Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > DUCHOWY BRAT ZWIERZCHNIKA RCP-MP … Papież Franciszek wezwał do legalizacji małżeństw osób tej samej płci. (WIDEO)

DUCHOWY BRAT ZWIERZCHNIKA RCP-MP … Papież Franciszek wezwał do legalizacji małżeństw osób tej samej płci. (WIDEO)

Uwaga red. – Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Co jeszcze powinien uczynić fałszywy odstępca od Boga zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Cyryl, aby lud Boży wreszcie zrozumiał, że jest on wrogiem Chrystusa i Najczystszej Bogurodzicy, że nie można go wymieniać przy tronie Bożym, uczestnicząc z Nim w Eucharystii? Spójrzcie, do czego doszli ci wszyscy heretycy. I to tylko to, co widać, ale za kulisami jest prawdziwy satanizm z ofiarami z dzieci itp. Panie, zmiłuj się nad nami!
Film video „Bracia w szatanie”, 2:03 min. 

https://youtu.be/L-gdogMPPvw

DUCHOWY BRAT ZWIERZCHNIKA RCP-MP … Papież Franciszek wezwał do legalizacji małżeństw osób tej samej płci.

Papież Franciszek wezwał do wprowadzenia przepisów dotyczących związków cywilnych dla par tej samej płci. Pisze o tym The Washington Post, nawiązując do filmu dokumentalnego „Francesco”.

Według tej publikacji Franciszek powiedział, że pary tej samej płci powinny być „chronione przez prawo”.

„Homoseksualiści mają prawo być częścią rodziny. Są dziećmi Bożymi i mają prawo do rodziny. Nikt nie powinien być z tego powodu wyrzucany ani nieszczęśliwy ”- powiedział Franciszek.

Wcześniej Franciszek powiedział, że prześladowania we współczesnym świecie Żydów, Romów i przedstawicieli LGBT przypominają mu czasy Adolfa Hitlera.

* * *

W nowym dokumentalnym filmie o życiu papieża Franciszka, zwierzchnik Kościoła Rzymsko Katolickiego mówi o tym, że homoseksualiści są „dziećmi Bożymi” i zasługują na posiadanie rodziny. 

Film dokumentalny w reżyserii Jewgienija Afiniejewskiego miał swoją premierę w Rzymie w środę 21 października. Afiniejewski umieścił w filmie pytanie, zadane papieżowi podczas kręcenia filmu o stosunek Kościoła do katolików LGBT. Na to Franciszek odpowiedział, że przedstawiciele społeczności LGBT „nie powinni cierpieć ani być prześladowani”. 

Według Papieża prawo dotyczące małżeństw cywilnych powinno zostać rozszerzone na pary tej samej płci, aby prawo chroniło także ich rodziny.

https://www.newsru.co.il

 

Źródło:

ДУХОВНЫЙ БРАТ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ РПЦ МП… папа Римский Франциск призвал узаконить однополые браки. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/82279-duhovnyj-brat-predstojatelja-rpc-mp-papa-rimskij-francisk-prizval-uzakonit-odnopolye-braki-video.html

21.10.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *