Dzień „świętego Walentego” – straszna prawda

Ten Walentyn po wydanym zakazie kontynuował udzielanie ślubów homoseksualistom za co cesarz rozkazał ściąć mu głowę. Dlatego jego święto jest tak popularne wśród sodomitów.

Lesbian and gay lovers have new options for Valentine's Day cards, thanks to the California company A Little To The Left.

Zwłaszcza teraz, kiedy narzucane są różnym krajom zboczenia. Zboczenia fizyczne („małżeństwa” sodomickie, gay-parady) jaki i duchowe, takie jak zgromadzenia międzywyznaniowe, wspólne modlitwy i obejmowanie się, pocałunki, pocałunki…

„Cesarz Klaudiusz II wydał rozkaz: „Młodzi ludzie, zdolni do służby wojskowej, nie mają prawa do zawierania ślubów (pomiędzy sobą!) ponieważ niekorzystnie odbija się to na ogólnym duchu bojowym armii”.

Kapłan imieniem Walentyn poszedł na przekór cesarzowi i kontynuował obrzędy ślubne dla zakochanych (żołnierzy-homoseksualistów) za co został skazany na śmierć i już pośmiertnie został uznany przez katolików za świętego. Dzień „świętego” Walentyna aktywnie zaczęli obchodzić amerykańscy homoseksualiści w latach 70-tych ubiegłego wieku i właśnie w ten dzień zawarli oni pierwsze oficjalne „małżeństwa” homoseksualne.

—————————————————————————————————–

Dzień świętego Walentego – straszna prawda.

Dzień świętego Walentego nie jest niczym innym jak kolejną oszukańczą podmianą historycznej prawdy. Zachodzi tutaj nie tylko podmiana pojęć, zniekształcenie wyobrażeń ale i miażdżenie tradycji, zastępowanie ich przez inne, obce i niszczące.

To święto nie może być chrześcijańskie jeżeli otwarcie propagowana jest swoboda stosunków, rozwiązłość, które niszczą rodzinę. W tym czasie poganie obchodzili święto patronki zakochanych par, Junony. Jedną z tradycji święta było pisanie sobie zapisków z imionami zakochanych.

Właśnie dlatego świętego Walentyna, straconego 14 lutego, zaczęto uważać za patrona zakochanych. Co zaś tyczy się rozpowszechnianych szczegółów „życia” Walentyna, które dostarczają zakochanym powodów do świętowania to są one absolutnie niewiarygodne i nie mają historycznych potwierdzeń.

Oprócz tego to, nie posiadające duchowych korzeni święto, jest obchodzone od czasów pogańskich jako święto „opieki pewnych wyższych sił nad wszystkimi zakochanymi”. Przy czym pod pojęcie „zakochani” zaliczają siebie także ludzie o nietradycyjnej orientacji seksualnej, którzy, według kanonów cerkiewnych, są wyrzutkami.

Co więcej to w ten dzień w rosyjskich świątyniach katolickich obchodzone jest święto związane z Cyrylem i jest to absolutnie oczywiste, że dla kogoś dzień wszystkich zakochanych jest dodatkowo poważnym interesem handlowym w związku ze sprzedażą serduszek, prezentów, kwiatów i wielu innych przedmiotów.

https://www.youtube.com/watch?v=NuBqBAj3Iic

Wniosek: kimkolwiek ten Walentyn by nie był to prawosławnych w żadnym wypadku nie powinno to wzruszać. Z prawosławiem ten „święty” (w cudzysłowie) nie ma nic wspólnego. Dlatego nie powinno się uczestniczyć w tym wątpliwym „święcie”. Jest to niegodne dla Rosjanina ażeby brać udział w obcych obrzędach jakichkolwiek organizacji i sekt. Dla prawosławnych jest to obrzydliwość.

Za: http://protivkart.org/main/7630-den-svyatogo-valentina-strashnaya-pravda.html

Data publikacji: 8.02.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *