Strona główna > Świat > Dziś Australia, jutro cały świat? Wiceszef policji w stanie Victoria grozi mieszkańcom

Dziś Australia, jutro cały świat? Wiceszef policji w stanie Victoria grozi mieszkańcom

Jest to polskie tłumaczenie fragmentu oficjalnego wystąpienia wiceszefa stanu Victoria do mieszkańców. Ponieważ trudno było mi uwierzyć, ze to dzieje się naprawdę.

Poniżej zamieszczam link do oryg. źródła: Sky News Australia

https://www.youtube.com/watch?v=DkVk0vR7cQQ

Film z lektorem PL

 

3 thoughts on “Dziś Australia, jutro cały świat? Wiceszef policji w stanie Victoria grozi mieszkańcom

  1. zydowscy kryminalisci i bandyci wybrali Australie na poligon ludobojczego zydowskiego zydohitlreyzmu . Zydowscy bandyci i zbrodniarze juz przstali liczyc sie z ludzmi ! Tylko czekc kiedy przystapia do zwyczajnego mordowania ludzi na skale przemyslowa . Maja juz w tym wprawe . W okresie bowiem komunizmu wymordowali dziesiatki milionow ludzi . Zydowscy ludobojcy schowali sie za Stalinem i komunizmem. To oni zawsze kierowali zbrodniczyze to oni mordowali ! To nie komunizmi tylko Zydzi zbrodniarze i ludobojcyz NKWD ! To zydowscy kryminalisci i zbrodniarze stali na czele wszyskich obozow koncentracyjnych w Rosji Sowieckiej w liczbie 42 !!!

    1. Powiem ci wiecej. Za hitlerem tez sie schowali i pomordowali miliony swoich. Nawet znam jednego ze swiatowych zydowskich bossow i wiem z pewnych zrodel ze wkrotce schowaja sie za ufoludkami i wymorduja reszte ludzi ich psy, koty, kroliki i rybki. O ile mi wiadomo maja oszczedzic chomiki. I to dopiero jest ku..wa spisek zydowski co?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *