Strona główna > Zdrowie > Dr Jerzy Jaśkowski: 7000 ludzi do odstrzału w Łodzi. Szczepienia – Grypa. Dr Jerzy Jaśkowski

Dr Jerzy Jaśkowski: 7000 ludzi do odstrzału w Łodzi. Szczepienia – Grypa. Dr Jerzy Jaśkowski

Satanistyczne teorie określiły liczbę miliarda ludzi na ziemi, pod nazwą Złotego Miliarda. Prościej, uważają oni, że Ziemia może pomieścić tylko w tzw. zrównoważonym rozwoju miliard ludzi. W tym celu stworzyli pod pojęciem „eutanazja” legalne uśmiercanie. Wielokrotnie starałem się ujawnić, że jeżeli w jakimś państwie chcą uśmiercać, to taniej i jaśniej będzie przywrócić zawód kata. Taki kat, urzędujący przy sądzie, może zaraz po uprawomocnieniu się wyroku dokonać egzekucji.

a

 • http://www.polishclub.org/2016/05/13/jerzy-jaskowski-eutanazja/
 • http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2420&Itemid=53

Ci mądrzy inaczej prawnicy zastosowali typową fałszywą flagę, uśmiercając w szpitalach pod fałszywym hasełkiem „walki z cierpieniem”. Obecnie tzw. pomoc przy umieraniu jest już legalna w wielu krajach, w Albanii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Japonii, Szwajcarii, Holandii oraz w USA, w stanach takich jak Kalifornia, Montana, Nowy Meksyk, Oregon, Waszyngton i Vermont.

Ta „pomoc” w umieraniu znacznie się rozwinęła. Przykładowo w Holandii przyzwyczajanie społeczeństwa do eutanazji na życzenie rozpoczęło się w latach 70. ubiegłego wieku. Od 2002 roku w Holandii uśmiercanie w szpitalach jest legalne.  Korzystając z tej legalności w 2013 roku uśmiercono 650 dzieci do pierwszego roku życia. Trudno mówić, aby to było uśmiercanie na życzenie, ponieważ jednoroczne dziecko nie ma wielkiego pojęcia co się z nim robi.

Początkowo mówiono, że będzie się to odbywało za zgodą chorego. Jakoś dziwnie szybko klasyfikacją do mordowania zajmują się osoby trzecie, tj. specjalne komisje. Typowe! Takie rozmywanie odpowiedzialności jest charakterystyczne dla cywilizacji azjatyckich: ”To nie ja, to komisja”.

Zwyrodnienie tego hasełka przyszło tak szybko, że obecnie podobno już połowa wszystkich uśmierceń w Holandii nie jest nawet rejestrowana, a około 25% odbywa się bez powiadomienia chorego. Czyli starsi i mądrzejsi decydują. W Belgii jest jeszcze „lepiej”, uśmierca się większość samotnych ludzi.

W Kanadzie znana instytucja Unicef zażądała od polityków bezzwłocznego zalegalizowania uśmiercania dzieci w każdym wieku. Już się w ogóle nie wspomina nawet o zgodzie.

Przypominam, że UNICEF  to jest ta sama organizacja ONZ, która rzekomo opiekuje się dziećmi w krajach trzeciego świata. Jak to w praktyce wygląda, widzimy na przykładzie cywilizowanej Kanady. Unicef właśnie najbardziej nalega na szczepienia w Afryce czy Azji.

Tak więc w Unii, zwanej europejską, eutanazja jest faktem!

Pisałem o tym wcześniej, że w szpitalach chce się dawać do podpisu choremu, a więc nie bardzo zorientowanemu człowiekowi formularze, że nie chce, aby go reanimowano.

O drugiej stronie medalu, to znaczy upadku medycyny także pisałem. Lekarz niestety uczy się na chorym. Zawsze lepiej mieć papierek, że chory sam chciał umrzeć i można spać spokojnie. Albo wypełniać procedury i nimi się zasłaniać w razie problemów. „Ja robiłem zgodnie z procedurami”, a że chory zmarł, to jego wina.

Przechodzimy do miasta Łodzi.

Jest to mimo wszystko miasto obdarzone od samego powstania defektem.

Przypominam, nie gdzie indziej, ale w mieście Łodzi istniało od 1940 roku  żydowskie „państwo – folwark” niejakiego Rumkowskiego. Nie piszę tego z roztargnienia, ale pewne cechy samodzielnego państwa ten folwark posiadał. Rumkowski oprócz prywatnego burdelu miał prawo bić pieniądze, miał własne siły zbrojne i do końca pracował dla Niemców.

Po iluś tam latach także w Łodzi ujawniono łowców skór. W żadnym innym zakątku Polski na to nie wpadli, tylko w Łodzi [podobno także w Białymstoku, ale to bliźniacze miasto w sensie założycielskim].

Z ogromnym zdziwieniem  przeczytałem na portalu rynkizdrowia.pl, że w Łodzi chcą zaszczepić ponad 7000 obywateli powyżej 65 roku życia. Jak wyjaśnia p. Irena Iwanicka, dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Łodzi, szczepienie emerytów będzie bezpłatne. Miasto zakupiło szczepionek za 210 000 złotych. Jest to kontynuacja od 2008 roku.

Do tych szczepień namawia także p. dr Anna Mietlińska twierdzeniami, że to jest dobra forma profilaktyki. Dobra dla kogo? Przecież p. dochtor nie musi się tak z niewiedzą publicznie obnażać. Ręce można załamać.

Po pierwsze, od kiedy to miasto, czy gmina może coś robić bezpłatnie. Stare nawyki komunistyczne widać na odległość. Przecież najpierw musi te pieniądze ukraść, pod pretekstem podatków, mieszkańcom. Proszę zauważyć, najpierw urzędy poszczególnych gmin uchwalają podwyżki podatków, a potem już bez żadnej konsultacji i kontroli społecznej wydają na co chcą.

Po drugie, miasto robi to od około 9 lat, czyli naciągnęli mieszkańców na jakieś 2 miliony złotych.

Po trzecie, jak to ujawnił jeden z byłych dilerów przemysłu szczepionkowego, 30% z tej kwoty idzie na łapówki.

Po czwarte i najważniejsze, od kiedy to szczepienie przeciwko grypie jest formą profilaktyki? Widać wyraźnie, że wymieniona p. Anna Mietlińska bardzo dawno nie była w bibliotece medycznej. O grypie pisałem już wielokrotnie, więc odsyłam do tamtych artykułów.

Przypomnę tylko najważniejsze sprawy.

Po pierwsze, w szczepionce przeciwko grypie znajduje sie rtęć w ilości 50 ppm. Rtęć jest jedną z najsilniejszych neurotoksyn, czyli pierwiastków uszkadzających mózg.

Po drugie, norma zalecana przez toksykologów jest przekroczona, bagatelka, tylko 25 000 razy [ wg EPA]. 

Gdyby którykolwiek z  PT Czytelników dostał chociaż raz w życiu wynagrodzenie większe o 25 000 razy to na pewno wiedziałby, co to znaczy. A tutaj dawka dopuszczalna, czyli taka która już może zabić komórkę, jest 25 000 razy większa aniżeli zdolność tej komórki do przeżycia.

Przedstawiłem w jednym z poprzednich artykułów fakt, że szczepionki i trwałe smugi zwane z angielskiego chemtrails, należy zaliczyć do broni masowego rażenia. Te liczne epidemie w Afryce wśród dzieci, występują po szczepieniach zaaplikowanych im przez właśnie UNICEF.

Ciekaw jestem, czy owa p. dr Anna Mietlińska o tym wie. Jeżeli wie, to świadomie działa na szkodę swoich pacjentów, zalecając im to szczepienie. Jeszcze ciekawsze jest to, że np. znana znachorka warszawska mgr prof. Lidia Brydak zaleca stosowanie tej szczepionki kobietom ciężarnym.

Tymczasem nawet w ulotce czytamy, że „nie ustalono bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży”. W innej czytamy: „Bezpieczeństwo i skuteczność nie została ustalona dla kobiet w ciąży”, nie wspominając o płodach. Nawet CDC informowało o tym kobiety w ciąży, że szczepionki zawierają duże stężenie rtęci

Aby było ciekawiej, na jedną dużą fiolkę ze szczepionką jest tylko jedna ulotka i wykonujący szczepienia nie pokazują ani nie dają jej pacjentowi do zapoznania się. Wbrew obowiązującej ustawie, nie ma informacji w języku polskim!

Jest to wyraźnie sprzeczne z „Ustawą O Chorobach Zakaźnych”. Wg ustawy każdy PT  Lekarz musi poinformować dokładnie pacjenta o zaletach i wadach, czyli konsekwencjach szczepionki. Musi podać skład ilościowy szczepionki. Oczywiście zdecydowana większość wakcynologów i generalnie personelu medycznego, z niewiadomych powodów, unika odpowiedzi na te proste pytania. Sam musisz sobie odpowiedzieć, Szanowny Czytelniku, dlaczego nie chcą realizować obowiązującego prawa, a jednocześnie donoszą na Ciebie, że nie chcesz ich szczepionki. A przecież wg tej Ustawy masz możność wyboru rodzaju szczepionki.

Oprócz tego, w szczepionkach przeciw grypie znajduje sie aluminium, uznane za drugą najgorszą neurotoksynę, czyli uszkadza mózg. Znajduje się w niej także rakotwórczy formaldehyd. Aluminium zwarte w szczepionkach, dostając się bezpośrednio do krwi, ułatwia penetrację rtęci do mózgu. Aluminium jest także odpowiedzialne za raka piersi u kobiet.

Badania przeprowadzone w kanadzie w 2010 roku udowodniły, że osoby szczepiące się na grypę, często zapadają na grypę o znacznie ostrzejszym i cięższym przebiegu. Udowodniono także, że u  osób starszych szczepiących się demencja wyraźnie przyspiesza. Jak ustaliła to najważniejsza organizacja medyczna Cochrane Library, „szczepienie przeciwko grypie ma taką sama wartość, jak mycie rąk”.

Tylko dlaczego na to wydają Twoje Podatniku pieniądze? Przecież sam wiesz, że ręce trzeba myć.

Rada Starego Dochtora

Na liczne prośby o skuteczne porady przy grypie i przeziębieniach podaję jeszcze raz skuteczny i tani przepis. Jednocześnie proszę o zrozumienie, ale nie mam czasu każdemu podawać przepis oddzielnie. 

Leczenie grypy i przeziębień wirusowych.

Jak poczujesz się rozbitym, będziesz miał dreszcze, podwyższoną albo 1-3 dniową gorączkę, poty, bóle głowy, itp objawy, to zaraz jak się źle poczujesz pobierz 10 tabletek węgla drzewnego, tego czarnego. Nie w kapsułkach. Jak nie masz go pod ręką, to może to być zwykły węgiel drzewny z kominka. Trzeba go tylko dobrze młotkiem na proszek rozbić. Nie daj się nabierać na produkty sklepowe.

Dorosłemu do wypicia trzeba podać tak ok. 2 cm tego proszku w szklance – węgla – na pół szklanki wody, dziecku 0.5-1 cm, w zależności od masy ciała.

Po ok. 5 godzinach należy całą procedurę powtórzyć. 

Po kolejnych 5 godzinach jeszcze raz.

I tak co 5 godzin aż kupka wyjdzie czarna.

Po tym należy wypić możliwie szybko szklankę lub dwie mleka kwaśnego od krowy. W żadnym przypadku nie pić tego zabielanego płynu z kartoników, plastików itd.

Po kolejnych 5 godzinach kolejny kubek mleka.

Jednocześnie należy spryskać tylną ścianę gardła, z języczkiem, roztworem kwasu jabłkowego, ale samemu zrobionego. Przygotowanie takiego kwasu jest jednorazową sprawą i mamy butelkę, czyli zapas dla całej rodziny co najmniej na pół roku.

Jest to sprawdzony i medycznie uzasadniony sposób postępowania.

Wirus wnika właśnie przez tylną ścianę gardła. Pryskać z atomizera trzeba często, co godzinę, ponieważ przełykając ślinę usuwamy kwas. Węgiel jest tylko absorbentem, czyli odkurzaczem toksyn, znajdujących się w naszym przewodzie pokarmowym. Nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych.

Objawy kliniczne, jakie odczuwamy, są spowodowane przez toksyny, powstające w czasie walki naszego układu odpornościowego z wirusem, a nie jak dawniej sądzili, z powodu wnikania wirusa do komórki.

Jeżeli zaczniecie kurację wcześnie, to żadne toksyny nie wnikną do krwioobiegu i początkowe objawy ustąpią szybko, w okresie 24 godzin. Nie ma żadnych skutków ubocznych, jak przyjmiecie węgiel niepotrzebnie.

Kwaśne mleko należy wypić w celu zasiedlenia naszego przewodu pokarmowego dobrymi bakteriami, a te najlepsze i najtańsze są w mleku krowim. Jak mleko jest fałszowane, to nie skwaśnieje.

Małe dzieci powinny być karmione piersią nawet do roku i dłużej. Otrzymują przeciwciała z mlekiem matki i przebieg choroby jest lekki.

Musisz pamiętać PT Czytelniku, że w Polsce już od września słońca jest brak. Twój organizm potrzebuje ok. 5000 jednostek witaminy D-3 dziennie plus ok. 100 a nawet 200 mcg witaminy K-2 jednocześnie. Przyjmowanie samej witaminy D-3 jest szkolnym błędem.  Musisz także pamiętać, że prawidłowy poziom witaminy D-3 to co najmniej 50 – 70 ng. Chorzy z nowotworami powinni mieć poziom 70 – 90 ng O tym się uczy w Dobrym Akademiach Medycznych.

Pamiętaj:

„Szczepione są dzieci z rodzin  biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”

A Ty czytelniku do jakiej grupy należysz?

* – W języku angielskim szczepienie tłumaczy się jako shoot- strzał.

a

 • http://www.lifesitenews.com/opinion/
 • http://www.alexjones.pl z 14.09.2016.
 • http://www.medexpress.pl/pacjent/dlaczego-polacy-nie-chca-szczepic-sie-przeciw-grypie/52526/, 07 listopada 2014  10.01
 • http://www.naturalnews.com/047618 flu vaccinne
 • http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Offit_vaccine_lies.html
 • http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Offit_vaccine_lies.html
 • https://www.youtube.com/watch?v=A3LUD53q_Pg
 • https://parentsagainstmandatoryvaccinesdotnet.wordpress.com/2015/01/30/lies-damned-lies-and-medical-science/  
 • https://parentsagainstmandatoryvaccinesdotnet.wordpress.com/2014/07/12/epa-cdc-whistleblower-exposes-their-corruption-of-science/
 • PubMed 3618578, Pub Med 1994745, Pub Med 1884314, Pub Med  7740350
 • http://vaccinationcouncil.org/ – Międzynarodowej Rady Lekarskiej w sprawie szczepień
 • PubMed 10067727, PubMed 8546886, Pub Med3361685, PubMed16098653, Pub Med 22425036, PubMed 21568886, PubMed16019791, PubMed 20807425, PubMed24103160

Dr Jerzy Jaśkowski

[email protected]

Gdańsk, 22 września 2016

Źródło: http://www.polishclub.org/2016/09/26/dr-jerzy-jaskowski-7000-ludzi-odstrzalu-lodzi-szczepienia-grypa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *