Strona główna > Zdrowie > Dr Jerzy Jaśkowski o działaniach wielkiej szóstki

2 thoughts on “Dr Jerzy Jaśkowski o działaniach wielkiej szóstki

  1. A złodzieje i matacze z GetBecku Hussar Gruppa i Basel Olten Pharm chodzą wolno za przyzwoleniem Państwa RP i chorego POLSKIEGO prawa. Dlaczego KNF nic w tej sprawie nie robi ? Dlaczego patologiczny Audytor Deloitte jest na wolności i prowadzi audyty także w Polskich Firmach w tym wielu w Spółkach Skarbu Państwa !!! Czy nikt tej patologii nie widzi ? Jeśli Rządzący nie wyjaśnią i nie zwrócą kasy okradzionym POLAKOM to w kampanii wyborczej pojawi się wiele pytań !!! dlaczego ukrywacie i osłaniacie złodziei i patologiczne zarządy GetBecku, Hussar Gruppa i, Basel Olten Pharm o patologicznej bezkarnej rodzinie Kąkolewskich i inne patologiczne Spółki kto ? odpowie za tą patologie p. Prokuratorze Generalny i jego nominowane janczary ! Dlaczego złodzieje, matacze i bandziory chodzą wolno ? Panie Prezydencie RP, Premierze RP, Prokuratorze RP i wszyscy tzw. wybrańcy Narodu POLSKIEGO co mace zamiar zrobić z mataczami i złodziejami rozkradzionych Spółek przez patologiczną rodzinę Kąkolewskich tj. GetBeck, Hussar Gruppa, Basel Olten Pharm nie udawajcie p. że nie ma patologii tyle listów zostało wysłanych do was przez Stowarzyszenie obligacjekk.pl a w mediach cisza a pokrzywdzonych jest tysiące POLAKÓW na kwotę przeszło 3 miliardy złotych ! szok i podstawowe pytanie ? czy to jest prawidłowo działająca władza ? -( Czyży czosnkowi nie pozwalają bo nie ma ekstradycji z Izraela ? A Konrad Kąkolewski został dopiero aresztowany po powrocie z Izraela jak pp. wywiózł ukradzione pieniądze Polaków ! ? To jest bardzo podejrzane , kto tych mataczy ,złodziei i bandziorów chroni ? Dlaczego patologiczny audytor
    Deloitte chodzi wolno ? Dlaczego ta patologia robi audyty w Spółkach Skarbu Państwa ? dlaczego wielu urzędników KNF także chodzi wolno ? Dlaczego nie pomagacie okradzionym POLAKOM tylko sprawę tuszujecie ? Czas wielki na zdecydowane działania wobec złodziei bo wybory idą a podobno dalej chcecie sz.p. rządzić ?! Ps. Przyjaciół poznaje się niestety w biedzie !!!

    1. @ULA, nic nikomu wybory nie pomogą, jest kilka partii i nieważne która będzie rządzić ponieważ ciągle będą rządzić ci sami ludzie. Niestety ludzie nie myślą kompletnie i marnują swój czas na ten cyrk a oni się śmieją że ciemny lud jest tak zaślepiony. Z twojego komentarza wynika że też się jeszcze nie obudziłaś/eś, współczuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.