Strona główna > NWO > Apokalipsa > Duchowym wymiarem technologii biometrycznych jest magia…

Duchowym wymiarem technologii biometrycznych jest magia…

WAŻNE ! Duchowy sens technologii biometrycznych. Jego magia. Przedstawia kapłan Igor Tarasow.

Kiedy czarownikowi zleca się rzucenie uroku na kogoś to zwykle potrzebuje on fotografii swojej ofiary, włosów albo jakiejś osobistej rzeczy. Dzisiaj ludzie masowo i dobrowolnie przekazują niepowtarzalne parametry swojego ciała – biometrię. Komu ? I w jakim celu ?

Magowie i okultyści wszystkich czasów manipulacje z wykorzystaniem symboli uważają za broń absolutnej mocy. Już w zamierzchłej starożytności upadłe duchy ujawniły magom i czarownikom jak transformując i dzieląc bazowy symbol można oddziaływać na ciało i świadomość ofiary. Oni potrafią za pomocą inwoltacji (z łaciny „involer” napadać, atakować, opanowywać) energetycznie spowodować uraz lub uszkodzić jakąkolwiek część ciała ofiary. Operacja taka była realizowana metodą wykonania „wolta” czyli figurki człowieka z wosku lub gliny z następującym w konsekwencji magicznym oddziaływaniem na niego.

W innych przypadkach dla wywarcia oddziaływania na odległość czarownikowi potrzebny był fragment ciała osoby poddawanej zaklinaniu: jakiekolwiek płyny ustrojowe organizmu, włos, paznokieć ewentualnie jakaś rzecz, która miała styczność z ciałem i zawierała jego energetyczny ślad. Człowiek nie chroniony przez Łaskę Bożą łatwo stawał się ofiarą maga.

Dzisiaj już jest absolutnie jasne, że oddanie przez człowieka swoich danych biometrycznych to, w rzeczywistości, jest, przede wszystkim, działanie rytualne.

Szatan, urządzając inicjacje dla swoich „wiernych”, po małpiemu parodiuje Boga. Podczas chrztu człowiek trzykrotnie wyrzeka się Szatana i trzykrotnie łączy się z Chrystusem. Zbawienny i błogosławiony obrzęd w dzisiejszych informatyczno-cyfrowych realiach odbija się jak w krzywym zwierciadle bo trzykrotnie człowiekowi stawia się pytanie „czy dobrowolnie się zgadza” ? I on osobiście składa wniosek (daje zgodę):

1. O przyznanie identyfikacyjnego numeru, INN, SNILS, a wkrótce i ogólnoświatowego, osobistego numeru w elektronicznym dowodzie tożsamości.

2. O zdjęcie biometrii czyli linii papilarnych, zarysu tęczówki oka, geometrii twarzy lub kodu genetycznego DNA.

3. O oddanie do dyspozycji i do rozporządzania swoimi danymi osobowymi nieznanym „trzecim osobom”, a w istocie, globalnej sile, drapieżnie przyczajonej za „obrazem Bestii”.

Ideolodzy globalizacji uczynili wszystko ażeby przekonać współczesne pokolenie w tym, że czarnoksiężnicy i czarodzieje pozostali już tylko w bajkach i hollywoodzkich filmach z gatunku fantasy. Ludzie, którzy już zrośli się z gadżetami i codziennie zostawiający odciski palców na ekranach androidów, bankomatów i terminali, szczerze się śmieją z głupich obaw przed cyfrowymi technologiami.

I jest to wymarzona reakcja ofiary prowadzonej na ścięcie. Taka „nieustraszoność” jest dobitnym sukcesem rządzących światem, których głównym celem na tym etapie, przy wykorzystaniu fikcyjnych usług, jest pobranie od ludzi danych biometrycznych. A dalej to już sprawa techniki. Magicznej techniki.

Przypieczętowawszy przymierze z Szatanem osobistym symbolem pobranym ze swojego ciała, człowiek traci ochronę Łaski Bożej i z wielkim prawdopodobieństwem może zostać zniewolony przez złego ducha.

Oto dlaczego prawosławni starcy mówili, że wszyscy, którzy przyjmą biometryczne dokumenty, później przyjmą już i znamię (pieczęć) Antychrysta. Z tego właśnie powodu prawosławni analitycy-eksperci nazywają oddanie danych biometrycznych „punktem bez odwrotu”.

Pod magicznym oddziaływaniem ofiara wykonuje wszystkie rozkazy czarownika w jak najlepszy sposób i dlatego na końcu ziemskiej historii zdemonizowane masy z ożywieniem i egzaltacją zaczną oddawać cześć światowemu władcy jakby był Bogiem…

Dzisiaj niektórzy kapłani, dyskutując na temat dokumentów biometrycznych, uspokajają zaniepokojoną chrześcijańską trzodę cytatem z Pisma Świętego o posłuszeństwie wobec władz: „Oddajcie więc, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest Bożego, Bogu.” (Ew. Św. Mateusza 22:15-21)

Jednakże Pan wypowiedział zdanie”co jest cesarskiego, cesarzowi”, trzymając w ręce denar na którym widniał profil cesarza. Mowa była o podatkach a w przenośnym sensie o wszystkim co daje człowiekowi państwo, pieniądze, komfort, rozrywki. I czym od wieków ogłupia i niewoli ono człowieka.

Ale kto w końcu dał nam linie papilarne palców i rogówkę oka ? Bóg czy cesarz ? W jednym stwierdzeniu Zbawiciel dał wyraźne wskazówki nie tylko dotyczące cesarza ale i twardo nakazał oddawać boskie jedynie Bogu. I co więcej, nikomu innemu !

Kilka lat temu pobożni ludzie otrzymali cudowną wieść od ikony świętych Cypriana i Justyny o tym, że został stworzony i uruchomiony komputerowy program czarnej magii, który działa w trybie on-line w globalnej sieci internetowej. Program ten będzie wykorzystany na ostatnim etapie masowego demonizowania ludzkości.

Dane biometryczne – personalne symbole i DNA, gromadzone we wszystkich krajach świata, będą poddane opracowaniu przy pomocy śmiercionośnych technik czarnej magii i kabały.

Jeżeli jeszcze do niedawna czarnoksiężnicy pracowali po staremu, indywidualnie i ekskluzywnie, to już teraz zakulisowi zleceniodawcy mega ofiary mają możliwość przejść na działanie masowe puszczając poprzez informatyczno-cyfrowe żarna pogłowie w ilościach przemysłowych. Ale najistotniejsze jest dysponowanie materiałem niezbędnym dla rytuału on-line (w czasie rzeczywistym).

W sensie mistycznym procedura oddawania (przekazywania) danych biometrycznych oznacza wejście w odmienną duchową jurysdykcję. Wyrażając zgodę na oddanie niepowtarzalnych, wyjątkowych, parametrów swojego ciała, otrzymanych od Stwórcy, jakiejś sile ukrywającej się za parawanem „urzędów migracyjnych”, człowiek przyznaje jej pierwszeństwo i w sensie dosłownym duchowo emigruje, zmienia miejsce „zameldowania” swojej duszy.

A nazwanie urzędów, które wszędzie wydają biometryczne dokumenty, „migracyjnymi”, czerwonym mazakiem podkreśla sens przekroczenia mistycznej granicy i zerwania więzi z Bogiem.

Na pełną skalę komputerowa broń magiczna zostanie zastosowana kiedy dane biometryczne mieszkańców planety będą zgromadzone w pożądanej ilości.

Na przykładzie populacji Ukrainy widzimy jak zastosowanie standardowych algorytmów manipulacji świadomością, technik sugestii i programowania neuro-lingwistycznego (PNL) za pomocą mediów doprowadziło do najwyższych poziomów mentalno-duchowych obrażeń, zepsucia i upadku świadomości. Radykalnie i w krótkim czasie zmniejszył się krytycyzm myślenia ludzi a zintensyfikowały się reakcje afektywne, emocjonalne.

Czyż trudno jest wyobrazić sobie jakie będą rezultaty wykorzystania dodatkowo magii komputerowej, skrycie realizującej kabalistyczne operacje z biologicznymi symbolami człowieka ?

W ten sposób rytualna inicjacja, którą jest w istocie procedura pobierania danych biometrycznych, zostanie wkrótce sfinalizowana zatwierdzeniem tego śmiertelnego sojuszu człowieka z księciem ciemności, umieszczaniem na ciele kodu kreskowego, który będzie zawierał nowe, cyfrowe imię obywatela Nowego Porządku Świata, i nadejdzie czas kiedy „nikt nie będzie mógł kupować ani sprzedawać, tylko ten co ma cechę albo imię bestii, albo liczbę jej imienia”. (Apokalipsa 13:17)

Uznanie wyższości tego systemu oznacza zgodę na podporządkowanie się jego prawom i na przyjęcie jego dokumentu poświadczającego poddaństwo człowieka temu systemowi.

Człowiek, który na swój osobisty wniosek, przyjął biometryczne dokumenty, a w konsekwencji i kod kreskowy na ciało, potwierdza tym samym jakiemu panu on służy.

W duchowej rzeczywistości istnieją tylko dwa bieguny, Chrystus i diabeł. I jeżeli świadomie nie zostało wybrane Życie Wieczne to oznacza, że, milcząco, wybrana została wieczna śmierć. Jeżeli nie jest dotrzymywana wierność Bogu to oznacza niezbicie przejście na stronę diabła. Trzecia możliwość nie istnieje.

W obecnych czasach praktyki okultystyczne, dzięki rozwojowi technologii informatycznych, przybrały skalę globalnego terroru psychicznego, także i w krajach prawosławnych. Ogromna armia przedstawicieli świata infernalnego jawnie i otwarcie panoszy się i rządzi w mediach i w internecie.

Jedyne co broni i chroni przed demonicznym działaniem jest Boża Łaska, otrzymywana dzięki życiu zgodnemu z Wiarą, dzięki uczestniczeniu w Sakramentach Świętych i dzięki nieustannym modlitwom.

Kapłan Igor Tarasow

Patrz także:  Dane biometryczne – klucz do włamania i przeprogramowania osoby za pomocą czarnej magii 

Za: http://protivkart.org/main/13106-duhovnyy%20smysl%20biometrii..html

Publikacja 19.10.2018

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *