Strona główna > Świat > Dziś Franciszek wzywa „wszystkie religie” do modlitwy. Apel do Polaków.

Dziś Franciszek wzywa „wszystkie religie” do modlitwy. Apel do Polaków.

Franciszek wzywa „wszystkie religie” do modlitwy 14 maja o zakończenie  Koronawirusa, Duch Abu Dhabi to nie Duch Święty… Odszczepieńcza hierarchia watykańska wykorzystuje „wirusowy kryzys” do promowania swojego programu jednej religii światowej.

2 maja 2020, tzw. Wyższy Komitet Ludzkiego Braterstwa /Higher Committee for Human Fraternity, organ międzywyznaniowy pomagający wprowadzić odszczepieńcze cele bluźnier-czej deklaracji / blasphemous Abu Dhabi declaration podpisanej przez antypapieża Franci-szka w ub. roku, wezwał członków wszystkich religii do modlitwy 14 maja o zakończenie (prawdziwej czy rzekomej) pandemii.

Bezbożna Stolica w Rzymie szybko opublikowała informację o inicjatywie Komitetu:

Drodzy bracia wierzący w Boga, Wszech-Stwórcę, nasi bracia i siostry w całej ludzkości,

 

Nasz świat stoi w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa zagrażającego życiu milionów ludzi na świecie z powodu szerzącej się pandemii COVID-19. Choć potwierdzamy rolę medycyny i badań naukowych w zwalczaniu tej pandemii, nie możemy zapominać o szukaniu schronie-nia w Bogu, Wszech-Stwórcy, kiedy mierzymy się z takim ostrym kryzysem. Dlatego wzywa-my wszystkie narody świata do dobrych uczynków, postu i modlitw do Boga Wszechmogą-cego o zakończenie tej pandemii. Każdy z dowolnego miejsca i zgodnie z naukami swojej religii, wiary lub sekty, powinien błagać Boga, aby usunął tę pandemię z nas i całego świata, by uratować nas wszystkich od tych przeciwności, zainspirować naukowców do znalezienia lekarstwa, które może odwrócić tę chorobę, i uratować cały świat przed skutkami zdrowo-tnymi, ekonomicznymi i ludzkimi tej poważnej pandemii. […]

 

… żeby świat stał się lepszym miejscem dla ludzkości i braterstwa niż wcześniej.

(Source)

W tym tekście są zwykłe heretyckie pomysły naszych czasów. Wszystkie religie czczą tego samego Boga; wszystkie religie są zasadniczo takie same, albo przynajmniej mają taką samą wartość przed Bogiem; modlitwy wszystkich ludzi są skierowane do tego samego Boga i są przez Niego przyjmowane, bez względu na religię, nawet obiektywnie; nieważne jaką wyznaje się religię; Bóg nie dba o to czy czcimy Go „w duchu i prawdzie” (Jan 4:24), czy inaczej, osobiste sumienie każdego człowieka jest najważniejsze; wierzenia religijne są subiektywne i prawda objawiona przez Boga jest sprawą opinii, i nie może być znana czy wykazana z pewnością; twierdzenia i cele religii katolickiej (jak i wszystkich innych religii) musi podlegać najwyższemu celowi ziemskiego ludzkiego braterstwa w pogodzonej różnorodności religijnej; poza wszelką religią, większa lojalność należy się człowiekowi niż Bogu.

Wszystkie te herezje można podsumować jednym słowem: MODERNIZM. Z dobrego powo-du Papież św. Pius X nazwał to „ściekiem wszystkich herezji”, bo jak sam zauważył:

Gdyby ktoś zadał sobie trud zebrania wszystkich błędnych twierdzeń, wymierzonych przeciw wierze, i wyciśnięcie z nich niejako soków i krwi – zapewne nie mógłby tego dokładniej uczynić, niż moderniści. Nie, oni poszli jeszcze dalej, ponieważ, jak już powiedzieliśmy, ich system oznacza zniszczenie nie tylko religii katolickiej, ale wszystkich religii.

(Papież Pius X, Encyclical Pascendi Dominici Gregis, n. 39)

[…]

W ten sposób stopniowo, ale uporczywie, prowadzi się nas do czegoś, co można nazwać uniwersalną „meta religią”, taką, która ma na celu nadrzędność i podporządkowanie wszystkich religii. To, nietrudno jest rozumieć, będzie religia antychrysta: „Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który – jak słyszeliście nadchodzi i już teraz przebywa na świecie”. (1 Jan 4:3) Jest to też religia masonerii, jak ostrzegł Papież Leon XIII w 1892:

Każdy powinien unikać znajomości lub przyjaźni z kimkolwiek podejrzanym o przynależność do masonerii czy grup powiązanych. Poznaj ich po owocach i unikaj ich. Należy unikać wszelkiej znajomości, nie tylko z tymi bezbożnymi libertynami, którzy otwarcie promują charakter sekty, ale także z tymi, którzy ukrywają się pod maską powszechnej tolerancji, szacunku dla wszystkich religii i pragną pogodzenia maksym Ewangelii z rewolucyjnymi. Ci ludzie starają się pogodzić Chrystusa i Belial, Kościół Boży i państwo bez Boga. – (Papież Leon XIII, Encyclical Custodi di Quella Fede, n. 15)

 

Czym jest modlitwa międzyreligijna, w której wszystkie religie są zrównane, jak nie pogodzeniem Chrystusa z Belielem (diabeł?) Przytoczmy tu co mówi o tym Nowy Testament:

 

Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedli-wość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo jesteście świątynią Boga żywego – według tego, co mówi Bóg: Zamie-szkam z nimi i będę chodził wśród nich, i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. Przeto wyjdźcie spośród nich i odłączcie się od nich, mówi Pan, i nie tykajcie tego, co nieczyste, a Ja was przyjmę i będę wam Ojcem, a wy będziecie moimi synami i córkami – mówi Pan wszechmogący. (2 Kor 6:14-18)

 

Żyjemy w historycznych, bezprecedensowych i bardzo złych czasach.

 

Z głęboką miłością do naszego Pana Jezusa Chrystusa, my prawdziwi katolicy, zdecydowa-nie stańmy przeciwko temu pojawieniu się antychrysta, z Różańcem w ręku i łasce uświę-cającej w naszych duszach.

Deus vult! [łac. Bóg tak chce]

https://novusordowatch.org/2020/05/antichrist-rising-all-faiths-coronavirus/

 

tłumaczenie: Ola Gordon

 

Apel Piotrka Mrotka do Polaków

 

14 thoughts on “Dziś Franciszek wzywa „wszystkie religie” do modlitwy. Apel do Polaków.

 1. W sredniowieczu za taki tekst przeciwko papiezowi płonelibyscie na stosie. Wiec jednak chyba nie powinniscie pisac ze zyjemy w takim zlym swiecie.

  1. W sredniowieczu papiez byl niemal jak Bog. Mogl mowic i robic co chcial. Ten papiez jest katolikiem nie katofaszysta. Milujcie wrogow swoich i modlcie sie za swoich przesladowcow…

 2. Rózaniec, to też bałwochwalstwo. Rozmówca telefoniczny, mówi o bałwochwalstwie a sam błądzi. Jest poganinem, które potepia. Jednak zrozumienie Prawdy jest trudne dla niektórych. Kiedy i gdzie jezus modlił sie na różańcu do swojej matki??? Do kogo nakazał się TYLKO modlić. Napominam Pana więc.

