Strona główna > Polska > Duda – rogaty domownik pałacu prezydenckiegp

Duda – rogaty domownik pałacu prezydenckiegp

Andrzej Duda jeszcze nie został Prezydentem, a już chce wojny z Rosją!!! Innymi słowy Andrzej Duda dąży do destrukcji Państwa Polskiego ponieważ Polska nie posiada broni masowej zagłady aby odpowiedzieć w przypadku konfliktu zbrojnego z Rosją.

a

Na judeo-satanistów Polacy mogą liczyć tylko w przypadku gdy zostanie w Polsce ok. 5 milionów Polaków i jako mniejszość  w Polsce będziemy mieli dwóch posłów w Sejmie w tym jeden będzie żonaty z żydówką.

« To jest bardzo poważna decyzja, należałoby się nad nią dobrze zastanowić. Polska mogłaby udzielić wsparcia » – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Andrzej Duda, pytany o wysłanie polskich żołnierzy na Ukrainę. « Należałoby to rozważyć » – dodaje.

Co ten Knessetowy zdrajca Polski i Polaków Andrzej Duda chce rozważać ? wzajemne mordowanie się Słowian przy uciesze żydowskiej gawiedzi ? Czekam na odpowiedzi tych Polaków co głosowali na zdrajcę i zwłaszcza tych co oszukał w kampanii wyborczej twierdząc, iż obniży wiek emerytalny..

Teraz gdy dostał w ukradzionym Pałacu w Willanowie zaświadczenie od oszustów, iż może być Prezydentem w Polsce; nie mylić z funkcją Prezydenta Polaków Andrzej Duda jak na rasowego judeo-satanistę przystało koryguje plany dla Polaków i zmienia zdanie. Dotychczasowa propozycja o zakończeniu dla Polaków « pracy do śmierci » , Która była z punktu relacji międzynarodowych wizerunkowo szkodliwą dla okupantów zastąpił ją bardziej pokrętną możliwością wcześniejszego przejścia na emeryturę, ale po przepracowaniu 40 lat.czyli najdłuższego wieku jaki może dożyć w Polsce niewolnik według ekspertów niewolnictwa społecznego – Chcę dać ludziom możliwość wyboru. Jeśli ktoś chce pracować dłużej, proszę bardzo. Podejrzewam, że wielu ludzi będzie chciało kontynuować zatrudnienie, zbierając w ten sposób większy kapitał – powiedział Andrzej Duda w czwartek 04 czerwca 2015 w RMF FM.

Zapraszam Andrzeja Dudę aby pokazał wszystkim Polakom jaki kapitał zgromadził prze pięć lat urzędowania przyznając sobie jako wynagrodzenie średnią krajową i włączy w to wydatki bieżące jak rachunki za prąd, ogrzewanie, benzynę, telefon, ubranie oraz wydatki kształcenia dziecka; bo wydatki na ochronę reguluje budżet.

Tak więc Polacy do roboty i na wojnę, a judeo-sataniści wracają na salony balować za cudzesy.

Igrzyska zakończone!

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2015/06/06/duda-rogaty-domownik-palacu-prezydenckiego/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *