Strona główna > Bez kategorii > Dr Jerzy Jaśkowski: Dofinansowywanie przez koncerny szczepionkarskie ? (Cz. 2)

Dr Jerzy Jaśkowski: Dofinansowywanie przez koncerny szczepionkarskie ? (Cz. 2)

Za: http://www.polishclub.org/2013/04/10/dr-jerzy-jaskowski-dofinansowywani-przez-koncerny-szczepionkarskie-czesc-2/

Data publikacji: 10.04.2013

“Niewiedza jest niebezpieczna” –  Ksiądz Arcybiskup Pytlak

“Jedyną bezpieczną szczepionką jest szczepionka, która nigdy nie została użyta. “ – dr James A.Shannon – Narodowy Instytut Zdrowia USA.

Kolejny raport Cochrane database syst Rev 2010.07.07 “Szczepionka  w zapobieganiu grypie u zdrowych dorosłych” . Wnioski:szczepionki przeciwko grypie mają niewielki wpływ w łagodzeniu objawów grypy i utraconych dni pracy. Nie ma dowodów, że wpływają one na zmniejszenie powikłań takich jak zapalenia płuc  etc.
Okazało sie także, że większość prac naukowych chwalących szczepionki ukazuje się w czasopismach  finansowanych przez przemysł.

W periodyku medycznym mającym ponad 600 000 prenumeratorów na świecie New England Journal of Medicine   ukazały się  pomiędzy sierpniem 2011 roku,  a sierpniem 2012 roku.-  73 analizy farmaceutyków. Aż 60 z pośród nich było współfinansowane przez koncerny farmaceutyczne, a w przypadku 50 publikacji wręcz współpracownikami publikacji byli pracownicy koncernów.
Z kolei w 37 pracach głównym autorem był “naukowiec”, który otrzymywał granty od koncernów. Prace sponsorowane aż  3.6 razy częściej zachwalają dany lek, aniżeli prace niedofinansowywane.
Tak było właśnie przypadku koncernu GSK platnowego sponsora Medycyny Praktycznej, którego lek AVANDII zabił  ok. 80 000 Amerykanów.  Lek został opisany w raporcie w 2006 roku przez 11 autorów. Okazało się jednak, że  każdy z 11 autorów otrzymał gratyfikacje od koncernu, 4 było pracownikami koncernu i miało akcje koncernu, a 7 dalszych  dostawało granty od GSK.
Jak się okazało,  aż 82% prac publikowanych w NEJM  było związanych z koncernami farmaceutycznymi.

Jak podał CDC, u jednego  dziecka na 50 szczepionych rozpoznaje się autyzm. Jeszcze 15 lat temu autyzm rozpoznawano u jednego szczepionego na 10 000. W roku 2000 rozpoznawano już autyzm u jednego na 1000 szczepionych, po ok. 5 latach było to już 1: 150, potem 1: 88 a obecnie 1:50. W minionym okresie nastąpił wzrost podawanych dzieciom szczepionek z ok. 20 do nawet 46. Ciekawe dlaczego sejmowa komisja zdrowia wogóle nie porusza tego tematu? a namawia do szczepienia dzieci.

A p. dr M.Górnicki w Gazecie Lekarskiej 18.06. 2011  potwierdza fakt,  że “przerażające żniwo poliomielitis w latach 50-tych  mieliśmy po szczepionce Polio”!

Okazało sie także, że u dzieci szczepionych występuje znacznie większa liczba chorób dodatkowych.

chorobadzieci szczepionedzieci nieszczepione
alergie40%mniej niz 10%
astma6%2.5%
katar sienny (dane niemieckie10.7%2.5%
Choroby autoimmunologiczne13%7%
ADHD8%1-2%
zapalenie ucha srodkowego11%0.5%
zapalenie zatok32%1%
autyzm1:501:10 000 Anishe

Wiadomo, że szczepionka np. FLUARIX zawiera  między innymi związek o nazwie Polisorbat 80, zwany inaczej Tween 80. Jest to detergent.
Związek ten powinien być zalecany rutynowo osobom w wieku 20 – 40 lat nie chcących mieć dzieci. Polisorbat 80 powoduje  bowiem u szczurów m.in: uszkodzenia pochwy i macicy, zmiany hormonalne, deformacje jajników i bezpłodność. Jak wiadomo wprowadzone przepisy chronią producentów przed odpowiedzialnością.
Żadna ze szczepionek przeciwko grypie nie przeszła badań związanych z ich potencjalnie możliwymi działaniami rakotwórczymi i mutagennymi.

W skład szczepionek przeciwko grypie wchodzą takie substancje jak:
1.    Glikol etylenowy – ochrona przed mrozem,
2.    Formaldehyd – znany od 150 lat czynnik rakotwórczy,
3.    Antybiotyki – neomycyna, streptomycyna, gentamycyna
4.    Aluminium – neurotoksyna uważana za główną przyczynę choroby Alzheimera
5.    Triton 100 – detergent
6.    Glutaminian sodu MSG
7.    Polisorbat 80 – Tween 80
8.    Udowodniono także, na podstawie badań w krajach skandynawskich, że szczepionka przeciw grypie powoduje narkolepsję.

Ostatnio dyrektor CDC dr Thomas Frieden  przyznał oficjalnie, że szczepienia przeciwko grypie nie są skuteczne. Wydaje się więc, że CDC zaczyna się godzić, z faktem,  że szczepienia przeciwko grypie są niczym innym, jak zwykłą szarlatanerią, szczególnie w stosunku do dzieci i osób starszych. Wg CDC  skuteczność szczepień przeciwko grypie w sezonie 2010 – 2013 wynosiła zaledwie 1%. Oznacza to, że 99% zaszczepionych osób starszych nie tylko, że nie odniosło ŻADNEJ KORZYŚCI, ale narażono  je na uszkodzenie mózgu przez aluminium i rtęć, a więc wzrost zachorowań na Altzheimera i demencję. Podobne dane opublikowano w magazynie The Lancet.
A jak widać pan poseł [Cz.H.] nie ma o tym zielonego pojęcia chyba ,że …….  [proszę wpisać właściwe słowo].

Tak więc pomimo utrzymywania przez społeczeństwo licznych laboratoriów wirusologicznych, korzyści są nie tylko wątpliwe, ale po prostu do chwili obecnej ich brak. Są same straty w postaci zmarnowanych pieniędzy i dużej ilości powikłań.
Wirusolodzy nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące “grypy”:
1.    Dlaczego zachorowania na “grypę i grypopodobne choroby” mają “epidemię” sezonowości. Najczęściej  zjawiają sie na jesień i wiosnę?
2.    Co się dzieje z wirusem pomiędzy tymi okresami?
3.    Dlaczego, pomimo stosowania szczepień od 70 lat [ czyli od 3 pokoleń] wirus nadal zachowuje się tak, jak gdyby ich nie było i atakuje sezonowo?
4.    Dlaczego pomimo szczepienia ponad 140 milionów Amerykanów rocznie śmiertelność z powodu “grypy”  w USA jest taka sama?
5.    Dlaczego zachorowania na “grypę” w krajach leżących na podobnej szerokości geograficznej występują w tym samym czasie?
6.    Dlaczego epidemie w ubiegłych wiekach mijały tak samo szybko jak obecnie, a szczepionek przecież nie było”?
7.    Dlaczego w rodzinie, wszyscy mieszkają razem, choruje tylko jedna, dwie osoby, a reszta nie?

Wypada także przypomnieć panu  posłowi [Cz.H.], że:
1. Na ogół w pierwszym okresie życia, do ok. 3 roku, mózg dziecka dopiero się rozwija. Może u wakcynologów jest to inaczej. Nie wiem.
2.    Rtęć jest znaną neurotoksyną.
3.    Dziecko przynajmniej do pierwszych kilku miesięcy odżywia się głównie mlekiem matki.
4.     Wśród pediatrów następuje szeroki ruch przywracania karmienia naturalnego niemowlaków.
5.    Ok 75% przeciwciał jest zlokalizowanych w przewodzie pokarmowym. Podowanie więc szczepionki pomija ten naturalny układ.Jest zaprzeczeniem wiedzy.
6.    Matka karmiąc piersią przekazuje dziecku przeciwciała zabezpieczające go , w zależności od długości karmienia piersią , do roku życia.
7.    Przekazane dziecku przeciwciała w większości przypadków wystarczają do zabezpieczenia przed zakażeniem.
8.    Praktycznie brak  w okresie pierwszych miesięcy po porodzie możliwości zetknięcia się dziecka z np. wirusem żółtaczki.
9.    Wakcynolodzy ignorują ten szlak pokarmowy i detoksykacyjny podając rtęć bezpośrednio do układu krążenia.
10.    Dodatkowo także podają inną neurotoksynę – aluminium , odpowiedzialną m.in za chorobę Alzheimera.
11.    Podają więc dwie silne neurotoksyny w ilości przekraczającej kilkaset procent dopuszczalną dawkę i twierdzą, że to nic nie znaczy.
12.    Nieznana jest jakakolwiek praca p.dr GBP  ani [Cz.H.] na temat skutków szczepień, a jako przewodniczący Komisji Sejmowej mógł  wymóc na Ministrze Zdrowia otwarcie przynajmniej w miastach wojewódzkich laboratoriów badających rtęć, aluminium, ołów i fluor u dzieci czyli znane neurotoksyny.
13.    Wbrew twierdzeniom o walce  o zdrowie społeczeństwa nie próbowano nawet powalczyć o powrót “tranu” do szkół, chociaż wiadomo, że podawanie wit. D ma większe znaczenie w profilaktyce grypy  i grypopodobnych chorób,  aniżeli szczepienia.
14.    Zamiast tego pracują intensywnie nad wzrostem skażenia dzieci, w ramach np. wprowadzania fluoryzacji do szkół, czy przedszkoli.

Ostatnio nawet polska prasa podaje cyt: “Szczepionka przeciw świńskiej grypie jednak groźna”  Money.pl.23.01.2013.
Czyli, że do większości już ta prawda o szkodliwości szczepień przeciwko grypie dotarła z wyjątkiem posłów PiS-u. Dlaczego do nich nie ?
W tej sytuacji pytanie retoryczne: czy nie byloby lepiej dla Partii PiS  aby jej przedstawiciele nie zabierali głosu,  przed merytorycznym przygotowaneim się do tematu?

I na zakończenie pytanie do prawników, o ile czytają takie artykuły:
Czy osoby poszkodowane przez szczepienia mają skarżyć tzw. ekspertów namawiających do szczepień i dezinformujących opinię publiczną czy też pracowników Narodowego Instytutu Zdrowia czy też sam Instytutu i Głównego Inspektora Sanitarnego  za dopuszczanie do obrotu nieprzebadanych szczepionek? Przypominam ŻADNA Z OBECNYCH NA RYNKU SZCZEPIONEK NIE ZOSTAŁA PRZEBADANA POD WZGLĘDEM DŁUGOTRWAŁYCH SKUTKÓW.

Byłbym bardzo wdzięczny w imieniu  PT Czytelnków i swoim za udzielenie odpowiedzi.
Przedruk z Medycyny Praktycznej –  dr GBP jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków zdrowotnych w Polsce, członek Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP wybrany już trzeci raz, przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia. Lekarz, specjalista ginekolog i położnik. W 2007 roku zarzucono mu korupcję przy wpisywaniu iwabradyny na listę leków refundowanych. Prokuratura umorzyła sprawę z uwagi na brak dowodów na takie przestępstwo.

