Strona główna > Świat > Dyrektor szpitala w Dublinie złożył rezygnację po tym jak powiedział: „Koronawirus jest znacznie mniej dotkliwy niż przeciętna grypa”

Dyrektor szpitala w Dublinie złożył rezygnację po tym jak powiedział: „Koronawirus jest znacznie mniej dotkliwy niż przeciętna grypa”

Starszy konsultant medyczny HSE, który niedawno skrytykował ograniczenia dotyczące COVID-19, zrezygnował z pracy w zespole szpitali w Dublinie – przekazał Irish Times.

Dyrektor kliniczny Dublin Midlands Hospital Group, dr Martin Feeley, złożył wczoraj rezygnację.

Rezygnacja nastąpiła zaledwie kilka dni po opisaniu przez niego koronawirusa jako „znacznie mniej dotkliwego” niż przeciętna grypa.

Dr Martin Feeley powiedział w wywiadzie dla The Irish Times, że „drakońskie” ograniczenia nie mają już uzasadnienia. Skrytykował także publiczną „obsesję” na temat prezentacji codziennych liczb przypadków COVID-19.

HSE stanowczo odcięło się od tej opinii.

W oświadczeniu wydanym przez Dublin Midlands Hospital Group można przeczytać: „Pan Martin Feeley, dyrektor kliniczny poinformował Dublin Midlands Hospital Group o swojej decyzji o rezygnacji ze stanowiska dyrektora klinicznego grupy w dniu 15 września 2020 r.”

„Dublin Midlands Hospital Group pragnie serdecznie podziękować Panu Feeley za jego wkład w strategiczny rozwój szpitala. A także za jego pracę jako Dyrektora Klinicznego Grupy przez ostatnie pięć lat”.

źródło: wirlandii.pl

One thought on “Dyrektor szpitala w Dublinie złożył rezygnację po tym jak powiedział: „Koronawirus jest znacznie mniej dotkliwy niż przeciętna grypa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *