Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański – Dr Henry Makow

Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański – Dr Henry Makow

Wielu Żydów, masonów, liberałów, socjalistów i  feministek nieświadomie zostali wprowadzeni do szatańskiego kultu opartego na żydowskiej kabale. Społeczeństwo coraz bardziej przypomina kult szatański, którego wyznawcami są iluminaci.
Szatański kult odwraca wszystko na wzór, że to wszystko co jest zdrowe, przekręca no to co jest niby niezdrowe, naturalne obraca w nienaturalne, na przykład heteroseksualność jest traktowana jako  patologia, podczas gdy homoseksualizm jest naturalny. Podobnie  odwraca piękno i brzydotę, prawdę i kłamstwa, sprawiedliwość i niesprawiedliwość, czyniąc  zło dobrem. To sprawia, że kontrolują swoich członków przez zgorszenie i czyniąc ich chorymi. Ich członkowie są dysfunkcyjni  i identyfikują się z ich stanem. Prawdziwe okultystyczne znaczenie „rewolucji” zastępuje Boga Lucyferem, odwracając rzeczywistość do góry nogami.

Dr Henry Makow 

Dziesięć znaków, że zachodnie społeczeństwo to szatański kult:

1. Istnieje rozróżnienie między „inicjowanymi”, a ogólną populacją, która jest utrzymywana w ciemności. Nie powiedziano im prawdziwych celów kultu (wykorzystywania i zniewolenia), ale zamiast tego są oszukiwani szlachetnie brzmiącymi frazesami. Przywódcy (część z nich to „inicjowani”) rutynowo kłamią ludziom, jak w przypadku fałszywych flag, zabójstw i wojen. Fałszywe flagi to forma masowego prania mózgu, wzbudzające masową sympatię dla domniemanej ofiary i nienawiści do domniemanego sprawcy.

2. Symbole kultu są wszędzie, a jego zabytki (obeliski) kropkują nasze miasta. Motywy iluminatów są również widoczne w logo firm. Bankierzy iluminatów kontrolują większość korporacji.

3. Zaprzeczają, że ludzie mają boską duszę, która jest związana z porządkiem duchowym i moralnym. Wzmianka o „Bogu” i uniwersalnym projekcie i inteligencji jest tłumiona.  „Bóg” jest brudnym słowem. Wierzący w Boga są prześladowani. Zaprzeczając naszej Boskiej duszy, określają nas jako po prostu zwierzęta, które mogą być udomowione lub wybite. Zachęcają nas do poniżania siebie, oddając się naszej zwierzęcej naturze.
4. Próbują uchylić naturę i zachęcić do nienaturalnych i perwersyjnych zachowań. Doskonałym przykładem jest dziwaczna okultystyczna nienawiść do płci (męskiej i żeńskiej) oraz ich zachęta do zamieszania między płciami, homoseksualizmu, transgenderizmu i androgyny. Uczą dzieci w wieku szkolnym eksperymentować z zabawkami erotycznymi i homoseksualizmem. Jest to usankcjonowane przez państwo wykorzystywanie seksualne dzieci. Homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym, jego oficjalna promocja jest dowodem na to, że społeczeństwo przeszło na ciemną stronę.
5. Zachodnie społeczeństwo to kult seksu, jest oblegany seksem i „gorącymi” kobietami. Iluminaci promują  rozwiązły i anonimowy seks , aby degradować ludzi do zwierząt. Normalizują seksualne dewiacje, by przeciwstawić się Bogu i służyć swojemu bogu Lucyferowi. Obsesja seksu jest przewyższana tylko przez miłość do pieniędzy. Miliony są zaangażowane w hazard na giełdzie. Kult (społeczeństwo) zachęca zarówno do uzależnień, jak i zachowań uzależniających ogólnie. Kult kontroluje nas, sprawiając, że jesteśmy chorzy fizycznie lub psychicznie. Kult sprawia, że ​​jego członkowie są chorzy, a następnie sprzedaje im „lekarstwo”. Opieka zdrowotna to przemysł o wartości 1,7 biliona dolarów w USA, przewyższający nawet „obronę”. Jeden na dziesięciu Amerykanów przyjmuje leki przeciwdepresyjne; wśród kobiet w wieku 40 i 50 lat liczba ta wynosi jedna na cztery.
6. Oni próbują zniszczyć instytucje małżeństwa i rodziny nuklearnej tak, że kult (społeczeństwo) będzie na pierwszym miejscu lojalności, a ostatecznie przejmie płodzenie i wychowywanie dzieci.  Przyjęcie homoseksualności jest krokiem w tym kierunku.
7. Tworzą klimat strachu i wykorzystują go jako pretekst do usunięcia praw obywatelskich i stworzenia państwa policyjnego zdolnego do zapewnienia kontroli nad sektą.
8. Istnieje szeroki nadzór, aby kontrolować każdą osobę za pomocą szantażu . Dyrektor generalny Mozilli został zmuszony do rezygnacji po przekazaniu dotacji grupie, która sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym. Ta wymuszona zgodność, która staje się powszechna, jest charakterystyczna dla komunizmu, który jest kultem iluminatów z pochodzenia i charakteru. Termin „poprawny politycznie” pochodzi z partii komunistycznej.
9. Tłumią prawdę. Prawdziwa historia, sztuka, muzyka i literatura są tłumione. Zaprzeczają nawet, że obiektywna prawda istnieje i jest poznawalna. Używają rozrywki jako okultystycznego rytuału. Niszczą nas i odwracają od rzeczywistości, tworząc alternatywny świat fantasy. Artyści rozrywkowi są często  kontrolowanymi agentami kultu.  Nowy program szkolny „Wspólny rdzeń” zamienia ludzi w gadżet.

Uniwersytety tłumią wolność słowa i skupiają się na indoktrynacji komunistycznej.10. Nieustannie skupia się na dysfunkcyjnych ludziach, mniejszościach i „słabszych”, a nie na silnych, skutecznych, szczęśliwych i naprawdę zdrowych. Pozbawieni wsparcia rodziny, co raz więcej ludzi nie może sobie poradzić i  przypominają zombie, rozczochrane, skupione na smartfonach, ze słuchawkami w uszach, z kolczykami, a na skórze pełno tatuaży.

Wreszcie kult ma zazwyczaj charyzmatycznego przywódcę podobnego do Boga, którego osąd nigdy nie jest kwestionowany. Pomyśl Hitler lub Stalin. Na Zachodzie wciąż czekamy na pojawienie się tej liczby. Kiedy on (lub ona) się pojawi, kult będzie kompletny.
Tłum. Sobrius

2 thoughts on “Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański – Dr Henry Makow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.