Aby odpowiedzieć na te pytania obejrzyj krótki film zrealizowany przez amerykańskiego pisarza, aktywistę i polityka dr Davida Duke:

Przypomnijmy sobie słowa nieżyjącego już reżysera filmów dokumentalnych Aarona Russo, był on także politykiem i kandydatem na urząd prezydenta USA. W ostatnim udzielonym wywiadzie opowiadał o swojej bliskiej przyjaźni z rodziną Rockefeller, mówił też o zamachu na WTC jako pretekście do rozpoczęcia walki z terroryzmem, której ostatecznym celem będzie odebranie ludziom wolności.  Zamach z 9 września 2001 roku był też  możliwością do zarobienia olbrzymich pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej i chyba nikt opierając się na prawach fizyki nie byłaby w stanie wytłumaczyć w jaki sposób 2 samoloty zburzyły 3 olbrzymie budynki ( WTC 1,2 oraz 7 za który Larry Silverstein otrzymał $ 7,2 mld z polisy ubezpieczeniowej )

Elicie władzy potrzebny jest „straszak”, który pozwoli na przyzwolenie narodów na wzmożoną inwigilacje, zaproponowanie kolejnych środków kontroli społeczeństwa oraz tworzenie globalnych struktur do walki z zagrożeniem terrorystycznym.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się czy naprawdę ten „paryski zamach” jest tak istotny i czy może w jakikolwiek sposób wpłynąć na ograniczenie swobód obywatelskich, to przeczytaj jak komentuje wydarzenie „świat”.

Fragment artykułu „Newsweek Polska” z 07.01.2015r. :

 Świat komentuje

– To rzeź – skomentował funkcjonariusz francuskiej policji Luc Poignant w rozmowie ze stacją BFM TV.

Prezydent Francois Hollande zwołał nadzwyczajnego posiedzenia rządu. – Nie mam wątpliwości, iż atak był zamachem terrorystycznym – powiedział. W regionie paryskim ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia.

Jean-Christophe Cambadélis, pierwszy sekretarz francuskiej Partii Socjalistycznej, nazwał atak „wstrętnym i odrażającym”. Jego zdaniem dokonano zamachu na wolność, której „Charlie Hebdo jest kluczowym aktorem i ambasadorem”.

Dawid Cameron, premier Wielkiej Brytanii: – Morderstwa w Paryżu są obrzydliwe. Wspieramy Francuzów w walce z terroryzmem i w obronie wolności prasy.

Jean-Claude Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, powiedział, że jest „głęboko zszokowany” tym „barbarzyńskim i nieludzkim” atakiem. Powiedział, że to barbarzyństwo jest nie do przyjęcia, dotyczy nas wszystkich jako ludzi i Europejczyków. – Myślami jestem z ofiarami i ich bliskimi – dodał szef Komisji Europejskiej.

Angela Merkel, kanclerz Niemiec, powiedziała: – To nie tylko zamach na życie francuskich obywateli i ich bezpieczeństwo. To atak na wolność słowa oraz prasy, podstawowe elementy naszej demokratycznej kultury. W żaden sposób nie może on zostać usprawiedliwiony.

http://swiat.newsweek.pl/francja-strzelanina-w-redakcji-pisma-satyrycznego,artykuly,354664,1.html

 Nagłówki Polskich Gazet:

„Sprawcy ataku na „Charlie Hebdo” zastrzelili na ulicy policjanta DRASTYCZNE” – Wyborcza 

http://wyborcza.pl/10,82983,17220676,Sprawcy_ataku_na__Charlie_Hebdo__zastrzelili_na_ulicy.html

„Sprawcy ataku na „Charlie Hebdo” zastrzelili na ulicy policjanta” – Onet

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sprawcy-ataku-na-charlie-hebdo-zastrzelili-na-ulicy-policjanta/2y4hr

„Zamachowcy z Paryża dokonali egzekucji policjanta” – Wirtualna Polska

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamachowcy-z-Paryza-dokonali-egzekucji-policjanta,wid,17158534,wiadomosc.html?ticaid=1141f2&_ticrsn=3

Przygotował: Michał KK

**************************

Zobacz także:

Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo

Francja – Terroryści

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *