Strona główna > NWO > Apokalipsa > Dziwne zjawiska na niebie

Dziwne zjawiska na niebie

Przygotowania do apokaliptycznego przedstawienia?

Wenezuela 30.09.2017

a,a

Ogromny trójkąt na niebie stanu Louisiana 30.09.2017

a1

a11

Kto śledzi mieszkańców Nowego Jorku?

Pośród mnóstwa filmików video z UFO na fotohostingach i videohostingach pojawiają się od czasu do czasu doniesienia o zaobserwowaniu jakichś półprzezroczystych obiektów, całkowicie widzialnych gołym okiem ale jak gdyby wyciętych z bardziej gęstszego powietrza:

a0

a00

Ponieważ UFO, jak mówią uczeni, tak naprawdę nie istnieje, to ludzie do tego rodzaju „halucynacji” prawie już się przyzwyczaili i niewiele przywiązują uwagi do czegoś co lata po niebie.

Jednakże jakież było zdumienie amerykańskiego obywatela na oczach którego niezidentyfikowany, półprzezroczysty obiekt przesłonił połowę nieba: video szeroko jest dyskutowane na blogach a ludzie wysuwają różne wersje wyjaśnień, w pierwszej kolejności oparte na wrażeniach z filmu „Dzień Niepodległości”.

Bardziej sceptycznie nastawieni obywatele oceniają takie wydarzenia bez paniki i po objaśnienia odsyłają do meteorologów, którzy zaczynają w podnieceniu opowiadać o jakimś falowym ruchu frontów atmosferycznych.

Proste krawędzie chmur są dość rozprzestrzenione i normalnie wskazują na silne rozgraniczenie pomiędzy masami powietrza, szczególnie przy zetknięciu się chłodnego frontu atmosferycznego z bardzo suchym i gorącym powietrzem. Latem takie zjawisko jest obserwowane wzdłuż linii przemieszczania się nawałnicy wskutek falowego ruchu atmosfery…

Wyjaśnienie wydaje się bardzo logiczne i całkowicie do przyjęcia. Jednakże z fizyki powszechnie wiadomo, że front falowy nigdy nie bywa kwadratowy i dlatego chmury nie bywają prostokątne, nawet w teorii. Tym nie mniej prostokątne chmury są obserwowane:

a000

a2

a22

Jak podobne chmury wyjaśnić można ruchem frontów falowych to nawet tego nie wiedzą sami osławieni meteorolodzy. Większość odpowiedzi na forach skłania się ku wersji, że dziwna linia rozgraniczająca w atmosferze na video ma jakieś sztuczne pochodzenie. Być może, że jest to HAARP, którego przeznaczenia w ogóle nikt nie zna i być może za tym wszystkim stoją i inne technologie i inne siły.

Za: http://protivkart.org/main/11233-strannye-yavleniya-proishodyat-v-nebe.html

Data publikacji: 2.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *