Strona główna > NWO > Apokalipsa > Dr Thomas D. Williams: Chińscy komuniści płacą Watykanowi $2 mld łapówki

Dr Thomas D. Williams: Chińscy komuniści płacą Watykanowi $2 mld łapówki

Chiński dysydent na uchodźstwie Guo Wengui powiedział w ten weekend, że Chińska Partia Komunistyczna (CCP) „przeznacza $2 mld rocznie” na zapłacenie Watykanowi za jego milczenie o chińskich okrucieństwach.

W wywiadzie / interview z 20 czerwca w The War Room, Mr. Guo powiedział, że CCP przeznacza ogromne sumy co roku żeby zdobyć lojalność obcych krajów w tym Watykanu, Włoch i Australii. Spośród nich Watykan dostaje do $2 mld od CPP co roku, powiedział.

„CCP przeznacza $2 mld rocznie” by zdobyć wpływ na watykańską politykę wewnętrzną i płaci za jego milczenie o represjach CCP wolności religijnej, powiedział kontrowersyjny miliarder informator/whistleblower.

Guo wcześniej stwierdził / stated, że Chiny opracowały strategię całkowitej dominacji świata znaną jako „BGY”, co oznacza Blue (kontrola internetu), Gold (kupuj wpływ za pieniądze), i Yellow (kuś ważnych ludzi seksem).

Od 2014 CCP sformułowała politykę wewnętrzną by inwestować określony procent z handlu międzynarodowego w program BGY w celu osłabiania lokalnego systemu państwa, Guo powiedział w sobotę, i obecna część dla USA jest 5%.

Według danych z Urzędu Handlu USA, wartość całkowita handlu między Chinami i USA w 2018 wynosiła $7.37 trylionów. Skalkulowana na 5%, kwota użyta na BGY w USA wynosiłaby ok. $36.8 mld, powiedział Guo.

Przedstawił też podobną kalkulację dla Australii.

„Wartość handlu między CCP i Australią jest ok. $200 mld” – powiedział. „Wcześniej był to 1% na BGY, i wzrósł do 5%, czyli na BGY wykorzystano $10 mld”.

Zdaniem Guo, te ogromne fundusze na BGY mają różne zastosowania, w tym przekupowanie lokalnych urzędników, regulowanie przekazów medialnych, i kontrolowanie lokalnych zasobów.

Raport z 2019 opublikowany / released przez International Cyber Policy Centre z Australian Strategic Policy Institute ujawnił setki kont na Twitterze powiązanych ze wspieranymi przez państwo w celu oczerniania protestów pro-demokratycznych w Hong Kongu, wcześniej wykorzystywanych do szkalowania krytyków chińskiego rządu, głównie Guo Wengui.

Konta były częścią skoordynowanej kampanii informacyjnej działającej przez ponad 2 lata przeciwko Mr Guo jak i uwięzionemu wydawcy Gui Minhai.

„Te początkowe wysiłki są próbą kształtowania uczuć i międzynarodowej narracji o tych prominentnych krytyków chińskiego rządu i kształtowania ich w taki sposób, żeby wpływać na opinie chińskiej diaspory o tych jednostkach” – powiedział Jake Wallis, jeden z autorów raportu.

„Ze swojej strony Watykan od kilku lat prowadzi ofensywę uroku z CCP, i we wrześniu 2018 podpisał ważne tajne porozumienie z Pekinem dotyczące mianowania katolickich biskupów w Chinach.

Zdaniem weterana watykańskiego dziennikarza Johna L Allena Jr Watykan nie szczędził wysiłków / spared by spróbować zabiegać o pełne relacje dyplomatyczne z Pekinem, kluczowy priorytet pontyfikatu Franciszka.

Watykan „pożąda relacji z Chinami, i często najwyraźniej chce stłumić obiekcje i wiele oddać” żeby osiągnąć ten cel, napisał Allen w ub. miesiącu.

W skrócie, „Watykan idzie pełną parą w umizgach do Pekinu, z ostateczna nagrodą pełnymi relacjami dyplomatycznymi, bezpiecznym legalnym statusem dla kościoła, i partnerstwami na skalę światową” – napisał Allen.

Zabiegi Watykanu w 2018 wobec Pekinu osłodziło pierwsze chińskie wydanie jezuickiego czasopisma Civiltà Cattolica, cieszącego się pół-oficjalnym statusem Watykanu, zauważył Allen.

To nowe wydanie La Civiltà Cattolica / said ma oznaczać „gest przyjaźni, danie coraz większej roli jaką odgrywa język chiński we współczesnym świecie w kontekście globalnym”.

Ocena Mr Allena zalotów Watykanu do Chin jest zgodna też z opiniami innych obserwatorów Watykanu.

Franciszek marzy o sobie jako papieżu, który ustanowi relacje dyplomatyczne z Pekinem, i w tym celu gotów jest na „koncesje”, zadeklarował watykański analityk Alban Mikozy we francuskiej TV w grudniu 2019.

„Papież Franciszek jest ostrożnym człowiekiem” – powiedział Mikozy. „On realizuje marzenie: być suwerennym papieżem, który przywróci relacje między Chinami i Watykanem”.

„Żeby to zrobić, jest gotów na kilka koncesji: nic nie mówić o Hong Kongu, nie ekscytować się zbytnio kiedy chiński lider mówi o przepisaniu Biblii” – dodał odnosząc się do informacji, że CCP zamierza ponownie przetłumaczyć Biblię i inne święte teksty by zgadzały się z socjalistyczną ideologią.

„Z powodu tego nadrzędnego pragnienia” – powiedział Mikozy „papież chce przymknąć oko na naruszenia wolności religijnej i inne sprawy praw człowiek przez CCP”.

Np. w listopadzie 2029, podczas konferencji w samolocie kiedy wracał z Azji, papież powtórzył swoje pragnienie odwiedzin Chin, unikał / dodging pytań o pro-demokratycznych protestach w Hong Kongu.

„Chciałbym lecieć do Pekinu” – powiedział Franciszek. „Kocham Chiny”.

Jak mówi Mikozy, milczenie papieża o Hong Kongu sugeruje, że dołoży wszelkich starań żeby nie obrazić CCP.

Papież bardzo chwali Chiny, upierając się / insisting, że komunistyczny chiński rząd chroni wolność religijną i że „kościoły są pełne”.

W międzyczasie rektor Pontifical Academy of Social Sciences, argentyński bp Marcelo Sanchez Sorondo, pokazuje / held komunistyczne Chiny jako najlepszy dzisiaj model życia katolickiej nauki społecznej.

Breitbart.com – 23.06.2020:

Dr Thomas D. Williams

https://www.tldm.org/news46/whistleblower-claims-chinese-communists-pay-vatican-2-billion-dollars-in-bribes.htm

Przekazy Matki Bożej dla Weroniki Lueken w Bayside, Nowy Jork.

KOMUNISTYCZNA MARIONETKA
„Słuchaj, Moje dziecko, i powtarzaj za Mną: Brązowy Niedźwiedź komunizmu o czerwonej orientacji, będzie chciał pożreć Ojca Świętego, waszego Wikariusza Papieża, poprzez zabójstwo, i umieścić na Tronie Piotra komunistyczną marionetkę znanego wszystkim jako biały Niedźwiedź. Moje dziecko i Moje dzieci świata, nieszczęście będzie w Rzymie jeśli to się stanie”.  – Pan Jezus, 18.06.1991

 

ŻEBY USUNĄĆ CHRZEŚCIJAŃSTWO
„Jednym ramieniem ośmiornicy jest komunizm, ateistyczny komunizm. Ta ręka ośmiornicy będzie promować niezadowolenie, rewolucję, śmierć. Ta ręka ośmiornicy będzie chciała usunąć z ziemi chrześcijaństwo. Biada człowiekowi który dołączy do tej siły!” – Matka Boża, 20.06.1978

NAJWYŻSZE MITRY
„Nie daj się oszukiwać szatami człowieka, bo jest wiele wilków w owczej skórze, odzianych w szaty rangi. Wiedz, że wielu oddało się szatanowi.

„Módl się, dużo módl się za tych, którzy noszą najwyższe mitry, bo oni też ustawili się na drodze do piekła. Wasze modlitwy i akty ofiary, i ci którzy słuchają Mego głosu, módlcie się dużo za czerwone kapelusze, które weszły na szeroką drogę”.   – Matka Boża, 2.10.1974

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *