Strona główna > NWO > Apokalipsa > DZIECI – OFIARY SKŁADANE SZATANOWI !!!

DZIECI – OFIARY SKŁADANE SZATANOWI !!!

Mordy dokonywane na bezradnych, nienarodzonych dzieciach to ofiary składane Szatanowi !!! Rozpowszechniajcie to przerażajace video !!! Żywy, nienarodzony człowiek po dokonaniu tzw., w szatańskiej nowomowie, aborcji (czyli po dokonaniu mordu). Tak wyglądają słynne „aborcje” współczesnej cywilizacji lucyferiańskiej.

Ruś (cały „cywilizowany”, demonokratyczny świat!) tonie we krwi nienarodzonych niemowląt mordowanych przez swoje „matki” przy współdziałaniu morderców-oprawców w białych chałatach, którym za te morderstwa państwo płaci. Ich krew woła o pomstę do Nieba! Niezliczone miliony porozrywanych na strzępy bezgrzesznych, niewinnych dzieci składa się corocznie w ofierze Szatanowi!

a5

O jakimże naszym ziemskim dobrym życiu możemy mówić i marzyć? Jakiej sprawiedliwości możemy domagać się od bezbożnych władz, ktore zalegalizowały to szataństwo? W jakiej Bożej pomocy możemy pokładać nadzieję jeżeli, w rzeczywistości, co druga (a może i każda?) kobieta na Rusi jest morderczynią swoich nienarodzonych dzieci?

Patriarcha Cyryl nieustannie chwali prezydenta Putina i władze państwowe, prezydent wychwala patriarchę i jego otoczenie a kraj w tym czasie jest prawdziwym ołtarzem ofiarnym Szatana na którym co godzinę, co minutę morduje się niewinne dzieci. Putin i podległa mu, poprzez partię „Jedinaja Rossija”, Duma Państwowa, już dawno mogli uchwalić i zatwierdzić ustawy zakazujące aborcji. Ale nie! Oni mają najwidoczniej inne cele i zadania!

To krótkie dokumentalne video ukazuje jak 14-16 tygodniowe niemowlę, wyrwane z łona matki przez „lekarzy”, jest żywe! Ono porusza rączkami i nóżkami, doświadczając najstraszniejszych męczarni przedśmiertnych. Jak to jest, że od tego horroru ludziom serca nie pękają? Jak Pan Bóg może jeszcze nas znosić, butnych czcicieli diabła? Panie, zmiłuj się nad nami!

Oglądajcie i nie odwracajcie się od ekranu, pokazujcie to video swoim młodym synom i córkom, matkom i babciom ażeby jedni nigdy nie dopuścili się takiego bestialstwa jak aborcja a inni szczerze skruszyli się i odpokutowali zbrodnie dzieciobójstwa.

Oglądajcie a zrozumiecie i zobaczycie, że aborcja jest najprawdziwszym morderstwem, bestialskim, nieludzkim, strasznym. Rozpowszechniajcie to video wszelkimi możliwymi sposobami i środkami! Każda kobieta powinna wiedzieć co ona popełnia decydując się na aborcję i co się z nią dzieje w czasie tej „operacji”.

https://www.youtube.com/watch?v=BrPbKKlPEVw

DIABEŁ PACINO GIF

Na podstawie: http://3rm.info/publications/62800-korotkoe-dokumentalnoe-video-operacii-aborta-vy-uvidite-i-poymete-chto-eto-ubiystvo.html

22.07.2017

Tłumaczenie TAMARA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.