Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Egipt przygotowuje się na przyjęcie Papieża. W logo księżyc zrównany z krzyżem

Egipt przygotowuje się na przyjęcie Papieża. W logo księżyc zrównany z krzyżem

Jak dowiadujemy się z radiovaticana:

a

”W Egipcie trwają gorączkowe przygotowania do papieskiej wizyty, a mieszkańcy tego kraju oczekują Franciszka z ogromną radością. Wskazuje na to ordynariusz Luksoru, stojący na czele komitetu przygotowującego pielgrzymkę. Zauważa on, że bardzo ważnym dla całego świata wydarzeniem tej podróży będzie wizyta Ojca Świętego na kairskim uniwersytecie Al-Azhar i jego wystąpienie na Międzynarodowej Konferencji Pokojowej.

„Te spotkania pokazują, że religie stworzone są nie do siania nienawiści i podziałów, ale do budowania pokoju i przerzucania mostów pojednania. To jest droga którą wspólnie musimy podążać” – podkreśla bp Emmanuel Bishay. Wskazuje jednocześnie, że Franciszek przybędzie do Egiptu właśnie jako pielgrzym pokoju, by pokazać wyznawcom wszystkich religii, że nie mogą stać się narzędziami nienawiści, konfliktów i podziałów. „Franciszek przyjedzie z przesłaniem pokoju do ziemi, której historia mówi o wielowiekowej gościnności i wytrwałych dążeniach uczynienia z niej miejsca, gdzie wspólnie mogą żyć ludzie różnych religii. Na Ojca Świętego czekają nie tylko katolicy, ale cały naród egipski” – podkreśla organizator papieskiej pielgrzymki do Egiptu”

http://pl.radiovaticana.va/news/2017/04/04/egipt_przygotowuje_si%C4%99_na_przyj%C4%99cie_papie%C5%BCa_/1303386

Poniżej logo tej „imprezy”

00

Krzyż zrównany z islamskim księżycem. Właściwie można uznać, że ów sierp połyka krzyż.

Gdybym miał dzisiaj wskazać osobę która jest najbliższa biblijnej wersji antychrysta, to bez cienia wątpliwości byłby nim pan Bergoglio.

„Zatem otworzyła swoje usta dla bluźnierstwa przeciwko Bogu, by bluźnić przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.
7Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
8Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.” Ap13

a0

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/04/17/egipt-przygotowuje-sie-na-przyjecie-papieza-w-logo-ksiezyc-zrownany-z-krzyzem/

Data publikacji: 17.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *