Strona główna > Zdrowie > Dr.Pasquale Bacco: „Na oddziałach opieki intensywnej, chorych zabijaliśmy”

Dr.Pasquale Bacco: „Na oddziałach opieki intensywnej, chorych zabijaliśmy”

„Widziałem podstawy płuc zmarłych podczas autopsji: były całkowicie spalone, jako że czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia…”

Na zdjęciu, jeden ze skazańców z lombardzkiego miasta Brescia, oprawiany respiratorem.

Pasquale Bacco, lekarz badacz wraz z wirusologiem Giulio Tarro i sędzią Angelo Giorgianni’m – wszyscy trzej należący do powstałego niedawno stowarzyszenia o nazwie «L’Eretico» – wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech. W skład organizacji „L’Eretico” wchodzi około 2000 lekarzy i prawników.

W oskarżeniu wymieniono szereg aspektów dotyczących niewłaściwego administrowania kryzysem Covid-19 we Włoszech – w szczególności z punktu widzenia medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego.

«Leczenie chorych było możliwe, ale możliwość ta została zignorowana» – napisano.

«Uporczywe zaniedbanie rządu włoskiego sprawiło, że pojawienie się w kraju wirusa przekształciło się w masakrę 35 000 starców».

«Niewłaściwe metody diagnostyczne, błędne leczenie oraz zastosowanie (obowiązujących po dzień dzisiejszy) nieracjonalnych metod kontroli rozprzestrzeniania się infekcji podeptały prawa obywateli chronione przez włoską konstytucję i prawo międzynarodowe».

„Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze; na oddziałach opieki intensywnej zastosowano niewłaściwe leczenie”.

„Mówiono, że nie należy stosować środków przeciwzapalnych, które obecnie są podstawą nowej terapii”.

«Dziś wiemy, że protokół terapeutyczny odnoszący się do walki z koronawirusem był błędny: to właśnie ten fakt – a nie wirus – spowodował tysiące zgonów».

>https://www.leretico.org/
>https://www.lindro.it/wp-content/uploads/2020/07/Cs.01.7.2020.Eretici.pdf

„Podczas zarządzania kryzysem sanitarnym naruszono najbardziej elementarne zasady, których w tego typu przypadkach należało bezwzględnie przestrzegać” – pisze strona „Formazione Concorsi Magistratura”.

«Nie używaliśmy ani środków przeciwzapalnych, ani hydroksychlorochiny, ani heparyny, o których wiemy, że są nieodzowne, natomiast „paliliśmy” tkankę płucną chorych stosując głęboką wentylację».

Dr. Bacco opowiada:
„Widziałem podstawy płuc pacjentów podczas autopsji: były całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa, ponieważ tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne”.

Lekarze – dodaje Bacco – postępując zgodnie z wytycznymi rządu, stosowali całkowicie błędny protokół:
„To było jak leczenie cukrzycy cukrem”.

«Wprowadziliśmy we Włoszech karę śmierci, umieszczając pacjentów zainfekowanych Covidem w domach opieki dla seniorów, tj. w bezpośrednim kontakcie z grupą docelową wirusa, czyli osobami starymi i schorowanymi. Nie tylko że skazaliśmy ich na śmierć, ale także na straszliwą śmierć – tj. w całkowitej samotności».

„Najgorsze jest to”– podsumowuje specjalista z zakresu medycyny sądowej – „że nikt za nic nie przeprosił. Zastosowano niewłaściwe terapie i nikt nie powiedział „pomyliliśmy się”».

[Naprawdę komuś zależy na fałszywych „przeprosinach” ze strony psychopatów i łajdaków? – admin]

W oskarżeniu stowarzyszenia mówi się również nakazie używania masek.

«Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów».

Odnośnie szczepionki przeciwko Cowid, dr. Bacco stwierdza:
«Mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne».

Całość sprawy podsumowuje następująco:
«Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy».
[Zobaczymy jeszcze gorsze rzeczy. Nie ma innej opcji. – admin]

Na podstawie:
>https://www.libreidee.org/2020/07/cure-ignorate-ecco-la-strage-covid-denunciato-il-governo/
>https://www.lindro.it/coronavirus-covid-19-denuncia-alla-procura-e-alla-corte-ue-per-strage-di-stato/

Fragment wywiadu z dr.Bacco
„LI DENUNCIAMO! HANNO UCCISO LE PERSONE CON I LORO PROTOCOLLI SBAGLIATI”

*                        *                         *

źródło:

Covid-19: W szpitalach nowojorskich, chorych zabija się!
>https://ram.neon24.pl/post/154963,covid-19-w-szpitalach-nowojorskich-chorych-zabija-sie

Some doctors moving away from ventilators for virus patients
>https://apnews.com/8ccd325c2be9bf454c2128dcb7bd616d

>https://marucha.wordpress.com/2020/07/16/na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy

3 thoughts on “Dr.Pasquale Bacco: „Na oddziałach opieki intensywnej, chorych zabijaliśmy”

  1. „…czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia …” bo ludzie oddychają dwutlenkiem węgla a nie tlenem; dlatego np. tlenek węgla zabija, gdyż organizm nie rozróżnia ich i próbując oderwać tlen dusi się. „… Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa …” teraz dowiemy się dlaczego nie możemy oddychać. Otóż molekuła hemoglobiny jest nośnikiem tlenu pobieranego w płucach, jeśli pod wpływem sieci 5G rzędu 30 W/m2 pole RF zlepi hemoglobinę (zwitek żelazowy) nie pobiera ona tlenu i idzie do serca, gdzie serce ma zbyt słabe pole elektromagnetyczne by ją przeprogramować, więc tak zaprogramowana przez pole sieci 5G hemoglobina udaje się do wszystkich komórek ciała. Efekt widzimy obecnie w postaci fikcyjnej pandemi. Zmodyfikowany wirus grypy wypuszczony do środowiska ma nam tylko odpiąć czakrę korony (wyłączyć połączenie z nadświadomością) podnosząc dopaminę. Szczepienia to depopulacja ludzkości do 500 mln ludzi na świecie. Wszyscy zaszczepieni „zastrzykiem śmierci” umrą bardzo szybko. Obudzą oni choroby nieznane ludzkości. Przy upadku systemu monetarnego gdy ludzie nie zgodzą się na cyfrową walutę, po wojnie wróci do nas głód, ale dopiero kataklizmy zmienią nasze myslenie i nastanie tysiąc letnia era pokoju.

  2. Brakuje dopisku, że należy natychmiast zlikwidować zrodlo całej nadmuchanej pandemii. Rotszyldy, rokefrajery, srakosy i gaytsy wystąp.

    1. A bandyta morawiec, niedzielski i cała reszta pisowskiej bandy, którzy przyczyniają się do mordowania i duszenia Polaków to co, święci ??!!!
      Ten bandycki nierząd musi być obalony i powołany taki rząd, który jak najszybciej wyprowadzi Polskę z tego unijnego lewacko-pedalskiego burdelu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.