1. http://www.filmweb.pl/film/Sezon+na+leszcza-2000-1446 Wszelkie podobieństwo do filmu p. Bogumila Lindy jest przypadkowe
2. Nowe spojrzenie na powiązanie układu odpornościowego i snu. Mercola.com. 04.sierpnia 2012
3. Epidemiologia grypy; Virologu Journal 2008.5.29
4. Justyna Socha,epidemia niertafnych analogii.. Nowa Debata ; 14 marca 2012
5. Antyszczepionkowa panika w internecie; Wirtualna Polska 16.07.2012,
6. JJ Cannell, Epidemia Grypy i witamina D ; www.mwdiacalnewstoday; 15.09.2006
7. Co jest w szczepionkach przeciwko grypie, mogące powodować niepłodność; Mercola com. 18 październik 2010,
8. Blaylock, Niebezpieczeństwa podawania szczepionek kobietom w ciąży i małym dzieciom, Newsmax Health 12 październik 2009,
9. M.Górnicki, Dlaczego nie szczepię się przeciwko grypie, Gazeta Lekarska 18.06.2011
10. Zapobieganie zachorowaniom na grypę Zalecenia komitetu Doradczego ds Szczepień Ochronnych, Medycyna Praktyczna 05.03.2009 11. Johnson&Johnson przekupuje lekarzy w Polsce, Grecji i Rumunii; PAP 11.04.2001.
12. M.Urashima et all. Badania z randominacją, suplementacji witaminy D w celu zapobiegania grypie sezonowej w
wieku szkolnym American scientis for Nutrition www. centrumin.ac.jp.jakUMIN000001373
13. Jefferson T.Szczepionka w zapobieganiu grypie u osób starszych The Cochrane Callaboration 2011.8,
14. Jefferson et all. Cochrane Database Sys,Rev. 2010.07.07 Roma
15. Connell JJ et all. Epidemiologia grypy a witamina D. Epidemiol.Infect.2006.grudzień,134,1149-40
16. Immunologia Trop.J.Med.2011;2011,706304 maj05,
17. Smith S et all. Szczepionki w zapobieganiu grypie u zdrowych dzieci, Cochrane Database Syst.Rev.2008.(2).CD004879
18. Medical Journal of Ausralia”, 18.11.1967 roku
19. Medical Journal of Ausralia”, 9,02.1952 r
20. Zarazy,%20które%20dziesiątkowały%20ludzkość.webarchive
21. Joseph R. Fitchett MSc DHMSA DPMSA Imperial College ool Sch Zdrowia Publicznego, Londo n Ospa%20XIX%20Anglia.webarchive
22. Miller N,7 reasons schools should NOT mandate vaccines NAtural News.com 2011.lipiec 14
23. Adams M, The 1918 Influenza Pandemic, Vaccines and Flu Shots Natural News.com.2009.marzec 03
24. Tomljenovic L , Shaw CA .;Adiuwanty szczepionkowe aluminiowe: Czy są bezpieczne?Curr Med Chem. 2011, 18 (17) :2630-7.
25. Aluminium;Medy-%20środowisko-szczepienia/Aluminium%20(chemiczne)%20-%20Choroby%20- %20CTD.html
26. http://australiansceptics.com/2012/05/20/153/
27.http://australiansceptics.com/2012/05/16/why-autism-research-goes-nowhere-the-researchers-who-takes-us-down-all-the-blind-alleys/
28. Wymyślanie Medycznej rzeczywistości http://australiansceptics.com/category/conflict-of-interest/
29. Szczepienia, http://australiansceptics.com/category/vaccination/
30. Vaccines and Immunization References and Research Citations Vaccines Have Been Linked to Leukemias and Lymphomas:
31. Bichel, “Post-vaccinial Lymphadenitis Developing into Hodgkin’s Disease”, Acta Med Scand, 1976, Vol 199, p523-525.
32. Stewart, AM, et al, “Aetiology of Childhood Leukaemia”, Lancet, 16 Oct, 1965, 2:789-790. [Listed under Vaccine Adverse Reactions.]
33. Glathe, H et al, “Evidence of Tumorigenic Activity of Candidate Cell Substrate in Vaccine Production by the Use of Anti-Lymphocyte Serum”, Development Biol Std, 1977, 34:145-148.
34. Bolognesi, DP, “Potential Leukemia Virus Subunit Vaccines: Discussion”, Can Research, Feb 1976, 36(2 pt 2): 655-656.
35. Colon, VF, et al, “Vaccinia Necrosum as a Clue to Lymphatic Lymphoma”, Geriatrics, Dec 1968, 23:81-82. 36.Park-Dincsoy, H et al, “Lymphoid Depletion in a case of Vaccinia Gangrenosa”, Laval Med, Jan 1968, 39:24-26.
37. Hugoson, G et al, “The Occurrence of Bovine Leukosis Following the Introduction of Babesiosis Vaccination”, Bibl Haemat, 1968, 30:157-161.
38. Hartstock, , “”Post-vaccinial Lymphadenitis: Hyperplasia of Lymphoid Tissue That Simulates Malignant Lymphomas”, Apr 1968, Cancer, 21(4):632-649.
39. Allerberger, F, “An Outbreak of Suppurative Lymphadenitis Connected with BCG Vaccination in Austria- 1990/1991,” Am Rev Respir Disorder, Aug 1991, 144(2) 469.
40. Omokoku B, Castells S, “Post-DPT inoculation cervical lymphadenitis in children.” N Y State J Med 1981 Oct;81 (11):1667-1668. Vaccines and Chromosome Changes Leading to Mutations.

Dr Jerzy Jaśkowski
kontakt [email protected]

jj-tab1

PS.1    DO DNIA DZISIEJSZEGO TAKŻE BRAK JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI, NA JAKIEJ PODSTAWIE I KTO PERSONALNIE DECYDUJE O UMIESZCZENIU DANEJ SZCZEPIONKI NA LIŚCIE SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH!

PS.2   Drzewiej, lekarze wymieniali uwagi na tematy medyczne, na stronach branżowych wydawnictw. Od ok. 20 lat brak polskich czasopism medycznych uniemożliwia taką wymianę. Jedynym sposobem poinformowania społeczeństwa jest internet.

PS.3 Od miesiąca maja 2012 roku, ginie w internecie cała masa publikacji – pojawia się tekst : strona error, albo pojawiają się napisy “W twoim kraju zabronione”. No ale oczywiście żadnej cenzury nie ma!

Obok porównanie ilości szczepionek podawanych dzieciom . Każda szczepionka zawiera aluminium – neurotoksynę, formaldechyd i inne świństwa . Nawet jeżeli pojedyńczo mogą być mało toksyczne to należy je pomnożyć przez ilość wciskanych na siłę dzieku trucizn.

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.