Strona główna > Zdrowie > Dziś Alfie Evans, jutro Jaś Kowalski – podpisz petycję!

Dziś Alfie Evans, jutro Jaś Kowalski – podpisz petycję!

Alfie Evans dziś skończyłby 2 lata. Gdyby żył. Gdyby mu dano szansę na życie. Gdyby przeniesiono go do specjalistycznego szpitala lub choćby nakarmiono w ostatnich dniach jego życia. Gdyby Wielcy tego świata nie stali bezczynnie, podczas gdy chłopiec umierał na naszych oczach.

Nasze władze niewiele w tej sprawie zrobiły. Wiadomo, Wielka Brytania to kraj cywilizowany, nie wolno mu zwracać uwagi, co jest dobre a co złe.

Śmierć tego chłopca nie może pójść w niepamięć. Jeśli tak się stanie, za chwilę będziemy mieli kolejnego Alfiego, i kolejnego, i kolejnego, aż się przyzwyczaimy, że w naszym świecie nie ma miejsca dla kalek, których utrzymanie przy życiu jest dla nas zbyt drogie. W tym świecie nie będzie też mowy o jakichkolwiek błędach lekarzy czy sędziów, Panów naszego życia i śmierci, jeśli teraz pozwoli im się ta sprawę zamieść pod dywan. I przede wszystkim: w tym nowym świecie będziemy mieli podawane w szpitalu to, co szpital uzna za słuszne. A innym szpitalom nic do tego.

Nie można do tego dopuścić, nie można stać bezczynnie i czekać. I nasze władze, pomimo że sprawa dotyczy Wielkiej Brytanii, powinni się głośno w tym temacie wypowiedzieć. Stad petycja, by ich do tego zmusić, by odważyli się skrytykować działania nie tylko tych, których im Wielki Brat zza wielkiej wody wskaże, ale także i tych, którzy po prostu czynią zło.

Link do petycji: http://zmienmy.to/petycja/alfie-evans-zadamy-wyjasnienia-okolicznosci-smierci-chlopca-i-zmiany-prawa/

Za: http://alexjones.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *