Strona główna > Zdrowie > Dr Jerzy Jaśkowski : Świat jest inny odc.77 – Idioci czy agenci

Dr Jerzy Jaśkowski : Świat jest inny odc.77 – Idioci czy agenci


Dr Jerzy Jaśkowski porusza gorący problem, problem wręcz niewiarygodny aczkolwiek rzeczywisty czyli uchwała Naczelnej Rady Lekarskiej , która nie istnieje, członkowie powołanej komisji, którzy nie istnieją, bezpieczeństwo szczepionek, które nie istnieje. Osoby poszkodowane przez szczepionki – istnieją miliony.

Opublikowano: 16.07.20018


2 thoughts on “Dr Jerzy Jaśkowski : Świat jest inny odc.77 – Idioci czy agenci

 1. Gdyby w wiek XXI translokował się średniowieczny żak =student i miał do dyspozycji współczesne środki weryfikacji informacji, nigdy nie dałby sobie wcisnąć takiej CIEMNOTY, że jakakolwiek szczepionka może na cokolwiek „uodpornić” i przynieść jakikolwiek pożytek, oprócz, rzecz jasna GESCHEFTU BIGFARMOWEGO.
  Jest to szczególnie wyraźnie widocznie w szczepionkach „przeciwwirusowych”. Który to fakt jest szczególnie bulwersujący, ponieważ NIGDY nie udowodniono naukowo istnienia jakiegokolwiek wirusa.

  Wyciągnąłby taki wniosek analizując:

  1/ budowę „wirusa”, który ma ponoć otoczkę (kapsyd) białkową, niczym nie chronioną
  2/ właściwości białek- czynniki denaturujące= niszczące ich biologiczne właściwości
  3/ proces technologiczny wytwarzania szczepionek – niszczący biologiczne właściwości substratów zawartych w szczepionce.

  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/08/20/technologie-wytwarzania-szczepionek/

  Po prześledzeniu tych trzech punktów jedyny logiczny wniosek – prawdopodobieństwo wywołania reakcji „odpornościowej” organizmu po szczepieniu (oprócz zatrucia zawartymi w niej truciznami organicznymi i nieorganicznymi) jest równe oczekiwaniu wyklucia się kurczaka z jajecznicy na smalcu.

 2. Dziekujemy Panu Dr. Jaskowskiemu za odwage, madrosc i za wyklady, ktore otwieraja oczy ludziom otwartym i myslacym. Inni niech sie szczepia , prosze bardzo . Szkoda tylko dzieci , ktorzy maja systemowych rodzicow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *