Strona główna > Polska > Duda ciągle łże

Duda ciągle łże

Wstyd za III RP ma teraz Duda. Jedną z najbardziej antypolskich partii w III RP była tzw. Unia Wolności, której członkiem i działaczem był Andrzej Duda, razem z Geremkiem był w jednej partii.

a2

Prezydent Andrzej Duda gości na Pomorzu w związku z tragicznymi zbrodniami na pomorzu w 1970 roku, dokonanego przez skrzydło ,,spadochroniarzy” z SB i WSI, mordując robotników w celu obalenia Gomułki i zastąpienia go sekretarzem partii kimś na wzór Geremka.

Prezydent Duda w swoim wystąpieniu stwierdził, że on się wstydzi za III RP, ponieważ nie ukarała jeszcze zbrodniarzy. Twierdzi, że to wina III RP. Podejrzewam, że miał na myśli  ludzi z obecnego Pis, PO oraz Nowoczesnej, ponieważ ludzie z tych partii ciągle są przy władzy.

Przypomnę tylko, że obecni ludzie z Pis mieli dwóch prezydentów (Wałęsa, Kaczyński) trzech premierów, szefa NIK. Ministrów Sprawiedliwości, swoich prokuratorów generalnych (Duda, Karczmarek, Kaczynski), szefa BBN-u, współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Suchockiej, Buzka, Marcinkiewicza, Kaczynskiego, obecnie Szydło, mieli większość w Radzie Polityki Pieniężnej, większość w KRiTV, mieli w swoich rękach TVP, PR, PAP, PR3, wiele gazet pod kontrolą, ogromne fundusze po ukradzeniu majątku po RSW itd.

III RP to wielkie dzieło braci Kaczyńskich, Mazowieckiego, Michnika, Geremka, Kwaśniewskiego, a wiec wpływ na rozliczenie wszelkich zbrodni mieli ogromny.

Panie Duda, wstyd za III RP, to wstyd min. za pańskie środowisko.

Uwaga!  Wstyd za III RP ma teraz Duda. Jedną z najbardziej antypolskich partii w III RP była tzw. Unia Wolności, której członkiem i działaczem był Andrzej Duda, razem z Geremkiem był w jednej partii. Gdy My, za czasów III RP walczyliśmy na ulicach W-wy w obronie polskiego majątku narodowego to Duda zapisywał się d Mumi Wolności, syjonistycznej organizacji, wrogiej Polsce.

Obecnie nie potępia samego siebie, ani architektów III RP braci Kaczynskich, tylko w wyjątkowy sposób łże, że tą III RP to tworzyli  jacyś Eskimosi. Dosyć już tych bredni i kłamstw w wykonaniu Dudy. Te kilka miesięcy dowodzą, że rezydent Duda, stał się zapleczem oligarchów  banderowskich w upadłej Ukrainie. Przekazanie bankrutom, złodziejom 4 mld zł pożyczki to wielkie nadużycie władzy, działanie antypolskie, ponieważ obecni okupanci Ukrainy to wyjątkowi złodzieje, kradną wszystko co im w łapy wpadnie. Ciekawe czy Duda z własnego, prywatnego banku udzielił by kredytu bankrutującej firmie. Rezydent Duda wspiera wszystko i wszystkich, którzy mają obsesję antyrosyjską, wykorzystują to Niemcy i amerykanie, popychając swoich klakierów do szukania na siłę konfliktu z Rosją. Te pierwsze miesiące działania Dudy dobitnie wskazują, że działa on w interesie obcych interesów, zamiast Polskich.

Polacy, wykazujmy więcej czujności, ponieważ Polska jest w bardzo niebezpiecznych rękach. Jak na razie ,,nowa” władza bardziej natrętnie realizuje politykę Izraela i USA w Polsce od swoich byłych poprzedników.

Zygmunt Wrzodak

aaa

Za: http://wrzodakz.neon24.pl/post/128156,duda-lze

Data publiacji: 17.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.