Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dziewiąty krąg – Chiesa Viva 

Dziewiąty krąg – Chiesa Viva 

Dr Franco Adessa

„Dziewiąty krąg Inferno Dantego nazywa się Studnią Olbrzymów, albo Kręgiem Zdrajców, podzielonym na 4 strefy: zdrajców krewnych, zdrajców ojczyzny, zdrajców bliźnich i zdrajców dobroczyńców.

Dlatego możemy powiedzieć, że dziewiąty krąg jest KRĘGIEM ZDRAJCÓW!”

( z artykułu „Dziewiąty krąg Inferno Dantego”)

 

Czytaj jak ojciec sprzedaje swoją córkę, Clothilde Bersone, masonom, by została „nimfą szatana” w „Tajemnicach Wielkiej Loży” / The Mysteries of the Grand Lodge”

https://padrepioandchiesaviva.com/The_Ninth_Circle.php

CZY FRANCISZEK „Biskup Rzymu” jest TEŻ POTĘPIONY?

 

Poniżej informacje zaczerpnięte z portalu Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) z siedzibą w Brukseli, dotyczące śledztwa w procesie o ludzkich ofiarach przeciwko władzom Kościoła i Państwa.

 

Franciszek „Biskup Rzymu”

 

Dochodzenie rozpoczęło się od świadomości zniknięcia około 50.000 indiańskich dzieci w ponad 80 kanadyjskich szkołach, gdzie ukryto szczątki dzieci zakopanych w ponad 32 masowych grobach.

 

Od 2011, ponad 60 osób zeznawało przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ICLCJ), który jest ramieniem sprawiedliwości sądu ITCCS.

 

Z dokumentów zamieszczonych na portalu ITCCS wymieniamy jedynie fakty dające nam ideę o ogromie tej satanistycznej organizacji, która działa nie tylko w Kanadzie, ale też w wielu innych krajach.

 

„Pięciu sędziów i 27 członków ławy przysięgłych z 6 krajów łącznie z USA, wzięli pod uwagę dowody na zniknięcie ponad 50.000 dzieci z Kanady, USA, Argentyny, Europy, jako podejrzane ofiary Międzynarodowego Kultu składającego ofiary z dzieci, który nazywa się Dziewiąty / IX Krąg”.

 

„Dwie dziewczyny powiedziały, że zostały zgwałcone przez kard. Jorge Bergoglio, kiedy uczestniczyły w rytuałach ofiarowania dzieci. Ośmiu świadków dowodami przedstawionymi ICLCJ w Brukseli, potwierdziło te zeznania.

 

Jak mówią zeznania świadków, te rytuały poświęcania dzieci, dokonane przez członków satanistycznego IX Kręgu, miały miejsce wiosną w latach 2009 i 2010 na wiejskich terenach Holandii i Belgii.

 

Z dokumentów watykańskich archiwów dostarczonych przez prominentnego urzędnika watykańskiego, byłego pracownika watykańskiej Kurii Trybunałowi Sprawiedliwości , wygląda na to, że kard. Jorge Bergoglio uczestniczył w satanistycznych rytuałach ofiarowania dzieci w czasie kiedy był księdzem i biskupem w Argentynie.

 

Inny świadek stwierdził, że był obecny na spotkaniu Jorge Bergoglio z juntą wojskową w czasie „brudnej wojny” w Argentynie w latach 1970. Zdaniem tego świadka, Bergoglio współpracował w handlu dziećmi, dziećmi zaginionych więźniów, by puścić je w międzynarodowy krąg wykorzystywania nieletnich, kierowany przez biuro w Watykanie”.

 

„Główny powód przekazał Trybunałowi dowody na istnienie dokumentu, datowanego 25 grudnia 1967 i zatytułowanego „Magisterialny Przywilej”, który potwierdza, że każdy nowy papież musiał uczestniczyć w rytuałach poświęcania przez satanistyczny kult IX Kręgu”.

 

„Powód ten potwierdził:

„Niektórzy ocaleni z rytuałów opisują te niemowlęta jako cięte na kawałki na kamiennych ołtarzach, i ich szczątki konsumowane przez uczestników.  W 1960 żyjący świadkowie byli zmuszani do gwałtów i okaleczania innych dzieci, a następnie podżynania ich gardeł ofiarnymi sztyletami””.

 

 

Nie wolno zapominać, że już 8 dni po wyborze Pawła VI, w Rzymie i Charleston (USA), 29 czerwca 1963 odprawiono podwójną czarną mszę, z zamiarem intronizacji Lucyfera w Kaplicy Paulińskiej. Pamiętajmy słowa pruskiego oficera: «Z nakazu Świętych Mędrców, instytucję, autoryzuję i uznaję tę Kaplicę, by odtąd znana była jako Kaplica Wewnętrzna, jako wzięta, przejęta i przypisana całkowicie temu którego intronizowaliśmy jako pana i mistrza ludzkiego losu.

Każdy, poprzez tę wewnętrzna kaplicę, wyznaczony i wybrany jako ostatni w linii następcy Urzędu Piotrowego, poprzez tę przysięgę urzędu zobowiąże się i wszystko co mu się nakaże będzie chętnym narzędziem i współpracownikiem Budowniczych Domu Człowieka na ziemi…»

Każdy, poprzez tę wewnętrzna kaplicę, wyznaczony i wybrany jako ostatni w linii następcy Urzędu Piotrowego, poprzez tę przysięgę urzędu zobowiąże się i wszystko co mu się nakaże będzie chętnym narzędziem i współpracownikiem Budowniczych Domu Człowieka na ziemi…»

 

Co do dokumentu o „Magisterialnym Przywileju”, datowanym 25.12.1967, nie bądź zaskoczony tym, że Lucyfer, który od 29.06.1963 wyznacza następcę papieskiego tronu, narzucił też papieskiemu kandydatowi, obowiązek uczestniczenia w rytuałach poświęcania ludzi w satanistycznym kulcie IX Kręgu.

 

«Zdaniem świadków, Jospeph Ratzinger, Jorge Bergoglio, jezuita Adolfo Pachon (Zwierzchnik Generalny Jezuitów) i anglikański Arcybiskup Canterbury, Justin Welby, uczestniczyli w rytuałach gwałtu i mordu dzieci w IX Kręgu …»

 

«Świadkowie mówili, że te ofiary z dzieci miały miejsce w Zamku Carnarvon w Walii, we francuskim chateau (lokalizacja trzymana w tajemnicy), w kanadyjskich anglikańskich i katolickich szkołac z internatami w Kamloops, Kolumbia Brytyjska, i w Brandford, Ontario. … »

«Świadkowie w ICLCJ wskazywali też na papieża Franciszka, Aloisa Josepha Ratzingera i Królową Elżbietę, za gwałcenie dzieci w ceremoniach szatańskiego kultu IX Kręgu. Ponad 60 świadków z kilku krajów zeznawało przed tym Trybunałem, a inni kontaktowali się z nim.»

 

«Piątek, 18 lipca 2014.

Sprawa No. 18072014-002.

 

Jednomyślny wyrok Trybunału Sprawiedliwości jest taki, że trzej główni oskarżeni: Jorge Bergolio, Adolfo Pachon i Justin Welby zostali skazani i są winni współsprawstwa i zachecania do zbrodni przeciwko ludzkości, łącznie z mordem i handlem ludźmi, i osobistym uczestnictwem w tych zbrodniach. Ich winę prokuratura rzetelnie przedstawiła i udowodniła poza wszelką wątpliwość.»

***

 

Pozostawiając sędziom i sądom wykonanie zadań i spełnienie ich obowiązków, zamiast tego zamierzamy spróbować rzucić nieco światła na szatańską międzynarodową organizację cechującą się kultem składania ofiar z dzieci, która występuje pod nazwą IX Krąg.

 

TAJEMNICA IX KRĘGU

 

 

Ponieważ o tej delikatnej i ciemnej materii jest niewiele informacji, i niektóre bardziej stronnicze i sprzeczne, dlatego właściwe jest rozważenie jedynie wiarygodnych dokumentów od prawdziwych świadków, lub że materiał, który znany jest z niekwestionowanej opinii autora albo praca jest ponad wszelkie podejrzenia.

 

Okładka książki Wybrańcy Smoka / L’Eletta del Dragone (“Italica”, Pescara, Włochy) à

 

 

 

 

Wykorzystane przez nas dokumenty rzucają nieco światła na realia IX Kręgu, i są to:

1. Książka Wybrańcy Smoka, Clotilde Bersone;

2. The Inferno, z „Boskiej komedii” Dante Alighieri:

3. „Apokalipsa św. Jana”.

 

Choć ostatnie dwie książki nie wymagają przedstawienia, to książka Clotilde Bersone, nieznana generalnej opinii, wymaga pewnego wyjaśnienia.

 

Książka Wybrańcy Smoka to świadectwo wyjątkowe, gdyż pochodzi od kobiety która doszła na szczyt IX Kręgu: Zainspirowana, opętana i rzecznik Smoka (Lucyfera). Ale w końcu nawróciła się, została zakonnicą, napisała „Dzienniki” z lat kiedy była w Najwyższej Loży Iluminatów w Paryżu, i za nawrócenie przyjęła męczeństwo, kiedy porwano ją z bramy klasztoru, zabrano do paryskiej loży gdzie ją ukrzyżowano.

 

Z jej „Dzienników” powstała francuska powieść „Wybrańcy Smoka”, później …

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *