Strona główna > Bez kategorii > Dr Russell Blaylock obnaża kryminalne oszustwo, jakie stoi za Gardasilem i innymi szczepionkami na HPV

Dr Russell Blaylock obnaża kryminalne oszustwo, jakie stoi za Gardasilem i innymi szczepionkami na HPV

źródło: http://www.naturalnews.com/036874_Dr_Russell_Blaylock_Gardasil_HPV_vaccines.html

(NaturalNews) Cały przemysł szczepionkowy, jaki jest nam obecnie znany, został zbudowany na fundamencie kłamstwa, korupcji i oszustwa. W nowym wywiadzie ze „Strażnikiem Zdrowia” („Health Ranger”), Mike Adams, wydawca NaturalNews.com, rozmawia z emerytowanym neurochirurgiem oraz zwolennikiem wolnych metod w dziedzinie zdrowia, dr Russellem Blaylock’iem. Lekarz wyjaśnia w prostych słowach kwestię, jak wiele różnych szczepionek, w tym owiany złą sławą Gardasil na wirus brodawczaka ludzkiego (HPV), nigdy nie było planowane w celu skuteczego działania oraz w jaki sposób nielegalnie zaaplikowano je milionom ludzi bez formalnej zgody.

Pełny 22-minutowy wywiad z dr Blaylock’iem w wersji angielskiej na TV.NaturalNews.com:

v.asp?v=4D703FEAA094BED0DB02BEDC4507765C

Gardasil nie służy zapobieganiu HPV albo raka szyjki macicy

O ile czytasz regularnie NaturalNews lub masz wystarczającą wiedzę w sprawie bujnej kampanii reklamowej Gardasilu, wtedy prawdopodobnie nie dziwi cię bezprecedensowa obecnie trwająca akcja zaszczepienia całego młodego pokolenia tą szczepionką na HPV produkcji Merck & Co. Merck i jego pachołki wznoszą całą gamę wrzasku i dzikich twierdzeń jakoby Gardasil zabezpieczał przed HPV, jak też przed rakiem szyjki macicy, mimo uporczywego faktu, że żadne z tych twierdzeń, jak dotąd, nie okazało się prawdziwe.

“Nigdy nie udowodniono, że Gardasil jest skuteczny na raka szyjki macicy” wyjaśnia dr Blaylock, i zauważa, że szeroko nagłaśniana w tv i internecie kampania Mercka p.t.”One Less”, jaka insynuuje że Gardasil ma jakiś wpływ na prewencję przed rakiem szyjki macicy u młodych dziewcząt, jest wierutnym oszustwem.

“Oni nie mają nawet krztyny naukowych dowodów na to, żeby potwierdzić założenie, że ta szczepionka zabezpiecza przed wystąpieniem tej formy raka”.

Gardasil wyrządził szkody i zabił o wiele więcej dzieci niż gdyby rak szyjki macicy rozwijał się bez tego szczepienia

A jednak młode dziewczyny, młodzi chłopcy i w ogóle małe dzieci, włącznie z tymi, którzy nie rozpoczęli jeszcze współżycia płciowego, bombardowani są twierdzeniami, że potrzebują  Gardasilu, ażeby zabezpieczyć się przed rakiem, jaki zabija mniej ludzi co rok, niż sama szczepionka. Wg dostępnych danych, w populacji sięgającej 98 % niedoinformowanych, Gardasil trwale skaleczył albo zabił o wiele więcej dziewcząt niż gdyby rak szyjki macicy rozwijał się bez obecności tej szczepionki.

Od momentu, gdy okazało się, że szczepionka ma skutki uboczne, a co nie zostało prawie wcale ujawnione opinii publicznej, Gardasil oraz wiele innych szczepionek wciąż jest nielegalnie aplikowany milionom ludzi bez ich formalnej zgody.

Może najbardziej wstrząsającym faktem w sprawie Gardasilu jest to, że szczepionka, gdy już ją zaczęto nachalnie reklamować, była na siłę „przepychana” przez etap badawczy oraz etap formalnego zatwierdzenia jej do użytku, a w obecnej chwili aplikuje się ją milionom ludzi bez żadnej formalnej zgody z ich strony. Ze względu na istnienie całej listy skutków ubocznych, w tym brak naukowej podstawy na temat skuteczności Gardasilu, o czym nie informuje się rodziców, lekarzy, farmaceutów ani służby wykonujących szczepienie, cały ten proceder jest oczywistym łamaniem prawa, jakie wymaga uzyskania zgody szczepionego przed wykonaniem szczepienia.

Małe dzieci i ich rodzice również nie są informowani, że corocznie dokonywany wymaz z szyjki macicy sam w sobie może w 80 % przypadków uchronić pacjenta przed wystąpieniem wszelkich typów raka szyjki macicy ani o tym, że ryzyko młodej dzieczyny zapadnięcia na tę chorobę bez zastosowania szczepionki z Gardasilu jest mniejsze niż 0,00002 %, czyli inaczej mówiąc wynosi mniej niż 2 przypadki na sto tysięcy, jeżeli regularnie badać przy użyciu wymazu.

Co do meritum problemu – rodzicom mówi się, że Gardasil robi wiele przeróżnych rzeczy, jakich nigdy nie udowodniono, gdy w rzeczywistości w ogóle nie ma żadnej medycznej korzyści, a zamiast tego cały zestaw różnego typu ryzyka. Tymczasem opinia publiczna jest żałośnie nieświadoma faktu, że witamina B12, kwas foliowy, witamina C, kurkumina (żółty imbir), kwercetyna oraz wiele innych substancji odżywczych i witamin w naturalny sposób chroni przed wystąpieniem HPV i raka szyjki macicy, i że nie ma potrzeby brania szczepionki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.