Strona główna > NWO > Duszenie Strefy Gazy

Duszenie Strefy Gazy

tunele życia Gazy

An Israeli soldier stands by the opening of a tunnel the IDF claims was built by terrorists.Duszenie Gazy „egipską” garotą ekonomiczną

Po zamknięciu przez nowy reżim egipski, rządzony przez krypto-żydowską marionetkę, sieci podziemnych tuneli dostaw, ceny na podstawowe artykuły w Gazie bardzo wzrosły.

Na głównym rynku Gaza City, przed Mohammedem Hilis, leżą sterty owoców i warzyw, czekając na klientów. W okresie poprzedzającym Eid al-Adha, drugie najważniejsze święto w kalendarzu muzułmańskim, rynek był niezwykle spokojny. Wzrost kosztów, niewypłacone wynagrodzenia i zwolnienia – to konsekwencje nowej polityki egipskiego reżimu wobec Hamasu – co boleśnie odczuwa Strefa Gazy.

„Kilo pomidorów kosztuje teraz pięć razy więcej. Większość cen wzrosła o 50 – 60%,„, powiedział Hilis. „Dlaczego? Ze względu na koszty transportu, ponieważ nie ma energii do pompowania wody na pola, nie ma wody. Ludzie kupują mniej„.

Sześć lat temu, izrahell nałożył duszący krawat na Gazę jako represyjny środek przeciwko rządom Hamasu, a obecnie ten pas ziemi wzdłuż Morza Śródziemnego ma nowe problemy od południa. Po wydarzeniach egipskich, gdy zamach wojskowy zmusił prezydenta Morsi do oddania urzędu w lipcu i brutalnym rozprawieniu się z Bractwem Muzułmańskim, armia rozpoczęła operację odzyskania kontroli nad pogrążonym w anarchii półwyspie Synaj, izolując sojuszników Bractwa w sąsiedniej Gazie i wstrzymując ruch towarów, broni i ludzi tunelami pod granicą z terytorium palestyńskim.

39_Morsi_Ousted-300x231Syjoniści za obaleniem prezydenta Egiptu. Manewry polityczne Morsiego powodują przyspieszenie zamachu stanu

Ostatnia akcja obalenia prezydenta Egiptu, Mohammeda Morsi, nosi wszystkie powierzchowne pozory „ludowej rewolucji”. Prawdziwa historia jest jednak taka, że Morsi – początkowo bardzo starannie dobrana lalka izrahellskich i amerykańskich interesów, jak jego poprzednik, Hosni Mubarak – został teraz zdjęty nie przez „lud” w Kairze, ale przez zawodowych graczy w Tel Aviv, Waszyngtonie, Nowym Jorku i w innych miejscach, którzy, po obejrzeniu ostatnich działań administracji Morsiego, zrozumieli że Egipt zaczyna im się wymykać z rąk, jeśli on nadal będzie przy władzy.

Morsi szukał lepszych horyzontów dla Egiptu, co było dość oczywiste od samego początku jego administracji. Zaledwie miesiąc po objęciu urzędu złamał protokół i dokonał precedensu, gdy stał się pierwszym egipskim przywódcą, który odwiedził Iran, od chwili rewolucji w 1979 r.

Według izrahellskiego źródła prasowego „Ynet”, gdy spotkał się w Iranie z ówczesnym prezydentem Ahmadineżadem, wyjątkowo znienawidzonym przez Tel Aviv i Waszyngton, obaj podobno omawiali zagrożenie, jakie izrahell stanowi dla regionu, a być może nawet rezygnację Egiptu z 30-letniego sojuszu z Zachodem.

Ta początkująca przyjaźń polityczna została utrwalona dalej poprzez wizytę Ahmadineżada w Egipcie, co również stanowiło złamanie zarówno protokołu, jak też precedens, ponieważ oba te kraje zerwały więzi w 1979 roku.

Polityczne zbliżenie między Egiptem a Iranem uznano za niebezpieczne zarówno dla izrahella, jak też Ameryki, zwłaszcza gdy Morsi wyraził sprzeciw wobec zewnętrznej interwencji zbrojnej w Syrii, a następnie podkreślił, że Iran powinien być częścią grupy kontaktowej dla nadzoru nad politycznym rozwiązaniem rzezi.

Ale nie tylko Iran był solą w oku syjonistycznego układu, jaki doprowadził do obalenia Morsiego. Rosja również wzbudzała niepokój, a szczególnie po tym, gdy Morsi usiadł twarzą w twarz z Putinem, aby omówić różne sprawy, w tym handel, rozwój gospodarczy, możliwość budowania przez Rosję aż czterech elektrowni atomowych oraz rosyjską pomoc w budowie egipskich kopalń uranu.

Być może gwoździem do trumny politycznej kariery Morsiego było stwierdzenie, że chciały aby Egipt dołączył do bloku BRICS, co oznaczało wyzwanie dla dominacji interesów syjonistycznych, zwłaszcza że Morsi uprzejmie odmówił zgody na ofertę pożyczki z Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

USA i ich współ-konspiratorzy wiedzieli, że nadchodzi zła pogoda polityczna, dlatego postanowili reagować. W artykule zamieszczonym w the Washington Times na 10 dni przed wybuchem rozruchów, które doprowadziły do obalenia Morsiego, 400 amerykańskich żołnierzy specjalnie przeszkolonych do „reagowania na zagrożenia, w tym protesty i zamieszki, zagrożenie bezpieczeństwa izrahella lub porozumienia pokojowego” zostało wysłanych do Egiptu.

Reszta wydarzeń jest znana. Doszło do sfabrykowanego zamachu stanu, na czele którego stanął generał Abd al-Fattah al-Sisi, przeszkolona w USA krypto-żydowska marionetka, wyznaczona przez międzynarodowe żydostwo na namiestnika w Egipcie.

Al-Sisi żydem, zagadka Egiptu rozwiązana

źródła:

http://wakeupfromyourslumber.com/news/gaza-chokes-egypts-economic-garotte-tightens

Zionists Behind Ouster of Egypt’s President

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *