Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wojtyła-Katz i jego mizerna świętość

Wojtyła-Katz i jego mizerna świętość

Jego Szwiontobliwoszcz Johnny Pablito Zwei czyli Wojtyła-Katz
Jego Szwiontobliwoszcz Rebe Johnny Pablito Zwei czyli Wojtyła-Katz

Osobisty sekretarz Wojtyły-Katza, służący mu przez 39 lat, sugeruje, że Wojtyła-Katz nie był żadnym świętym. Potępia on jego niemoralną znajomość z cieszącym się złą sławą pedofilem i gwałcicielem, judeochrześcijańskim duchowniakiem soborowym Marcial Maciel’em. 

Pierwszy pedofilski fałszywy „papież” Jan Paweł II, czyli Wojtyła-Katz, błogosławi Marcial Maciela, notorycznego dewianta seksualnego, który przewodził Legionistom Chrystusa. Maciel gwałcił mężczyzn, kobiety i dzieci, bez opamiętania. Zgwałcił nawet własne nieślubne dzieci, które przedstawił Wojtyle-Katzowi w soborowym Rzymie. Zausznik Wojtyły-Katza, Stanisław Dziwisz, w nowej książce sugeruje, że człowiek, któremu służył przez 39 lat, jest albo nieudolnym ignorantem albo moralnym degeneratem, którego trzeci pedofilski fałszywy „papież”, Franciszek „Bardak Bergoglio, chce kan(t)onizować. 

Stanisław Dziwisz był najbardziej zaufanym zausznikiem Wojtyły-Katza. Służył mu przez 1

3 lat kiedy tenże był judeochrześcijańsko-soborowym pseudo-„arcybiskupem” Krakowa i następnie przeniósł się z Wojtyłą-Katzem do Palacu Apostolskiego w neo-Watykanie gdzie partycypował w tajemnicach jego 26-letnich rządów na stanowisku antypapieża. Kiedy Wojtyła-Katz wydał ostatnie tchnienie to Dziwisz dostał, rzekomo, odprawę w postaci nominacji pseudo-„kardynalskiej” w celu zamknięcia mu ust w sprawie związków Wojtyły-Katza z pedofilami, a zwłaszcza znajomości z najbardziej zboczonym i złym Marcialem Macielem, założycielem i szefem Legionistów Chrystusa, którego Wojtyła-Katz publicznie honorował i obdarzył go przywilejem osobistego dostępu do siebie.

r110W 2004 roku Wojtyła-Katz publicznie spotkał się z gwałcicielem dzieci Macielem, pochwalił go i pobłogosławił. Dziwisz w książce wydanej w listopadzie 2013 roku stwierdza stanowczo, że: Wojtyła „nie powinien przyjmować tej osoby”. Maciel sodomizował bez opamiętania seminarzystów, gwałcił mężczyzn, kobiety i dzieci, nawet swoje nieślubne dzieci, które, z całym tupetem, przedstawił Wojtyle-Katzowi w neo-Rzymie. 

Dziwisz zgadza się z szeroko rozpowszechnionym przekonaniem, że Wojtyła-Katz „nie uczynił wystarczająco żeby chronić ofiary i ukarać winnych” księży. Dziwisz próbuje w swojej książce przesunąć część winy za moralny rozkład watykańskiego fałszywego papiestwa poprzez pokazanie, że wojtyłowski „partner w zbrodni”, pseudo-„kardynał” Josef Ratzinger-Tauber był współudziałowcem w tuszowaniu „tej straszliwej plagi”. W czasach kiedy oczekuje się, że szefowie organizacji wezmą publiczną odpowiedzialność za czyny swoich podwładnych, Dziwisz pokazuje, że Wojtyła-Katz był raczej niekompetentnym ignorantem niż kimś kto przypominał „świętego” (Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „U.K. Catholic Herald”).

Dobrzy katolicy, fakt, że Franciszek „Bardak” Bergoglio, trzeci pedofilski antypapież, ogłosił, że kan(t)onizuje Pierwszego Pedofilskiego Antypapieża, Wojtyłę-Katza, mówi wam wszystko co potrzeba wiedzieć jak neo-Watykan i jego antypapiestwo najbardziej odpowiada trafnemu potępieniu: „…jesteście podobni do grobów pobielanych, ktore z wierzchu zdają się ludziom piękne, ale wewnątrz pełne są kości umarłych i wszelkiego plugastwa! Tak też i wy z wierzchu wprawdzie zdajecie się ludziom sprawiedliwi lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości” (Ewangelia Świętego Mateusza 23: 27-28).

Ojcowie TRADITIO

SUPLEMENT

Wojtyła-Katz nowo-ewangelizuje (ryczy i wyje) w Madison Square New York 1979. Niezaprzeczalny majestat godny głównego rabina neo-Watykanu.

http://www.youtube.com/watch?v=TIoelyZ5qvQ

Przysięgi milczenia — ABC News GMA segment on Marcial Maciel and L

Krypto-żyd Wojtyła-Katz, antypapież Jan Paweł II, wykonuje satanistyczne pozdrowienie „mano cornuto”, inaczej „el diablo”

Czytaj także http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomasonska-rewolucja-w-pseudo-kosciele-katolickim-nowa-ewangelizacja-piekielnego-proroka-wojtyly-katza-2012-10

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.traditio.com/comment/com1311.htm

Data publikacji: 9.11.2013

Opr. GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.