Strona główna > Rosja > Duch Antychrysta – w cerkwiach elektryczne „lampki oliwne” !!!

Duch Antychrysta – w cerkwiach elektryczne „lampki oliwne” !!!

Duch Antychrysta czyli elektryczne „łampadki” (lampki oliwne). Zapewne wkrótce napotkamy zrobotyzowanych popów z sztucznym intelektem.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! A jeżeli w takich cerkwiach ustawią „kapłanów” ze sztucznym intelektem to wierni w dalszym ciągu będą milczeć i będą się u nich spowiadać? Sądząc po otaczającej nas rzeczywistości to tak będzie albowiem żarówki w „łampadach” zostały już od heretyków zaakceptowane. A może nie?! W Niemczech jest już zrobotyzowany „kapłan” (patrz poniżej fotografię i video)!!!

Nieszczęście spadło na Ruś! Katolicyzacja prawosławnych cerkwi zatacza coraz szersze kręgi i coraz głębiej przenika. Te cerkwie dla Antychrysta przygotowują i służą w nich przyjaciele Antychrysta, pokarani duchem zbłądzenia za swoje odstępstwo i zdradę Boga. Tego rodzaju kapłani i biskupi dopuszczający takie bluźnierstwo już teraz w objęciach Antychrysta rogatemu bogu dogadzają! Oddzielenie owiec od kozłów dokonuje się już błyskawicznie! Panie, zmiłuj się nad nami!

Na wystawie w Niemczech zaprezentowany został robot-kapłan, który udziela błogosławieństwa parafianom.

W mieście Wittenberga w ramach wystawy poświęconej 500 leciu Reformacji został zaprezentowany robot-kapłan „Bless U 2”, który komunikuje się z parafianami i udziela im błogosławieństwa. Klikając na sensoryczny ekran robota można wybrać jeden z pięciu języków do komunikacji, niemiecki, angielski, polski, francuski lub hiszpański. Następnie parafianin wybiera głos, męski lub żeński, określoną modlitwę albo formę błogosławieństwa. Robot ma wzrost 1,8 metra, wznosi ręce do nieba, porusza brwiami i ustami. Brzmi modlitwa i błogosławieństwo a następnie następuje odpowiedni tekst z Ewangelii. Inicjatorem tego niezwykłego projektu był ewangelicki „kościół” Hesji i Nassau i robototechnik Alexander Videkind-Klein. Na zdjęciu poniżej robot-kapłan „Bless U 2”.

 

Za: http://3rm.info/main/70032-duh-antihrista-lampochki-v-lampadah-tak-i-do-robotov-popov-s-iskustvennym-intellektom-doydet-video.html

Data publikacji: 9.01.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + = 21