Strona główna > Świat > Dynamika rozprzestrzeniania się koronawirusa jest bezprecedensowa…co gotuje nam nadchodzący dzień ?!

Dynamika rozprzestrzeniania się koronawirusa jest bezprecedensowa…co gotuje nam nadchodzący dzień ?!

Uwaga ! Poniższy materiał przetłumaczono za pomocą automatycznego translatora.
Od Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie! W ogóle nie chcemy wzbudzać paniki ani zastraszać nikogo. Chociaż prawosławni nie mogą być zastraszani, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że wszystko, co dzieje się w ich życiu – wszystko dzieje się zgodnie z opatrznością lub ugodą Boga. Jeśli Bóg nie chroni, nic nie pomoże. Tak jak gdyby Bóg jest z nami, dlaczego mielibyśmy się bać!

Musimy jednak monitorować sytuację pod kątem rozwoju tej epidemii, aby przygotować się na ewentualne spotkanie z nią na naszej ziemi. Rzeczywiście, gdy widzimy zbliżającą się chmurę, bierzemy parasol w dłonie. Więc w tym przypadku. Będziemy żałować i modlić się do Pana za przebaczenie naszych grzechów i umacniać nas na drodze do zbawienia naszych grzesznych dusz. 
Modlimy się zarówno za siebie, jak i za wszystkich naszych bliskich i bliskich, za wszystkich naszych współobywateli i ludzi na całym świecie, którzy tak bardzo cierpią podczas ostatnich czasów trwającej apokalipsy. Boże, pomóż nam wszystkim! Bogu dzięki za wszystko! Amen

 
DYNAMIKA DYSTRYBUCJI CORONAVIRUSA JEST NIEZBĘDNA … CO PRZYGOTOWUJE DLA NAS NADCHODZĄCY DZIEŃ. (STÓŁ)
halturnerradioshow.com:  Według specjalisty chorób zakaźnych w moim rodzinnym stanie New Jersey, który ma bezpośredni dostęp do informacji niejawnych na temat pojawiających się chorób, ludzkość stoi w obliczu „najgorszego kryzysu epidemiologicznego od 100 lat”. „Choroba postępuje na skalę niespotykaną dotąd w historii ludzkości”.
Po pierwsze, kilka podstawowych faktów:

Pierwszy raport o tym „nowym koronawirusie” pojawił się w Chinach pod koniec grudnia. 41 osób w Wuhan poszło do szpitala z gorączką, kaszlem i innymi objawami – wszyscy mieli ciężkie zapalenie płuc, a wielu miało problemy z sercem. Piętnaście procent (15%) pacjentów zmarło.
Chiński rząd ukrył te informacje przed opinią publiczną, uwięziąc dziennikarzy i blogerów za „rozpowszechnianie plotek” i „niepatriotyczne doniesienia”. To było pod koniec grudnia. Jesteśmy teraz pod koniec stycznia, a ponad 56 milionów ludzi przebywa w Chinach w kwarantannie.
Wskaźnik infekcji na poziomie 83% został ostatecznie ustalony w oficjalnym badaniu medycznym opublikowanym w czasopiśmie medycznym The Lancet. Oznacza to, że na każde 100 osób narażonych na ten nowy wirus 83 z nich zachoruje. 12 lub nawet 15 umrze. I to pod warunkiem, że wszyscy chorzy otrzymają terminową opiekę medyczną.
To samo badanie medyczne pokazuje, że okres inkubacji choroby wynosi tylko CZTERY dni, a od momentu zakażenia do pojawienia się pierwszych objawów Mija CZTERDZIEŚĆ dni. Objawy choroby są następujące:
Gorączka: 98%
Kaszel: 76%
Zmęczenie: 44%
Pocenie się: 28%
Ból głowy: 8%
Krwioplucie: 5%
Biegunka: 3%
Jeśli interpretujesz te wartości procentowe w prosty sposób, oznacza to, że zarażona osoba, bez żadnych objawów choroby, DZIESIĘĆ DNI będzie chodzić i zarażać innych. Ponadto
Ponieważ wysoką temperaturę obserwuje się tylko u 98% pacjentów, dwie na sto osób zda test na skanerze temperatury na stacji lub na lotnisku. Tymczasem wysoka gorączka jest głównym objawem pomagającym w identyfikacji zainfekowanych osób.

Co gorsza, wirus ten jest w stanie przetrwać na twardych powierzchniach przez co najmniej 5 i nie więcej niż 28 dni. Dlatego chorzy, którzy odnoszą się do półek sklepowych, produktów na półkach sklepowych, klamek do drzwi w miejscach publicznych i tak dalej – wszyscy ci ludzie zostawiają wirusa na tych wszystkich rzeczach, a wirus żyje, aby zarazić innych przez 5–28 dni.
Ponadto paczki, które otrzymujesz za pośrednictwem poczty, FedEx, UPS, Amazon lub innych firm, MOGĄ MIEĆ WIRUS, jeśli zainfekowana osoba wejdzie z nimi w kontakt. Dlatego specjalista chorób zakaźnych, z którym dzisiaj rozmawiałem, powiedział mi, że „nie ma sposobu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tego”.
Teraz przechodzimy do matematyki. Jak już dzisiaj ustalono, na 100 osób narażonych na wirusa 83 zachoruje – takie są dane czasopisma medycznego. Z tych 83 osób 3,5% umrze w każdym przypadku, a spośród tych, którzy mają bardzo silne objawy wymagające pomocy medycznej, 15% umrze. Osoby nieposiadające opieki podtrzymującej otrzymają wskaźnik umieralności na poziomie 65%.
Według pierwszych szacunków na 83% przypadków opieka medyczna będzie wymagać 23,3% lub więcej. 23,3 procent z 83 procent populacji stanowi 20% całej populacji. Jednak średnio we wszystkich krajach jest 7 łóżek szpitalnych na każde 1000 osób. Dla 100 osób jest to łóżko szpitalne 0,7. Jednocześnie 20 z nich będzie potrzebowało intensywnej opieki, w przeciwnym razie śmiertelność nie wyniesie 15%, ale 65%.
To taka smutna arytmetyka i mamy czas na przygotowanie się do niej około 16 lutego. Jeśli kierujesz się oficjalnymi danymi na temat epidemii, liczby są uzyskiwane, jak w poniższej tabeli.
Lewa kolumna to prawdopodobny postęp choroby, obliczona na podstawie wzorów znanych epidemiologom, prawa kolumna to oficjalne dane. Jak widać, prognoza bardzo dobrze koreluje z tym, co mówią urzędnicy.
Na podstawie tej tabeli, 21 lutego 2020 r., Urzędnicy będą mówić o 60 milionach osób zarażonych i około milionie zabitych. Jednak nikt prawdopodobnie nie będzie wiedział, jak wszystko się wydarzy w rzeczywistości. Bóg wie!
CHIŃCZYCY NIE PÓJDĄ NIGDZIE INDZIEJ: Z POWODU KORONAWIRUSA ZAKAZANO IM PODRÓŻOWANIA ZA GRANICĘ. 
Doszło do ewakuacji cudzoziemców z Chin. (+ Wideo)
Julia Smirnova
W Chinach epidemia koronawirusa podejmuje działania na fantastyczną skalę. Sędzia dla siebie:
– Zaprzestano wszystkich grupowych wycieczek turystycznych dla chińskich turystów. Od piątku 24 stycznia w kraju. A od poniedziałku 27 stycznia – a także za granicą. Chińskie biura podróży nie mogą sprzedawać biletów, biletów lotniczych ani rezerwować hoteli. Potrafisz sobie wyobrazić Jestem pewien, że nie jest w pełni. Ponieważ wciąż trudno jest to zrozumieć, nie było czegoś takiego w przypadku ptasiej grypy ani innych sensacyjnych wirusów.
Pamiętaj jednak, jak zamknęliśmy Egipt i odwołaliśmy czartery do Turcji. Ile było hałasu, ilu ludzi obraziło się bez wakacji, skandale związane ze zwrotem pieniędzy … tutaj – ogólnie wszystkie kraje były zamknięte dla chińskich turystów, w tym same Chiny! To tak, jakby nam powiedziano: przepraszam, nikt inny nie leci do Antalyi. I także w Soczi.
A skala chińskiej turystyki nie jest porównywalna z rosyjską. W 2019 roku podróżnicy z Państwa Środka odbyli prawie 170 milionów podróży zagranicznych! To tak, jakby cała populacja Rosji zabrała i poleciała gdzieś w odległe kraje.
W rzeczywistości Chińczycy są obecnie wiodącymi podróżnikami na świecie. Zarówno pod względem ilości, jak i kosztów podróży. Zatem „zamknięcie” niebiańskiego imperium bardzo mocno powraca do wszystkich krajów, dla których turystyka jest ważna. W Rosji to także chińscy podróżnicy, najliczniejsi spośród wszystkich turystów zagranicznych. I często podróżują tylko jako część grup turystycznych, ponieważ w tym przypadku wiza nie jest potrzebna.
Jednak nikt nie odwołał niezależnych wycieczek, aby chińscy turyści nie zniknęli z Luwru z Uffitsa, „Sapsan” i z drogich sklepów. Ale będzie ich mniej. O wiele mniej.
– W przypadku 56 milionów Chińczyków wszelkie przemieszczanie się poza ich miasta jest ogólnie ograniczone. Wuhan z populacją 12 milionów i kilkoma innymi sąsiadującymi miastami jest prawie całkowicie odizolowanych – lotnisko jest zamknięte, pociągi nie jeżdżą. W Pekinie, a także w miastach Tanjin i Xi’an, autobusy międzymiastowe, zarówno zwykłe, jak i turystyczne, są odwołane.
– Zamknięta część Wielkiego Muru Chińskiego, odwiedzanego przez turystów, oraz Zakazane Miasto w Pekinie. Odwiedzający Disneyland i parki tematyczne zatrzasnęli się w Szanghaju i Hongkongu. W Hongkongu międzynarodowy maraton, zaplanowany na 9 lutego, został odwołany. Hainan nie organizuje już tras koncertowych.
– Na lotniskach i dworcach autobusowych w Chinach organizują wiosenne porządki przy użyciu środków przeciwbakteryjnych. Pasażerowie często mierzą temperaturę.
I W TYM CZASIE

Lotniska na całym świecie mają ulepszone środki bezpieczeństwa. Głównie dla pasażerów na chińskich lotach. Szczególną uwagę zwracają na nie pomiary temperatury w portach lotniczych Singapuru, Seulu i japońskich miast.
W Tajlandii na lotniskach w Bangkoku, Phuket i Chiang Mai zainstalowano termometry na podczerwień (nawiasem mówiąc, dzięki nim „złapali” pierwsze zainfekowane). Przechodzą przez nie wszyscy Chińczycy, którzy wchodzą do królestwa.
W Indiach największe lotniska bez użycia rąk wzywają podróżnych, którzy byli w Wuhan w ciągu ostatnich 14 dni, aby zgłosili się na kwarantannę.
 
https://www.kp.ru/daily/27083.5/4155147/

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/78764-dinamika-rasprostranenija-koronavirusa-besprecedentna-chto-den-grjaduschij-nam-gotovit-tablica.html

29.01.2020

6 thoughts on “Dynamika rozprzestrzeniania się koronawirusa jest bezprecedensowa…co gotuje nam nadchodzący dzień ?!

 1. Wygląda na to, że wirus ten, to nie jest zwykły przypadek. Dziwacznie sami autorzy artykułu ujawniają dobry powód dla którego choćby mógł on zostać użyty – ZAKUPY W SIECI ! Komuś bardzo przeszkadzała rosnąca dynamika zakupów przez sieć w państwie środka… To oczywiście tylko jedna z możliwych OPCJI, ale należy się zgodzić, że sam wirus, to raczej nie przypadek. Dlatego warto posłuchać pewnego wykładu, ujawniającego pewien od dawna stosowany schemat, a raczej strategie działania stosowaną od dawna wobec ludzkich mas. Dokument ma bardzo dużą popularność i powoli się odpala *( chyba, że został już zablokowany ), ale sądzę, że warto go obejrzeć gdyż ludzka głupota doprawdy nie ma granic…
  http://youtu.be/dR9zPfmHTLs?t=439
  link: //youtu.be/dR9zPfmHTLs?t=439

  PODAJCIE DALEJ…

 2. Wierzcie dalej w tego wirusa. Już laboratorium w Austrii zapowiedziało, że ma materiał do wyprodukowania szczepionki… Proponuję tym wszystkim orędownikom i głosicielom wirusa zaszczepić się jako pierwsi.

  SARS, ebola, zika, ptasia grypa, świńska grypa… i inne epidemie niczego was nie nauczyły?
  Przypominam, że na wypadek ogłoszenia pandemii można przymusowo szczepić wszystkich. Chociaż widząc tę panikę, to 99% poleci dobrowolnie po nową szczepionkę jak na skrzydłach.

 3. Zamiast Allah akbar będą po cichu atakować. Technologią z laboratorium.

  Genialny atak terrorystyczny , tępe masy i tak nic nie pojmują , a zamiast z pasem szahida kierując nimi przez CIA – tavistock institute, to po cichu świadomie i nieświadomie rozniosą laboratoryjną broń biologiczną po świecie kontrolując turystykę i logistykę. Czym się rózni rekrutant do roznoszenia broni biologicznej od reszty pół-ludzi chinczyków mrówkolandu.

  Jeśli tak ma wyglądać życie człowieka dla niektórych to 90% jest do wyeliminowania. Żeby 90% ludzi nie potrafiło zrobić dziejowego porządku z elitą popaprańców tylko im służyć to po prostu nieludzkie.

  Nowy Hitler i Stalin to BIO-technologia/bioterroryzm i 5G/6G, nowa forma bolszewizmu. Przy czym zastanawiam się czy ten Hitler , nie zrobił tego co musiał, gdy zaczynam obserwować zliberalizowane masy europejskie, nie potrafiące zyć, a zwlaszcza nową GEN-eracje dzieci tzw iGENeracje to dochodzę do wniosku, że to nie w Nim był problem, a ktoś zrobić musiał z tym porządek.

  Kryzys 1998/2008 i 2018/2020 pod nazwą bio i eko oraz inflacji cyklicznie się powtarzający AH1N1/v 10 lat temu, a teraz to ustrojstwo. Wystarczy pomyślec że to planowane jak polityka urodzeń.

  Wszystko kontrolują wiedzą co , gdzie i jak.

  Chinczycy to bezmózgi, technologia to ich bolszewicki BÓG , a roboty i SI przejmują kontrole nad nimi. To stada, to jest mrówkoland i nie szkoda mi ani jednego pół-człowieka. Dać zrobić z siebie maszynki i mielone mięso i pracować na partie polityczną , która jest skonsolidowana z zachodnimi elitami to wynik strategi umasowienia, a ta eliminuje ludzi.

  Pierwszy kryzys to kryzys chiński, 1997 to atak finansowy z Azji, 2008 rok to masoński kryzys USA/EUROPA, ale powód i beneficjent CHRL no i teraz kryzys też z Chin i w Chinach. Globalny rynek poprzez łancuch dostaw jest uzależniony w pełni od Chin więc jesli atakować skutecznie to tylko stamtąd. Prędzej czy pozniej uzaleznienie od komunistów/syjonistów niestety tym się skończy.

  Polska oficjalnie nienawidzi komunizmu, a finansuje komunistyczny mrówkoland, jedocześnie sama przez nieróbstwo i technologię wprowadza nową formę komunizmu. Efekt dwój-myślenia.

  Ja nie wiem czy te globalne artykuły odnosząc się do apokalipsy i Boga , nie odnoszą się do np. Billa Gatesa i spółki ZOO. no bo o jakim Bogu może być mowa w mrówkolandzie to nie pojmuje, chyba że Bogu śmierci.

  Nie wiem też ile jest w tym manipulacji mediów, a ile prawdy bo zbieżne to jest z historycznym momentem przejęcia palestyny przez syjonistów.

  Media po to są żeby odwracać kota ogonem, narobić szumu , gdy biznes rozdaję karty.

 4. jakieś 10 lat temu w sieci pojawiła się informacja jak to US Army wykopała ciała zmarłych na tzw „hiszpankę” z wiecznej zmarzliny. Podobno zrobili to by pracować nad szczepionką. Te ofiary dzisiaj też plują krwią jak przy „hiszpance”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.