Strona główna > NWO > Dr Henry Makow:„Wielki reset” potrzebny do ocalenia ludzkości – dziesięć punktów

Dr Henry Makow:„Wielki reset” potrzebny do ocalenia ludzkości – dziesięć punktów

Mistyfikacja Kowid daje ludzkości wyjątkową okazję zrzucenia jarzma satanistycznych (masońskich) bankierów centralnych odpowiedzialnych za komunizm, wojnę, depresję, pandemie, terroryzm, korupcję i dekadencję.

Autor: dr Henry Makow
 
Wyczuwam przesunięcie sejsmiczne. Bankierzy przesadzili i ujawnili siebie i swoich wasali (naszych wybranych „przywódców”) jako zdrajców, gangsterów, psychopatów, zboczeńców i masowych morderców. Floryda, Teksas i Południowa Dakota złamały szeregi i udowodniły, że Covid 19 jest kłamstwem. 
Na tym polegałby prawdziwy reset:
 
1. Po pierwsze i najważniejsze, narody odzyskałyby kontrolę nad kreacją swoich kredytów i waluty. Zrzekłyby się wszelkich „długów” powstałych z powietrza. Stworzyłyby środek wymiany, wydając go bez długów i odsetek.
 
2. Szczepionki mRNA byłyby zakazane. Wszyscy politycy, dziennikarze i urzędnicy medyczni, którzy brali udział w oszustwie Covid, zostaną zwolnieni. Jacob Rothschild, George Soros, Bill Gates i Tony Fauci zostaną osądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości, a ich majątek zostanie skonfiskowany i dodany do publicznej kasy. Joe Biden zostałby uwięziony za sfałszowanie wyborów. Zdrajca Donald Trump będzie sądzony za reality show i zaniedbanie obowiązków. Wszyscy współwinni fałszerstwa wyborczego, w tym Trump, Pence, Kongres i sędziowie Sądu Najwyższego, zostaliby zwolnieni i postawieni przed sądem. 
 
3. Monopole medialne i technologiczne zostałyby znacjonalizowane, rozbite i odsprzedane ludziom, którzy zagwarantują wolność słowa i swobodny przepływ informacji. CIA i FBI zostaną zamknięte i zreorganizowane. Policja lokalna i stanowa zostanie oczyszczona z masonów. 
 
4. Masoneria zostanie zakazana. Jej czołowi członkowie zostaliby osądzeni i uwięzieni. Masoni mieliby zakaz piastowania urzędów publicznych.
 
5. Komuniści zostaliby usunięci z systemu edukacji, zwłaszcza z uniwersytetów. Uniwersytety chroniłyby wolność słowa.  
 
6. Antifa, feministki i inni lewicowcy zostaliby wysłani do obozów „reedukacyjnych”.  
7. Wybory byłyby finansowane ze środków publicznych. Żadne prywatne wkłady nie byłyby dozwolone. Politycy nie mogliby czerpać korzyści ze swojego urzędu. 
8. Promowanie satanizmu, dysforii płci, nielegalnej migracji, zmian klimatycznych i wszelkich globalistycznych kłamstw podlegałoby karze grzywny i więzienia. 
9. Wartości rodzinne – małżeństwo, wierność, odpowiedzialne rodzicielstwo – stałyby się polityką rządu. Życie ludzkie byłoby uważane za nienaruszone. Aborcja zostanie ograniczona lub zakazana. 
Zachęcano by wszystkich do zdrowej dumy narodowej i rasowej.
10. Będzie podjęty zbiorowy wysiłek, aby rozeznać i wprowadzić w życie zamysł Stwórcy. Publiczność byłaby zachęcana do świętowania Cudu Życia i chwalenia Boga!   
Jeśli te środki zostaną przyjęte, ludzkość cofnie się z otchłani i odzyska ścieżkę do świata, w którym ludzkość będzie mogła rozkwitać zgodnie z zamierzeniami Stwórcy. 
 
 CO NASTĘPNE?
 
 Bankierzy mają tendencję do ujawniania się, gdy są powstrzymywani. Szczepionki mRNA mogą wyzwolić nową falę chorób, które media zrzucą na „warianty” Covid.
 
Ostatecznie komunistyczny reset być może się nie powiedzie. Bankierzy przesadzili, ujawnili i zdyskredytowali swój zgubny system kontroli. Bankierom zostanie pozostawiona „opcja nuklearna” rozbić system finansowy poprzez podniesienie stóp procentowych. 
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.