Strona główna > NWO > Apokalipsa > Dzieciobójcza Ameryka Łacińska

Dzieciobójcza Ameryka Łacińska

abo1Aborcyjna Ameryka Łacińska. Władze wzywają do legalizacji zabijania dzieci

Przedstawiciele 38 państw z Ameryki Południowej i Środkowej podpisali dokument, który wzywa kraje tych regionów do zalegalizowania aborcji oraz związków homoseksualnych. „Montevideo Consensus” wzywa do legalizacji tzw. bezpiecznych i wysokiej jakości aborcji w celu ochrony życia kobiet i dziewcząt.

Podpisany w stolicy Urugwaju dokument wzywa rządy do zapewnienia powszechnego dostępu do „wspomaganego leczenia płodności” oraz do nowoczesnych, „naukowych” metod antykoncepcyjnych. Jako przykład takiej metody sygnatariusze podają doustną antykoncepcję.

W Montevideo zebrały się 24 regionalne i międzynarodowe agencje a także aż 260 organizacji pozarządowych. Organizatorem spotkania byli Economic Commission for Latin America and the Caribbean (ECLAC) oraz Fundusz Ludnościowy ONZ współpracujący z rządem Urugwaju. Uczestnicy badali postęp, jaki dokonał się od czasu ONZowskiej Konferencji Ludności i Rozwoju z 1994 r.

Autorzy wezwali także rządy państw regionu do promowania i ochrony praw seksualnych i reprodukcyjnych. Ma to służyć „osobowemu spełnieniu i sprawiedliwości społecznej w społeczeństwie wolnym od wszelkiej dyskryminacji i przemocy”.

Sygnatariusze powiązali także śmiertelność matek z wysokim odsetkiem niebezpiecznych – bo nielegalnych – aborcji. To kłamstwo i wielka manipulacja. Jak zauważa bowiem lifesitenews.com, w Chile, w którym aborcja jest całkowicie zakazana, odsetek śmiertelności matek jest najniższy w Ameryce Łacińskiej.

Dziwnie składa się, że tam gdzie promowane jest zabijanie dzieci, na dobre słowo mogą liczyć też pederaści – nie obyło się więc bez promocji homoseksualizmu. Według sygnatariuszy dokumentu niezbędne jest „promowanie polityki umożliwiającej realizację praw seksualnych, w tym do pełnego i bezpiecznego życia seksualnego”. Wspomniano także o prawie do podejmowania wolnych decyzji w kwestii tożsamości „genderowej” i orientacji seksualnej.

Autorzy dokumentu uznali także świeckie państwo za niezbędne do ochrony tych praw i godności ludzkiej jako takiej. Uwaga ta mogła być skierowana przeciwko Kostaryce, która jest ostatnim południowoamerykańskim państwem wyznaniowym – katolickim.

Źródło: lifesitenews.com

Za: http://www.pch24.pl/aborcyjna-ameryka-lacinska–wladze-wzywaja-do-legalizacji-zabijania-dzieci,17317,i.html

Data publikacji: 29.08.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.