Na drodze do królestwa Antychrysta…Kazachskim dzieciom pendrive z microchipem

Kwestia bezpieczeństwa i kontroli miejsca pobytu dzieci kazachscy uczeni proponują rozwiązać za pomocą zwykłego pendrive’a z microchipem.

a10

„Projekt został już przedstawiony głowie państwa i otrzymał wsparcie finansowe. Jest to pendrive z microchipem, który rejestruje dla rodziców miejsce pobytu dziecka. Proponuje się wkładać go do kieszeni dziecka albo do tornistra. Wydzieliliśmy już dotację pieniężną na realizację tego projektu, teraz jest on komercjalizowany i toczy się już praca w sprawie zaangażowania prywatnych inwestycji w celu jego masowej produkcji na kazachski rynek” – oświadczył wiceprzewodniczący zarządu AO „Nacjonalnoje agientstwo po tiechnołogiczieskomu razwitiu”, Omirżan Taszimow.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – To oczywiste, że dzieci będą gubiły takie pendrive’y a porywacze dzieci będą je znajdować i niszczyć żeby dziecka nie można było znaleźć. Dlatego następnym etapem będzie wszczepienie microchipu w ciało dziecka ażeby uniknąć zagubienia go…

Jeszcze jednym opracowaniem krajowych naukowców kazachskich jest projekt „Bilim lend”. Jest to program, który pozwala na uczenie się w trybie on-line. Został on także zaprezentowany głowie państwa i otrzymał akceptację i wsparcie finansowe.

„Ten projekt jest już wprowadzony na rynek. Większa część „Intelektualnych Szkół Nazarbajewa” wprowadziła już ten program. Planuje się wprowadzić go w tym roku w małych szkołach. Ponadto projekt zebrał ponad 200 tysięcy prywatnych abonentów co oznacza, że posługują się nim nie tylko struktury państwowe” – wyjaśnił Taszimow.

Za: http://3rm.info/main/63620-kazahstanskih-detey-predlozhili-massovo-chipirovat.html

Data publikacji: 22.07.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *