Strona główna > NWO > Apokalipsa > Duch Apokalipsy !!!

Duch Apokalipsy !!!

DUCH APOKALIPSY !!! W Serbii zmieniono „Symbol Wiary” ! Usunięto z niego dogmat o Duchu Świętym i o Cerkwi.

W Serbii najpopularniejsza gazeta o maksymalnym nakładzie, z tolerancją Prawosławnego Patriarchatu Serbskiego, a być może, że i z jego ścisłą współpracą (albowiem obecni patriarchowie nie są w harmonii z władzą lecz są na jej służbie), wydała i rozpowszechniła za pomocą maksymalnie możliwego nakładu, na obszarze całej Serbii, ikonę na której figuruje ZMIENIONY „SYMBOL WIARY” (CREDO) w ten sposób, że usunięto z tekstu słowa o Duchu Świętym i dogmat o Cerkwi.
Metoda gotowania żaby świetnie działa i heretycy o tym dobrze wiedzą. Oni nieustannie i progresywnie „opylają” ludzi zamieniając Wiarę Prawosławną heretyckim surogatem, pozostawiając tylko zewnętrzną powłoczkę „prawosławia”. Ludzie powinni się ocknąć i żarliwie przylgnąć do Chrystusa. Trzeba przepędzać z cerkwi heretyków i zdrajców Chrystusa ! Nie wolno letnio, tchórzliwie i pokornie przypatrywać się jak wrogowie Chrystusa niszczą Cerkiew Bożą i gubić lud prawosławny.
Bracia i siostry, prosimy Was rozeznać się w tej sytuacji i donieść nam o wynikach, a mianowicie co odpowie Wam patriarchat w kwestii tego zdarzenia i jakie środki podejmie on w sprawie wstrzymania rozpowszechniania tej herezji zabójczej dla duszy. Dopomóż nam Panie !

Za: https://3rm.info/main/75884-duh-apokalipsisa-v-serbii-izmenili-simvol-very-vykinuli-dogmat-o-duhe-svjatom-i-cerkvi.html

Data publikacji: 10.06.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.