Strona główna > Świat > Ukraina > Dzieci Szatana i Wielka „Ukraińska” Rewolucja

Dzieci Szatana i Wielka „Ukraińska” Rewolucja

„Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego” – (Ewangelia Św. Jana 8:44)

a112

Drodzy bracia i obrońcy Świętej Rusi Prawosławnej, pragnę się podzielić z wami moimi wrażeniami z Hiszpanii na temat wydarzeń na Ukrainie.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi na myśl to są słowa Chrystusa: „Szatan to ojciec kłamstwa”. Z historii wiemy, że za każdą rewolucją stoją siły zła i zepsute elity, i że prosty lud jest tylko wykorzystywany jako mięso w maszynce do mielenia mięsa.

Szatan był pierwszym rewolucjonistą, który zbuntował się przeciwko Bogu i to także on nauczył człowieka buntu, dlatego rewolucje odbywają się pod wpływem żydów, których Chrystus nazwał dziećmi Szatana.

Szatan kusił Adama i Ewę obiecując im, że zostaną bogami. Próżność pierwszego człowieka przyniosła mu śmierć i pozbawiła go raju. Dzieci Szatana obiecały Ukraińcom raj Unii Europejskiej i oszukały ich mówiąc: „Wy jesteście lepsi niż Rosjanie, oni to podludzie, oni są barbarzyńcami, a wy jesteście prawdziwymi Europejczykami”.

Majdan nie był czynem ludu ukraińskiego i Ukraińcy nie mają być z czego dumni. Ukry tylko wykonywały scenariusz napisany dla nich przez żydomasonerię, no i popełnili samobójstwo. Chociaż obalili oni pomniki Lenina to jednak właśnie Lenin i Trocki byli ich nauczycielami. Bolszewicy próbowali rozwiązać problem narodowościowy w Imperium Rosyjskim ale stworzyli problem podziału jednolitego narodu słowiańskiego i to jest właśnie to co prawdziwi trockiści Unii Europejskiej i Ameryki wykorzystują jako broń przeciwko Rosji.

Tak jak podczas I Wojny Światowej, kiedy zagraniczni wrogowie Świętej Rusi, zwłaszcza Niemcy, pomagali jej wrogom i wysłali bolszewickich hersztów do Rosji, tak w przypadku Majdanu Niemcy także finansowali i szkolili rebeliantów.

Główne łgarstwo Zachodu to próba przedstawienia Majdanu jako powstania przeciwko odrodzeniu sowieckiemu pod przywództwem Putina, a nie przeciwko odrodzeniu rosyjskiemu. Drugie łgarstwo to próba przedstawienia Rosji jako nowego, imperialistycznego Związku Sowieckiego akurat wtedy kiedy imperializm jest cechą Unii Europejskiej, tak jak wcześniej nim był imperializm Napoleona i Hitlera.

Przecież właśnie Unia Europejska zmusiła Ukrainę do przyjęcia postawionego ultimatum i do odrzucenia związku z Moskwą.

a111

Współcześni europejscy komisarze są nawet bardziej brutalni niż czerwoni komisarze z ubiegłego wieku. Zabronili Janukowyczowi użycia siły w celu zdławienia buntu a teraz już nie wahają się doradzać jak Donbass zrównać z ziemią. Zabronili Rosji ingerencji w sprawy bratniej Ukrainy ale to własnie oni sami palą Ukrainę na Majdanie.

Mówili, że decyzja o wstąpieniu Ukrainy do Unii Europejskiej jest sprawą samej Ukrainy ale sami hulają po majdaniarskiej Ukrainie jak panowie pomiędzy sługami na podbitym terytorium. Podwójne standardy polegają na tym, że są prawa dla panów i prawa dla niewolników.

Zachodnie media w porozumieniu z zachodnimi, liberalnymi rządami, pokazywały przewrót zbrojny jako „pokojowe demonstracje” gdzie rebelianci byli lepiej uzbrojeni niż milicja. Niemożliwością jest wyobrażenie sobie żeby zachodnie rządy „demokratyczne” zezwoliły takim rebeliantom tak się zachowywać w krajach „wartości europejskich”.

Ale wszystkie ich oskarżenia skierowane są tylko do Rosji: „Rosja powinna udowodnić swoją niewinność. W Rosji nie ma wolności. Rosja to przerażająca dyktatura. Rosyjskie wojska wkroczyły na Ukrainę”.

Tymczasem zachodnie, liberalne media ukrywają, że na Ukrainie swobodnie działają naziści i nie zauważają faszystowskiej symboliki, którą zdecydowanie potępiają w swoich krajach, i zamykają oczy na obecność zagranicznych najemników w szeregach ukraińskich oprawców.

Na Zachodzie oburzali się kiedy prowokatorzy, najemnicy syjonizmu, strzelali do „niebiańskiej sotni ale teraz milczą kiedy ukraińscy oprawcy dokonują ludobójstwa Rosjan w Donbassie. Mity „wielkiej ukraińskiej rewolucji” trzeba demaskować za pomocą prawdziwej informacji, tak jak powiedział Jezus Chrystus, że „każdy kto z prawdy jest słucha głosu Mojego”.

„Bohaterski” Majdan ukraiński to jest absolutne łgarstwo i właśnie dlatego jego głównym ideologiem jest Szatan.

Chwała Świętej Rusi!

Śmierć Eurosodomie!

Jose Maria

a110

Za: http://3rm.info/publications/55234-deti-satany-i-velikaya-zhido-ukrainskaya-revolyuciya.html

Data publikacji: 2.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *