Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Duchowy terroryzm praktykowany ponownie w Asyżu

Duchowy terroryzm praktykowany ponownie w Asyżu

I ZNOWU to się odbyło: po raz piąty od 1986 roku, „wielkie religie świata” zstąpiły do Asyżu, we Włoszech, zbierając się we wrześniu 18-20, 2016, w Bazylice św. Franciszka i okolicach, aby spotkać się razem i dostarczyć NIEKOŃCZĄCE się, naturalistyczne FRAZESY o ‚miłości’, (LUV), spotkaniach, dialogach, wzajemnych szacunkach i godnościach człowieka – wszystko co można znaleźć na kartkach z życzeniami (firmy Hallmark) – wszystkie te rzekome ,”klucze” do pokoju”.

a

Aha, no i oczywiście modlitwa. Nie tradycyjna, katolicka modlitwa do Jedynego, Prawdziwego Boga, zauważ to, ale po prostu każdy rodzaj uniesienia duszy do kogoś lub czegoś, co dana osoba uważa za boskość, każdy zgodnie z własnymi przekonaniami, preferencjami i pomysłami, (czyli „dla każdego coś boskiego” – uwaga od tłumacza).

Kiedy Franciszek przybył do Asyżu 20 września, w ostatni dzień owej konferencji spędził całą godzinę witając indywidualnie każdego z około 500 uczestników, w tym swego ulubionego kumpla, rabina Abrahama Skórke.

Video z tego spektaklu można znaleźć na liście linków powyżej. Mimo, że ta trzydniowa konferencja składała się w dużej części z rożnych tematycznych dyskusji panelowych, zwłaszcza w ciągu pierwszych dwóch dni, „PUNKTEM KULMINACYJNYM ” tej imprezy były tzw. międzyreligijne modlitwy o pokój, tuż przed jej zakończeniem, a także ceremonia zamknięcia imprezy z licznymi przemowami, zapalaniem dwóch świeczników, a także dziećmi otrzymującymi dokument pod nazwa, „wspólny apel o pokój”, podpisany przez różnych przywódców religijnych. Poniżej znajduje się pełno-metrażowy wideoklip obu ceremonii, w których Franciszek uczestniczył: jedna to ekumeniczna z protestantami i z Novusem Ordo, a druga to ceremonia zamknięcia, w którym uczestnicy wszystkich religii byli obecni .

W tym wydarzeniu, przedstawiciel każdej religii został poproszony o wykonanie własnego „świętego rytuału „, oraz o poprowadzenie modlitw, bez rozróżniania na chrześcijan, muzułmanów, żydów, buddystów, hindusów, Sikhsów, przedstawicieli ‚tradycyjnych religii „, (jest to eufemizm, pod którym okrywają się pogańskie/okultystyczne religie, takie jak np. Voodoo), i tak dalej. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach w Asyżu, oddzielne pomieszczenia zostały dane przedstawicielom różnych religii, wokół tego świętego, katolickiego klasztoru, aby wykonywali oni swoje ŚWIĘTOKRADZKIE, BAŁWOCHWALCZE ORAZ BLUŹNIERCZE RYTUAŁY. To jest OBRZYDLIWOŚĆ w oczach Pana Boga, który powiedział wyraźnie w Piśmie Świętym „Nie czcijcie żadnych obcych bożków „, ponieważ jest On „Bogiem zazdrosnym” (Wj 34:14) , oraz „…WSZYSCY bogowie pogan to są DEMONY…” (Ps 95: 5). Ale słowo Boże nie było popularne na tym wydarzeniu – słowo człowieka było preferowane.

Nawiasem mówiąc, Nowy Testament jest równie oczywisty w tej sprawie: „…Bóg jest Duchem; i ci, którzy go uwielbiają, muszą wielbić Go w duchu i w Prawdzie …”(J 04:24), nasz Błogosławiony Pan rzekł do kobiety przy studni.

Jan Ewangelista, znany również jako Apostoł Miłości, ostrzegł swe ukochane, duchowe dzieci następującymi słowami:. „.. Umiłowani, NIE dowierzajcie każdemu duchowi, ALE badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie. 2 Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. 3 Każdy zaś duch, który NIE UZNAJE JEZUSA nie jest z Boga; i to JEST DUCH ANTYCHRYSTA , który – jak słyszeliście – nadchodzi i już teraz przebywa na świecie. 4 Wy, dzieci, jesteście z Boga i zwyciężyliście ich, ponieważ większy jest Ten, który w was jest, od tego, który jest w świecie. 5 ONI zaś SA ze świata, dlatego mówią tak, jak [mówi] świat, A ŚWIAT ICH SŁUCHA ….”
1 Jan 4 , 1:5

Niestety, ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami, które można znaleźć w wielu miejscach w całym Nowym Testamencie, pada na głuche uszy u większości ludzi. Jeżeli fałszywy prorok MA WIELKI UŚMIECH, MÓWI COŚ na rzecz ubogich i cierpiących, OBEJMUJE niepełnosprawnych i całuje dzieci, to większość ludzi jest w ekstazie i nie może sobie wyobrazić, że taki człowiek mógłby być zły. To jest żałosne, ale taka jest głębokość współczesnej „wiary”. Dziś większość ludzi zapomniała, że wilk często przychodzi ubrany w skorę owcy, tak aby nie ujawniać się że jest wilkiem (Mt 07:15), tak samo jak diabeł przebiera się za anioła światłości (2 Kor 11:14), gdyż ludzie, zdawszy sobie sprawę, że jest diabłem, nie daliby mu się oszukać.

Wystarczy spojrzeć na Matkę Teresę. Ta kobieta była publiczną apostatką, która odrzuciła Jezusa Chrystusa i naigrywała się z Jego Ewangelii, ALE KAŻDY myśli, że ona była święta. Podobnie, bez względu na to ile ludzi się przekonało, że watykańska sekta V2 jest demoniczną sektą z piekła rodem, A NIE Kościołem katolickim, to na pierwszą plotkę o „Eucharystycznym cudzie” w Novus Ordo, są kuszeni aby z powrotem przynależeć do owej modernistycznej religii.

Ci ludzie nie zrozumieli ostrzeżenia Naszego Pana: „….A jeśli ktoś powie wam: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie mu. Albowiem powstaną fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, po to aby wprowadzać w błąd (jeśli to możliwe), nawet i wybranych. Oto Powiedziałem wam to wcześniej… ” (Mt 24: 23-25).

Międzyreligijne spotkania modlitewne stanowią duchowy terroryzm i są wyraźnym zaprzeczeniem wiary katolickiej. W 1928 roku papież Pius XI wydał encyklikę: (Mortalium Animos ), w której potępiał międzyreligijne i ekumeniczne spotkania, które są charakterystyczna cechą religii sekty watykańskiej 2.

Źródło: http://novusordowatch.org/2016/09/interreligious-prayer-assisi-peace-2016/

Tłumaczenie: Renata

P.S. Suplement dla polskojęzycznych wojtyllan:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *