Strona główna > NWO > Apokalipsa > Droga do Antychrysta

Droga do Antychrysta

Sekta mesjanistycznych żydów i jej szczególna rola.

a102

Dzisiaj obserwujemy zaostrzenie przejawu kolejnej herezji judaizatorów, tym razem w postaci ostatecznego utworzenia „zjednoczonego kościoła chrześcijańskiego” w celu spotkania,  wespół z synagogą, moshiacha – Antychrysta, pod pretekstem Drugiego Przyjścia Chrystusa.

Zgodnie z tym planem, kluczowym ogniwem – wytrychem jest sekta „mesjańskich żydów”, którzy uwierzyli w Chrystusa ale są zgrupowani w swojej żydowskiej synagodze. I sekta ta powinna odegrać szczególną rolę…

„Teologiczną” heretycką podstawę „mesjańskich żydów” promuje teraz aktywnie Watykan i przytuleni do niego ekumeniści, w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej tę duchową minę już dawno podłożył Alieksandr (Mień), którego zwolennikami jest cała obecna wierchuszka rosyjskiego prawosławnego duchowieństwa.

Prace Mienia, przezwanego „posterunkowym syjonizmu”, w bieżącym roku w naszej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego, uroczyście pobłogoslawiono z zamiarem wydawania ich masowo.

Judeo – katolicki „dialog” przechodzi w fazę końcową. Na tym video brzmi „teologiczna” wypowiedź heretyckiego papisty w której ujawnia on plan ostatecznego utworzenia „zjednoczonego kościoła chrześcijańskiego” w celu przyjęcia, wspólnie z synagogą, moshiacha – Antychrysta, pod pozorem Drugiego Przyjścia Chrystusa.

Zgodnie z tym planem, jako kluczowe ogniwo – wytrych wystąpi  mało znana sekta „mesjańskich żydów”, którzy uwierzyli w Chrystusa ale zgrupowani są w swojej żydowskiej synagodze. Sekta ta powinna odegrać szczególną rolę.

Teoria „zastąpienia” przedstawiona tutaj przez heretyckiego papistę jest starą ideą, opracowaną jeszcze po wojnie przez żyda Julesa Isaac’a dla „oczyszczenia” chrześcijaństwa. Ale oczyszczenie powinno odbyć się, według ich planu, w trzech etapach:

1 – „viduy” (spowiedź) – szczere uznanie swoich błędów

2 – „teshuva” (skrucha) – zwrócenie się ku innemu zachowaniu

3 – „tikkun” (pokuta, odkupienie) – naprawa, poprawienie się

Jest to program radykalnej mutacji chrześcijaństwa. Współcześni katolicy znajdują się na drugim etapie, który według intencji żydów (wyrażonych przez P. Ginewskiego), „nie będzie ukończony do czasu kiedy doktryna szacunku nie będzie sformułowana w tekstach dydaktycznych i wprowadzona do nowego katechizmu a jej  rozpowszechnienie nie sformuje licznych, myślących po nowemu, uczniów i nauczycieli” (patrz O. Czietwierikowa – „Izmiena w Watikanie. Zagowor pap protiw Christianstwa (Zdrada w Watykanie. Spisek papieży przeciwko chrześcijaństwu)).

Tak więc wzmiankowana mesjańska sekta przygotowuje trzeci etap kiedy już rozpoczną się poprawki tekstów Ewangelii, co, najprawdopodobniej, zdarzy się w trakcie nowego przekładu Biblii, który jest już przygotowywany przez katolików.

Źródło: www.raskolu.net

Za: http://3rm.info/publications/59101-na-puti-k-antihristu-sekta-messianskih-evreev-i-ee-osobaya-rol.html

Data publikacji: 22.09.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *