Strona główna > Polska > Dwa światy – Polska i Węgry. Premier Orban i wszarze osadzone w Polsce. Święto Narodowe Węgier i Świeto Narodowe Polski ?!!

Dwa światy – Polska i Węgry. Premier Orban i wszarze osadzone w Polsce. Święto Narodowe Węgier i Świeto Narodowe Polski ?!!

Źródło: http://polacy.eu.org

Zenon Jaszczuk

Mąż stanu Węgier i stado wszarzy osadzonych w Polsce. Kultura Polska z wyjazdem na Węgry i kultura bandycka żydowskoniemiecka na ulicach Warszawy za przyzwoleniem tych wszarzy. Czy zdołacie państwo porównać te dwie kultury?!!!

Jest już późno, więc tylko zaznaczę ten podstawowy temat. Liczę, że państwo rozwiniecie go i uzupełnicie w komentarzach. W zasadzie o czym tutaj pisać, wystarczy porównać przebieg tych dwóch świąt na Węgrzech i w Polsce.

Polska pod okupacja żydokomunofaszystów z wszarskim premierem na czele i Węgry z prawdziwym premierem Orbanem . Aby zobrazować państwu tą sytuację wystarczy  zobaczyć dwa filmy. Przebieg Święta Narodowego w Polsce znacie państwo dokładnie. Znacie państwo zachowanie „władz' i zachowanie kierowanej, ukierunkowanej przez nich policji. Gdzie za niesienie flagi Polski policja biła i łamała kości Polakom. Natomiast bojówki żydokomunofaszystowskie zaproszone przez nich z niemiec były pod ich ochroną.

Nie będę opisaywał  spraw oczywistych, znanych nam Polakom. Jednak doszedłem do wniosku, że temat muszę zaznaczyć na naszym Polskim portalu. Zobaczcie państwo film z uroczystości Święta Narodowego Węgier z udziałem Polaków:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=dGzshLToDNs&feature=player_embedded]

To nic, że brak tłumaczenia. Chodzi mi o sprawy wizualne. Resztę filmów możecie państwo zobaczyć na – http://carcinka.nowyekran.pl/post/56237,pomnik-katynski-hungary-live.

Dla porównania muszę dodać z jeden film z uroczystości Święta Niepodległości w Polsce:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM]

Jak państwo wiecie tych filmów jest sporo. Proszę porównać te dwie kultury, proszę porównać premierów. Proszę porównać organizacje państwowych uroczystości, proszę porównać tych i tych ludzi!!!

O przebiegu Święta Narodowego zgotowanego nam przez tych wszarzy pisałem – http://jazon.polacy.eu.org/1456/swieto-narodowe-polski-/

Pozdrawiam państwa

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=sh2pWhgBQQw]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.