Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr Levy – Żyd – przyznaje: zbłądziliśmy

Dr Levy – Żyd – przyznaje: zbłądziliśmy

Komentarz: Przeczytaj także: Kontrowersja Syjonu, Douglas Reed.

Książka z której pochodzi list dr Oscara Levy to PROTOKOŁY Mędrców Syjonu – przełożona z rosyjskiego NILUSA przez VICTORA E MARSDENA – nieżyjącego rosyjskiego korespondenta THE MORNING POST – 1934

Książka przeleżała na półce kilka lat. Nauczyłam się nie pytać o ‘impuls’, który prowadzi mnie do jakiejś książki. Ściągnęłam ją z półki w ubiegłym tygodniu i odkryłam, że poza samymi Protokołami, zawarte w niej informacje potwierdziły powstające przez ostatnich kilka miesięcy w moim umyśle wnioski w wyniku czytania i ‘pytania’ – wynikające z palącego pożądania – zrozumienia Prawdy.

Teraz o protokołach… Doug Reed w swojej książce Kontrowersje Syjonu – w rozdziale zatytułowanym Protokoły – słusznie stwierdził, że nie zważając na autora, realizacja stworzonego przed kilkoma stuleciami planu Dominacji Świata jest wystarczającym dowodem na istnienie planu i ktokolwiek go napisał miał wewnętrzną wiedzę, nie tylko na istnienie samego planu, ale również na sposoby jego wdrożenia.

W poprzednim rozdziale Reed wykazał podobieństwo – niemal identyczność języka protokołów z dokumentami Weishaupta (Illuminati), i wskazuje na to, że ani Adam Weishaupt ani żadna inna osoba nie mogłaby napisać misternego i szczegółowego planu z taką ‘nieostrożną znajomością’ natury ludzkiej, gdyż największy sukces planu polega wyłącznie na wyrażaniu naszej ‘ludzkiej’ a nie ‘duchowej’ natury.

Plan został podrzucony Judahitom przez starożytne duchowieństwo 3 000 lat temu. W czasach Jezusa, ci duchowni nazywani byli faryzeuszami. Religią żydów jest faryzeizm lub talmudyzm. Jak wykształcony żyd Mojżesz Mendelssohn powiedział: ‘judaizm nie jest religią, a ureligijnionym prawem’.

Do tego prawa stosują się ulubieńcy starożytnego duchowieństwa – właśnie tak jak zaplanowano – i jak zarejestrowano przez niczym robotowe działania prezydenta.

Czy widzieliście George’a B na ekranach telewizyjnych kilka dni po 11.09? … mówiącego o terrorystach i jak oni mogliby wyrwać z korzeniami i powyciągać tych wszystkich złych ludzi? Udając, że zwracał się do ‘rządów’ ukrywających tych łotrów, pochylił się do przodu, spojrzał tak prosto w kamery jak tylko mógł, i powiedział: ‘KTO NIE JEST Z NAMI, JEST PRZECIWKO NAM’.

On mówił do nas…do każdego – żyda, chrześcijanina czy muzułmanina – kto nie w pełni popiera toczącą się teraz wojnę.

W liście do Mr Pitt-Riversa*, dr Levy powiedział, że żydzi „zawsze skłonni są potępić KAŻDEGO KTO NIE JEST Z NIMI, BO JEST PRZECIWKO NIM”.(zastanawiam się kto pisze przemówienia GW?)

*Autor książki Światowe znaczenie rosyjskiej rewolucji /The World Significance of the Russian Revolution.

Oscar Levy powiedział również, że Żydzi (mówiąc o swoich ‘mniejszych braciach’) nie mają pojęcia co robią, i że oni są pierwszymi, którzy uciekają od horroru, który sami pomogli stworzyć..

To zamieszczam z nadzieją, i modlitwą, że wszyscy którzy to przeczytają zrozumieją, że moim zamiarem nie jest pogłębianie nienawiści i wprowadzenie podziałów utrzymujących nas we wzajemnej niechęci, ale żeby wnieść zrozumienie dla nas wszystkich; zrozumienie, że ich plan światowej dominacji trzymany jest pod kontrolą i nadzorem kilku osób, które traktują nas wszystkich jak swoje pionki, oczekują od nas byśmy byli w zgodzie z ludzką naturą, i z nadzieją przeciwko nadziei, że nie ‘odpuścimy i pozwolimy Bogu (Stwórcy)’. To oni znają prawdę i ukrywają ją przed nami… i to jest:

‘Większy jest ten który jest w tobie niż ten który jest na świecie’.

Przetrwamy jedynie przez ducha. Na całym świecie, przez całe wieki udowodniono, że WOJNA nie przynosi POKOJU. Nienawiści nie leczy się większą nienawiścią. Tylko MIŁOŚĆ może uleczyć.

Jezus powiedział: ‘KTO NIE JEST ZE MNĄ JEST PRZECIWKO MNIE, i kto nie przyszedł do mnie, odszedł.’ (Łukasz 11.23) I Jezus odmówił WOJNY z wrogiem, nieprawda? Jego wojna była duchowa, taka jaka jest obecnie nasza. Zawsze tak jest.

a

Pozdrawiam – Jackie

 Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.sweetliberty.org/issues/israel/levy.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *