Strona główna > NWO > Dziedziny zniewolenia i kontroli umysłowej

Dziedziny zniewolenia i kontroli umysłowej

10 dziedzin zniewolenia i sprawowania nad nami kontroli umysłowej, jakie z sukcesem wykorzystują międzynarodowi koczownicy.

a

Podtytuł z oryginału: „Przenicowali nas”

*przenicować — przenicowywać

1. «spruć i odwrócić jakąś garderobę na lewą stronę i uszyć ją na nowo»

2. «rozpatrzyć coś zbyt drobiazgowo i tendencyjnie lub złośliwie przekręcić czyjeś intencje, myśli» (słownik PWN)

Wyjątkowo silnie przeszkadza mi wyszukiwanie różnych pokrętnych eufemizmów do nazywania naszych przeciwników, dlatego muszę określić ich jednym terminem – żydostwo międzynarodowe. Zrobili cholernie dużo dobrej roboty w dziedzinie zniewolenia nas i sprawowania nad nami całkowitej kontroli umysłowej. Taki zawsze mam wniosek, gdy w dzisiejszych czasach opuszczam plac ożywionej, gorącej dyskusji ….. wtedy mówię sam do siebie – jak bardzo udało im się nas przenicować.

Kiedy nie tylko udało im się zniszczyć ludzi fizycznie, emocjonalnie i duchowo – ale spowodować, że niewolnicy na koniec zaczynają dziękować swym ciemiężycielom. To dopiero jest cwany numer.

1 /. Niewolnicy fotonów

Zniewolili nas do poziomu niewolnika ich fałszywego narzędzia – lichwy. Nie tylko nic nie jest w stanie potwierdzić, że ta jednostka w ogóle daje jakieś ślady swego istnienia, ponieważ jest zbudowana na niczym innym, lecz tylko złudzeniu, ale lichwa w ogóle jest czymś faktycznie niezgodnym z prawem ….. więc jest oszustwem.

Jakby tego było mało, to na dodatek już podporządkowaliśmy nasze życie papierowemu mamonie, który nie ma żadnego związku z jakąś prawdziwą wartością czy bogactwem. A teraz jeszcze dotarliśmy do stanu niewolnika cyfr w komputerze. Fotony na ekranie. Temu właśnie oddajemy coś, co stanowi nasze trzy najważniejsze rzeczy: nasze dusze, naszą energię i nasz czas.

2 /. Szczęśliwi niewolnicy

Nie tylko musimy być zniewoleni dla tych pasożytów, ale oni wytrenowali nas jak dobre małe pieski Pawłowa, mamy być szczęśliwymi niewolnikami. Przynieś ten kij i pomerdaj ogonem. Szczęśliwi niewolnicy, w szczęśliwych pojazdach niewolniczych, szczęśliwych ubiorach niewolniczych, mających szczęśliwe narzędzia niewolnicze, szczęśliwe gadżety niewolnicze, szczęśliwy transport niewolników i szczęśliwe bony z nagrodami dla niewolników – papierowy mamona lub cyfry do wydawania w kramikach międzynarodowego żydostwa.

3 /. Zabijamy siebie nawzajem

To rzecz dość oczywista, ale jednocześnie jedna z najbardziej odrażających. Właśnie fakt, że to oni zawsze zmuszają nas do zabijania siebie nawzajem, żeby nie pobrudzić sobie rąk. Goje zabijają Gojów. Organizowane przy użyciu bardzo prostej techniki: dziel i rządź za pomocą ich machiny propagandowej. Masowe rzezie z pokolenia na pokolenie. Ból, cierpienie, niepokój, lęk, strach, okaleczanie dzieci, okrucieństwo, zniszczenie – wszystko dla nich. I wpadamy w tę elementarną pułapkę oszustwa za każdym razem, nawet dziś. Czy kiedykolwiek się nauczymy (?)

4 /. Numer z poczuciem winy

To najważniejszy obszar ich pychy, aby wywołać nasze zbiorowe poczucie winy za zbrodnie rzekomo dokonane na nich, które w rzeczywistości się nie wydarzyły.

Arogancja tych ludzi jest naprawdę niesamowita. Sfabrykowali niedorzeczną historyjkę znów przy użyciu machiny propagandowej, że 6 mln tego plemienia zostało zamordowanych przez nas, Gojów. I nie tylko Niemcy mają czuć się z natury winni, ale każdy z nas. Retoryka o biednej ofierze żydowskiej wpychana jest nam do gardła 24/7, 360 dni, dzień za dniem, rok po roku. W każdy wyobrażalny sposób. Oczywiście ta kupa końskiego łajna zostaje w nas rzucana, aby służyć im jako bufor, psychologiczny straszak mający tuszować niezliczone mnóstwo popełnionych przez nich zbrodni. Ale niestety większość z nas daje się kupić na ten stek bzdur, a większość ludzi przechodzi przez swe żałosne życie bez kwestionowania informacji, jakimi się ich karmi.

5 /. Zniekształcenie i zafałszowanie Prawdy

Nie tylko wypaczyli prawdę o swym własnym klanie, ale powykręcali i zafałszowali wydarzenia historyczne i aktualne wydarzenia na swoją korzyść. Niech za przykład posłuży handel afrykańskimi niewolnikami. Udało im się wkręcić w dodatkowy numer z poczuciem winy większość białych ludzi za zaangażowanie się międzynarodowego żydostwa w przemysł niewolniczy – na jakim oni sami ogromnie skorzystali. To samo, co kłamstwa o „złych nazistach”, demonizacja islamu, ataki terrorystyczne, które przecież wszystkie zorganizowało międzynarodowe żydostwo.

6 /. Owce kontrolują owce

To jeden z najsmutniejszych faktów. Jak nasze zniewolenie jest utrwalane w przeważającej części przez nas samych. Goj monitoruje i kontroluje innego Goja – w imieniu naszych koszernych panów. Odbywa się to fizycznie przez istnienie podwójnych zdrajców w mundurach i psychicznie poprzez myślenie grupowe od chwili, gdy się rodzimy przez nasze otoczenie. Tak się mają sprawy – to jest normalne zachowanie – każdy to wie, itp. Dostosuj się, bądź posłuszny. Spełniaj wolę big brothera.

7 /. Nielegalni imigranci, którzy rządzą bałaganem

Jestem oburzony, gdy słyszę określenie „Pan” lub „Pani” w odniesieniu do jednego z tych pasożytów i ich sługusów. Jaką trzeba mieć czelność, żeby dawać sobie takie tytuły. Ten kult śmierci został wywalony na zbity pysk z 79 krajów, 109 razy w całej historii. Na przykład, zostali także wyrzuceni z Anglii w 1290 r. i nielegalnie chyłkiem przemyceni z powrotem w 1656 roku przez skorumpowanego Olivera Cromwella. W związku z tym, każdy żyd w Brytanii jest nielegalnym imigrantem, a nie obywatelem. Ale to oni teraz tworzą przepisy w Anglii. Naprawdę niesamowite – jaka jest pycha tego klanu oszustów.

8 /. Życie w pudełkach

Wystarczy spojrzeć na noclegownie, jakie większość ludzi uważa za swoje domy, bo tak zostali uwarunkowani. To jeszcze więcej szaleństwa, w jakim nas przeszkolono, abyśmy to zaakceptowali, tak, jak w każdym przypadku narzucania nam jakiejś formy oszczędności. Ale nasze mieszkania są szczególnie żałosne. Nasz dom jest bardzo ważną sprawą dla nas jako jednostek i społeczności. Ale oni większość z nas zmusili, abyśmy byli zadowoleni z życia w pudełkach. Większość naszych domów jest pozbawiona charakteru, to duplikaty pudełek. Dla większości ludzi nie są one również ich wyłączną własnością i są tymczasowe, nie takie jak domy pokoleniowego dziedzictwa, jakie mają ci „lepsi”, którzy nami rządzą.

9 /. Słodkie trucizny

Więc teraz jesteśmy na etapie tej agendy międzynarodowego żydostwa, gdy większość z nas zaakceptowała denaturowaną żywność frankensteina jako swoje pożywienie. Żywność, która nie jest naturalna, nie powinna być przez nas akceptowana. To jest szaleństwo! Pokarm śmietnikowy = normalny. Uprawy GMO = normalne. Zwierzęta GMO = wkrótce staną się nową normalnością.

Zostaliśmy również zaprogramowani, aby akceptować wszystkie ich medyczne trucizny – szczepionki = normalne. Medykamenty = normalne.

Nie wspominając już tych wszystkich innych przemysłowych trucizn, jakie oni nam narzucili wskutek zanieczyszczenia środowiska. Wszystko, co utrzymuje naturalny świat przyrody musi zostać zniszczone.

10 /. Jesteśmy wolni

Musiałem zostawić to na koniec, bo to jest tak bardzo ważne. Największym oszustwem spośród wszystkich oszustw jest to, że oni oszukali większość z nas utrzymując przekonanie, że jesteśmy wolni. To przekonanie, do którego ucieka się większość z nas, gdy w trakcie gorącej debaty próbuje negować podstawowe fakty. Ogłupiona populacja myśli, że tak długo, jak może sobie pozwolić wyjść z pudełka i kupić jakąś słodką truciznę w restauracji lub najnowszy gadżet, to są wolni. Jak mówią oni sami, są dwa rodzaje niewolników – ci, którzy wiedzą, że są niewolnikami i ci, którzy tego nie wiedzą. Ci drudzy są bardziej efektywnymi niewolnikami dla swych panów.

W podsumowaniu

Pozornie może się wydawać, że wychwalam jakiś defetystyczny sposób widzenia spraw, ale nie w tym rzecz. Pomyślałem, że to odpowiednia forma, aby zmierzyć się z rzeczywistością. Część naszego sukcesu w pokonaniu wspólnego wroga to poznać naszego wroga – jego słabe i mocne strony. Musimy być uczciwi wobec siebie, widząc dokładnie to, co oni nam zrobili, i gdzie teraz jesteśmy.

Pozytywną stroną tego wszystkiego jest to, że każdy z tych obszarów jest teraz w defensywie i kruszy się. To powolny żmudny proces, ale ich siatka kontrolna zaczyna się rozpadać. Coraz więcej osób nie tylko zaczyna się budzić i rozumieć fakt, że są w rzeczywistości niewolnikami, ale coraz więcej staje się zbuntowanymi niewolnikami. To jest zbiorowa świadomość, to się dzieje i sprawy nie idą tak, jak oni tego chcą.

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/08/14/a-crackin-job/

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.