Strona główna > Świat > Czy ebola jest syjonistyczną sztuczką przeciwko Obongo?

Czy ebola jest syjonistyczną sztuczką przeciwko Obongo?

NY Times: Po potwierdzeniu nowego przypadku eboli, Ameryka obiecuje czujność [With New Ebola Case Confirmed, U.S. Vows Vigilance]

a

MANNY FERNANDEZ i JACK HEALY

Informacja o tym, że została zainfekowana druga pielęgniarka w szpitalu w Dallas, i że pozwolono jej odlecieć dzień przed pokazaniem się objawów, obudziło wątpliwości co do zdolności funkcjonariuszy kontrolowania tej choroby.

NY Times: Kłopoty szpitala gdzie rozszerzył się wirus [Downfall for Hospital Where the Virus Spread]

a

KEVIN SACK

Po informacji o zarażeniu się wirusem drugiej pielęgniarki w Texas Health Presbyterian Hospital, wzmożono kontrolę kiedy funkcjonariusze usiłowali uspokoić pracowników i pacjentów.

a

Strach, strach, strach, i większy strach. W czasie gdy ebola przybyła do Ameryki i rzekomo zabiła jednego mężczyznę w Dallas, aż 200 osób zmarło w wyniku zakrztuszenia się jedzeniem, 250 z powodu wypadków żeglarskich, 3.000 w wypadkach samochodowych, 1.000 w wyniku zabójstw, i 5 z powodu piorunów. (w oparciu o miesięczne średnie danych z CDC). Gdyby muły Sulzbergera mieli każdą z tych tragedii traktować z takim samym stopniem strasznego szumu jaki dają wirusowi ebola, to większość ludzi nigdy by nie prowadziła aut, nie jadła solidnych pokarmów, ani nie wychodziła z domu!

a

Wyraźnie coś tu się dzieje. Już zajmowaliśmy się spiskiem w celu destabilizacji Afryki i uniemożliwienia jej rozwoju i nawiązania bliskich kontaktów z blokiem Rosja-Chiny. Ale teraz wydaje się jakby był także krajowy amerykański element. Strzeżcie się szczepionki, jeśli taka jest.

Ale może być także inny punkt widzenia tego dziwnego „kryzysu” przedwyborczego. Możemy tu tylko zakładać, ale co jeśli ebola-mania jest nową 'Bengazi-Gate'? Co jeśli celem jest wywołanie niezadowolenia ze sposobu zajmowania się przez Homo-Obongo „kryzysem eboli”, którego republikanie używają do zdobycia dużych większości w nadchodzących wyborach do Kongresu i Senatu?

Nie jest tajemnicą to, że Homo-Obongo nie ma ani odwagi, ani chęci, by wysadzić w powietrze Bliski Wschód i rozpocząć III wojnę światową. Nie bronię tego podłego komunistycznego szarlatana, ale sam oświadczył iż skupia się na „fundamentalnej transformacji Ameryki”, nie rozpoczęciu III wojny światowej, albo przynajmniej na Bliskim Wschodzie. Jego globalistyczno-marksistowskie czarne serce nie czuje nic do 'Większego Izraela'.

Miliarder, syjonistyczny właściciel Republican Party, Sheldon Adelson, żąda wojny z Syrią i Iranem. Tylko w 2012 wydał prawie $100 MILIONÓW na GOP.
Miliarder, syjonistyczny właściciel Republican Party, Sheldon Adelson, żąda wojny z Syrią i Iranem. Tylko w 2012 wydał prawie $100 MILIONÓW na GOP.

a

Jeśli nadchodzące i oczekiwane zwycięstwo GOP eboli postawi takich jak izraelskie nabytki Johna McCaina i jego o wiotkim nadgarstku kolegę sodomitę Lindseya Grahama na czele Senatu USA, to całkowicie wykastrowany Obongo może zostać zmuszony do wojny, albo nawet odwołany. W czasie konwencji wyborczych kandydatów GOP do Senatu, McCain skrytykował „złe postępowanie” w kryzysie eboli przez Obongo, i wezwał, jak zwykle, do rozmieszczania liczniejszych wojsk w Afryce!

1-senatorowie GOP McCain (Arizona) i Burr (Płn Karolina) atakują "złe postepowanie" Obongo w "kryzysie eboli"  podczas zjazdów w Płn Karolinie.
Senatorowie GOP McCain (Arizona) i Burr (Płn Karolina) atakują „złe postępowanie” Obongo w „kryzysie eboli”
podczas zjazdów w Płn Karolinie.
2-Republikanie jak Homo-Lindsey (po lewej) kochają Bibi Satanyahu i jego gang ludobójców.
Republikanie jak Homo-Lindsey kochają Bibi Satanyahu i jego gang ludobójców.

Jeśli ebola-mania zacznie znikać tuz po listopadowych wyborach (za niecałe 3 tygodnie), to potwierdzi się teoria szantażu. Obserwuj nadchodzące wybory i nową grupę należących do Adelsona republikańskich szaleńców syjonistycznych na pewno pojawiających się w kongresie w styczniu.

IS EBOLA A ZIONIST PLOY AGAINST OBONGO?

Źródło: http://tomatobubble.com/id718.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.