Strona główna > Polska > Duda z menorą w rzyci, czyli od Chanuki po Ramadan

Duda z menorą w rzyci, czyli od Chanuki po Ramadan

Że też zaprzańcom nie przychodzi do łbów, aby adwentowe świece w Pałacu Prezydenckim zapalać, tylko że wówczas nie byliby zaprzańcami.

aa

Ile to minęło czasu od elekcji, trzy miesiące? Jakże mało czasu potrzeba, ażeby z Pałacu Prezydenckiego zrobić agendę Knesetu.
Oglądnąłem ten zaiste smutny spektakl, w którym prezydent RP dopuszcza się tak haniebnego czynu, zapalając chanukowe świece w Pałacu Prezydenckim.
Po obejrzeniu tego aktu zdrady własnego narodu, własnej ojczyzny, własnej tradycji, a także własnej religii, ogarnęło mnie poczucie wstydu, jakiego wcześniej nigdy nie doznałem
Duda był łaskaw powiedzieć, ażeby “chanukowe światło oświetlało Rzeczpospolitą”. Żeby wycierać sobie gębę Rzeczpospolitą przy tak niecnym procederze, to doprawdy trzeba być kanalią.
Na Polsce dokonano aktu gwałtu przez największych terrorystów, jakich zna historia. Zbezczeszczono nie tylko godło, flagę i urząd prezydencki, ale zbezczeszczono także wszystkich Polaków, plując im prosto w twarz i to w okresie adwentu, czyli w czasie, w którym oczekujemy przyjścia na świat Zbawiciela w postaci Jezusa Chrystusa, tego samego, którego mienieni terroryści zakatowali na śmierć.
Szanowny panie Duda!
Pański poprzednik zasłynął kradzieżą żyrandoli, mienia jednym słowem.
Pan, panie Duda, kradniesz Polakom dusze i nadzieję. Jesteś pan zwykłym zdrajcą i bądź Pan łaskaw nie wycierać Rzeczpospolitą żydowskiej dupy, a chanukowego światła niech Pan życzy palestyńskim dzieciom, na które spadają chanukowe, koszerne rakiety.
Hańba!
Wstyd i hańba!
Pozostaje zapytać, kiedy pan Duda ogłosi Ramadan, co byłoby chyba zasadnym z uwagi na to, że Polskę zamieszkują także muzułmanie, a ich populacja niebawem będzie wzrastać w błyskawicznym tempie.
Może jednak nie trzeba oficjalnie ogłaszać Ramadanu w naszym kraju, bowiem jak przeciętny Kowalski od dekad pościł, tak pości nadal.
Kończę, bo się zrzygam!
PS Swoją drogą to się zastanawiam, czy „nasz” prezydent wie, która z adwentowych świec płonie?
Może kiedyś doczekamy się prezydenta, który w Pałacu Prezydenckim będzie zapalał świece adwentowe, a nie chanukowe, czego bardzo Państwu i sobie życzę!
Za: http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/127969,duda-z-menora-w-rzyci-czyli-od-chanuki-po-ramadan

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.