  1. Zgadam się z tobą co do różańca.
   Ludzie powinni naśladować Chrystusa,umieć wybaczać i pouczać gdy ludzie błądzą – nie jesteśmy przecież idealni,a wybaczać nie wielu potrafi, tak samo jak przyznać się do błędu.
   Modlić się wyłącznie do Boga Ojca,który jest w niebie i tylko tak jak Chrystus nauczał a nie tak jak kościół katolicki naucza.Przykazania Boże,Modlitwa,Post,Nauka Chrystusa to jest bardzo ważne.
   Niestety coraz więcej ludzi wytyka innym jakieś pierdółki i kłócą! się o mało istotne sprawy;tylko po co?Wielu uważa się za „najmądrzejszych” i nie chcą słuchać innych(mają oczy a nie widzą,mają uszy a nie słyszą)…
   Nasienie węża specjalnie dąży do skłócania ludzi,do ich wyniszczania psychicznego i fizycznego,zatracenia wszelkich wartości,moralności.Pieniądze,nienawiść,chciwość rządzą ludzmi. Patrząc na piramidę Maslowa można domniemać co robią źli aby zniewalać innych – podstawowe potrzeby ludzi….
   Ludzi coraz bardziej pozbawieni są serca – sumienia i są zaślepieni złem nawet wielokrotnie nie zastanawiając się co tak naprawdę robią.
   Wielu „chodzi do kościoła” a nie przeczytali ani razu w życiu najważniejszej księgi jaką jest Biblia… smutne i prawdziwe.

 3. Mój szacunek dla tego Jezuity jest wielki za wprowadzenie zmian w ulicznej łacinie. Nie mówię już teraz pier…ony tylko bergolony, nie bergol, od bergol się itd, itp, itd. Prada, że łacina uliczna brzmi ładniej dzięki niemu?

 4. Mój szacunek dla tego Jezuity jest wielki za wprowadzenie zmian w ulicznej łacinie. Nie mówię już teraz pier…ony tylko bergolony, nie bergol, od bergol się, itd, itp, itd. Prawda, że łacina uliczna brzmi ładniej dzięki niemu?

 5. A ja wam powiem tak…
  Kiedyś zapytałem mojego proboszcza o Papieża Franciszka , że on taki troche „dziwny” itd. itp.
  A mój proboszcz odpowiedział mi bardzo mądrze i nie krytykujac Franciszka.
  ” WIDOCZNIE TAKI PAPIEŻ NA TAKIE CZASY MUSI BYĆ ”
  Wiemy co musi nastąpić przed PARUZJA.
  Więc głowa do góry bo nadchodzi nasze ZBAWIENIE.

 6. Pozwólcie, że odpowie Wam sam Jezus Chrystus: „Kto potępia wikariusza mojego Kościoła, nie może być moim uczniem”. Są to słowa naszego Pana przekazane w 2019r. Vassuli Ryden.
  Czy wy głosiciele tej „prawdy” zawartej w tymże „artykule” i ci którzy w to wierzycie, zastanowiliście się choć raz nad tym co myślicie i piszecie? Czy nie przyszło Wam do głowy, że PAPIEŻ FRANCISZEK, otoczony w Watykanie przez panoszącą się tam masonerię, jest zmuszany do podejmowania decyzji, które nie pochodzą od Niego? Maryja w Trevignano Romano poprosiła o modlitwę za Papieża, gdyż zmuszony On jest podejmować decyzje, które nie pochodzą z Jego serca. Czy wy, którzy tak łatwo rzucacie kamieniami złych słow w Namiestnika Chrystusa na ziemi, czyżbyście sami byli bez grzechu? Czy wy znawcy w Piśmie nie słyszeliście:”nie sądzźcie, a nie będziecie sądzeni?” Tak Pan Jezus powiedział do Vassuli Ryden:”Bądźcie posłuszni mojemu papieżowi, BEZ WZGLĘDU NA TO, CO NADEJDZIE. Pozostańcie mu wierni, a Ja udzielę wam łask i sił, których będziecie potrzebować. Przynaglam was, abyście byli mu wierni i trzymali się z daleka od każdego, kto buntuje się przeciwko niemu.Przede wszystkim nie słuchajcie nikogo, kto go odrzuca. Nigdy nie pozwólcie aby wasza miłość do niego była nieszczera.Wkrótce staniecie wobec ciężkiej próby, jakiej nigdy dotąd nie doświadczyliście. Moi wrogowie będą usiłowali kupić was podstępnymi mowami.”Módlmy się za PAPIEŻA FRANCISZKA i za wszystkich jego nieprzyjaciół, aby otrzymali swiatło Ducha św., światło rozeznania i prawdy.

  1. W którym miejscu w Biblii Jezus mówi o jakichś wikariuszach,bo widocznie coś przeoczyłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *