Strona główna > Bliski Wschód > Dyktator al Assad

Dyktator al Assad

Al Assad

Tunezyjska agencja Głos Tunezji: ” Amerykański wywiad: 75% obywateli głosowałoby na Bashara al Assada!

Według raportów wywiadu USA CIA uważa, że prezydent Syrii Bashar al Assad otrzyma 75% ważnych głosów Syryjczyków w przypadku jego kandydatury w wyborach prezydenckich, które odbędą się w 2014 roku. I będzie prezydentem Syrii aż do roku 2020.

Wg przeprowadzonych ankiet w Syrii obecny prezydent może liczyć na 75% poparcia wśród obywateli, nawet przy bardzo silnym kontrkandydacie. Raporty CIA przyznały, że wybory w Syrii są uczciwe i nie ma mataczenia.
Wywiad wojskowy dodał, że przy ówczesnych wydarzeniach i sukcesach rządu ten stan utrzyma się do przyszłorocznych wyborów prezydenckich. Rebelia zamiast osłabiać pozycję rządu i prezydenta tak naprawdę wzmacnia.

Warto wspomnieć, że przecieki mówią, że administracja Obamy stara się przekonać Moskwę, by z kolei ta przekonała rząd syryjski do utworzenia rządu przejściowego z opozycją tuż przed wyborami prezydenckimi, w których Stany Zjednoczone za wszelką cenę starają się znaleźć silnego kandydata, który będzie mógł nawiązać równorzędną walkę polityczną i wygrać wybory.”

Wielka Syria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.