Strona główna > Polska > Dzisiejsza rzeczywistość bez retuszu i kłamstwa

Dzisiejsza rzeczywistość bez retuszu i kłamstwa

Zakładając, że Trump autentycznie pragnie zmian w sytuacji Ameryki, jej społeczeństwa i unijnych wasali, warto się zastanowić jakie ma szanse dokonania tego.

a

Amerykańska „transformacja” wchodzi w krytyczną fazę. Pozostał jeszcze tydzień do formalnego przejęcia władzy przez Trumpa i jego ekipę. Odchodzący w przeszłość neokonserwatyści (trockiści/bolszewicy), którzy rządzili Stanami Zjednoczonymi przez wiele dekad robią wszystko by uniemożliwić zmianę politycznego kursu „jedynego supermocarstwa”, nakierowanego na militarną (prawdopodobnie nuklearną) konfrontację z Rosją i Chinami. Stosują przy tym propagandę, na tak niskim intelektualnie poziomie, że mogą w nią uwierzyć jedynie całkowicie zidiocieli zachodni „nadludzie”.

Zakładając, że Trump autentycznie pragnie zmian w sytuacji Ameryki, jej społeczeństwa i unijnych wasali, warto się zastanowić jakie ma szanse dokonania tego. Aby to ocenić trzeba dobrze orientować się w specyfice Waszyngtonu. Jedynym prominentnym i uczciwym znawcą zagadnienia jest dr Paul Craig Roberts, były minister w administracji Ronalda Reagana. Oto co pisze on w swym najnowszym artykule (1):

„If Trump intends to survive, he must break the CIA into a thousand pieces as President John F. Kennedy intended before the CIA assassinated him. Trump must arrest for treason the neoconservatives and put them on trial. Trump must curtail NSA’s spying, which is in complete violation of the US Constitution, on all communications of all Americans. Trump’s oath of office is to the Constitution, not to war on the American public. Trump must ban all presstitute print and TV media from White House press conferences and only give credentials to the alternative Internet media. The print and TV media are operatives of the CIA and are totally devoid of integrity. Indeed, perhaps the presstitutes should be arrested for treason and put on trial along with the neoconservatives and the CIA.”

„Jeśli Trump chce przetrwać musi rozbić CIA, jak próbował zrobić to Prezydent Kennedy, zanim CIA dokonała nań zamachu. Trump musi aresztować neokonserwatystów pod zarzutem zdrady stanu i postawić ich przed trybunałem. Musi przykrócić wywiadowcza działalność NSA, która w całości sprzeczna jest z konstytucja Stanów Zjednoczonych….Musi usunąć z konferencji prasowych Białego Domu całe sprostytuowane media i zastąpić je alternatywnymi internetowymi organizacjami. Drukowane i telewizyjne media są w całości agenturą CIA i pozbawione są jakiejkolwiek wiarygodności. W istocie powinny one być również postawione przed trybunałem za zdradę stanu.”

Przedstawiony powyżej obraz „wiodącej demokracji świata” jest niewątpliwie trafny. Nie inaczej mają się sprawy w Unii Europejskiej. 13 stycznia tego roku niespodziewanie zmarł na „atak serca”, były redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitzung, Udo Ulfkotte, który niedawno opublikował książkę opisującą totalną kontrolę unijnej prasy przez CIA (2). Sam przyznał się w niej do pisania „artykułów” we wspomnianym „szacownym piśmie” pod dyktando owych agentów.

Jak mogą się mieć sprawy w nędznej unijnej kolonii pod tytułem III RP? Zapewne jeszcze gorzej. Wśród jej „elit” nie ma odważnych ludzi pokroju Udo. Są same kundle, dla których lizanie zachodnich dup jest tak wielkim zaszczytem, że jakiekolwiek niezależne myśli nigdy nie penetrują ich przestrzeni pomózgowych. Nie wspomnę, przez delikatność, o tabunach ich wiernych odbiorców. No ale przecież nie wszyscy obywatele III RP to zwolennicy PO i im podobnych plugawych pomiotów! Są też „patrioci” z PiS wspierani na dodatek przez hierarchię kościelną!

Tak się jakoś składa, że pan Kaczyński i jego ekipa, to pierwsi kandydaci do postawienia przed trybunałem stanu! W haniebnej historii III RP, to właśnie oni de jure zlikwidowali polską niepodległość, negocjując i ratyfikując tzw. Traktat Lizboński, a dziś (po kilku dekadach fizycznej swobody) wprowadzili obcą okupację militarną w Polsce! I niech nikt nie ma nadziei, że okupacja ta skończy się wraz z upadkiem amerykańskiego Imperium Zła! US Army, to najemni bandyci, którzy nigdy nie wygrali samodzielne żadnego konfliktu zbrojnego, a jedynie specjalizują się w niszczeniu i okupacji innych państw. Opuszczają je dopiero po całkowitym zniszczeniu i zrabowaniu. Ostatnim ich „sukcesem” w tej dziedzinie jest Libia, gdzie doprowadzili do całkowitej likwidacji struktur państwowych, oraz zrabowali dla swych mocodawców pięćset miliardów dolarów w złocie, które Kadafi przeznaczył na rezerwę swej planowanej waluty afrykańskiej (3).

Jedynym militarnymi sukcesami Amerykanów są tzw. „Collateral damage” (4), czyli mordowanie na odległość (przy pomocy sił powietrznych) ludności cywilnej, kobiet i dzieci, oraz niszczenie dorobku materialnego i kulturowego tychże. Oczywiście na rezultaty „błogosławieństwa” amerykańskiej okupacji musimy jeszcze trochę poczekać,. Ale przyjdą one nieuchronnie. Już teraz podziękujmy za to naszym „patriotom” z PiS!

 Ignacy Nowopolski

http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/15/can-trump-take-back-the-presidency-from-the-cia-paul-craig-roberts/

Europe’s Courageous Journalism Voice Has Passed Away — Paul Craig Roberts


(3) http://katehon.com/article/great-power-isnt
(4). https://en.m.wikipedia.org/wiki/Collateral_damage

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/136409,dzisiejsza-rzeczywistosc-bez-retuszu-i-klamstwa

Data publikacji: 16.01.207

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *