Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Wspólny wróg nazistów i syjonistów to zasymilowani Żydzi

Dr.Henry Makow: Wspólny wróg nazistów i syjonistów to zasymilowani Żydzi

Gorąco polecam ten przegląd iluminacko-żydowskiego spisku od czasów starożytnych aż do JFK i 9-11.
Ta książka zręcznie opisuje raka, który jest odpowiedzialny za 90% problemów ludzkości, w tym wszystkich  głównych wojen. Ten rak jest spiskiem Żydów kabalistycznych (satanistycznych) i masonów.
 
Ta złowroga moc osiąga cele z COVID 19 i George Floyd psyops oraz zamieszkami. W skrócie,  ci fanatyczni Żydzi (i masoni) myślą, że są Bogiem, a ludzkość powinna być ich niewolnikami. Dekonstruują porządek moralny i naturalny. Sataniści są przeciwni życiu.
 
Wybrałem ten fragment, ponieważ pokazuje on pokrewieństwo między poglądami syjonistów i nazistów oraz samego Hitlera, kabalistyczni Żydzi nie są rasą, lecz złośliwym (satanistycznym) duchem. To  wyjaśnia, w jaki sposób „zasymilowani Żydzi” – Żydzi, którzy nie chcą dołączyć do psychopatycznego spisku kabalistycznego –  byli wspólnymi wrogami syjonistów i nazistów, a zatem zostali wybrani do eksterminacji. Według słów Hannah Arendt „ większość Żydów nieuchronnie musiała stawić czoła dwóm wrogom – władzom nazistowskim i władzom żydowskim”.
 Są zaprzysiężonym wrogiem każdej rasy, religii, rodziny i narodu, ponieważ niszczą „każdą kolektywną siłę z wyjątkiem naszej”. ( Protokoły Syjonu , 16-4)
 
 Laurenta Guyenota „ Od Jahwe do Syjonu”  oddaje esencję trwającej tysiąclecia  wojny z Bogiem i ludzkością, która osiąga szczyt w naszych czasach.  
str. 250–253
 
 
„Związek między nazizmem a judaizmem był dobrze znany w kręgach żydowskich w latach 30. XX wieku. Nikt nie wyraził tego lepiej niż amerykański rabin Harry Waton w książce opublikowanej w 1939 r. Przez Komitet Ochrony Żydów, Program dla Żydów: Nazizm jest imitacją judaizmu; nazizm przyjął zasady i idee judaizmu, aby zniszczyć judaizm i Żydów ”. 
 
„Filozofia nazistów zaczyna się od postulatu: krew rasy determinuje naturę, przebieg ewolucji i przeznaczenie tej rasy… czy to świadomie, czy nie, naziści wzięli tę teorię z samej Biblii”. 
 
Waton idzie jeszcze dalej: deklaracja Hitlera, że ​​żydowska świadomość jest trucizną dla ras aryjskich, jest najgłębszym wglądem, jaki świat zachodni osiągnął w swojej naturze; a jego zdolność do uświadomienia sobie tego jest dowodem jego geniuszu, a także tajemnicy jego potęgi i osobliwej fascynacji, jaką wywiera jego osobowość … nie boi się praktycznej mocy ani bogactwa Żydów, ale charakteru żydowskiego umysłu … To ukryta penetracja żydowskiego ducha w pogańskim umyśle jest niebezpieczeństwem; i jest to niebezpieczne, ponieważ umysł „aryjski” nie może się mu oprzeć, ale musi ulec ”. 
 

waton-jews-super.jpeg

Waton w rzeczywistości źle rozumie prawdziwe poglądy Hitlera na żydowskość, które prywatnie były mniej rasistowskie niż jego własne: „Używamy terminu rasa żydowska” – pisał przyjacielowi Hitler – „tylko ze względu na wygodę językową, ponieważ prawdziwe znaczenie tego słowa i z genetycznego punktu widzenia nie ma rasy żydowskiej … Rasa żydowska jest przede wszystkim wspólnotą ducha ”. 
 
Nazizm i syjonizm łączyły więcej niż jeden fundament ideologiczny; mieli jako wspólnego wroga asymilacyjnego Żyda. Mieli także wspólny cel: emigrację Żydów z Niemiec. Reinhardt Heydrich, szef Służby Bezpieczeństwa SS, napisał w 1935 r. W oficjalnym dzienniku SS Das Schwartze Korps: „Musimy rozdzielić żydostwo na dwie kategorie: syjonistów i tych, którzy wolą być zasymilowani. Syjoniści trzymają się ścisłej pozycji rasowej i emigrując do Palestyny ​​… nie może być daleko, kiedy Palestyna znów będzie mogła zaakceptować swoich synów, którzy stracili ją od ponad 1000 lat. Nasze dobre życzenia wraz z naszym oficjalnym dobrem pójdą wraz z nimi ”.
 
Przesadnie byłoby powiedzieć, że Hitler był ideologicznie syjonistą, ponieważ napisał w Mein Kampf w 1923 r., „Podczas gdy syjonizm stara się przekonać drugą część świata, że ​​narodowa samoświadomość Żyda znajduje satysfakcję w stworzeniu w państwa w Palestynie Żydzi ponownie najbardziej przebiegle oszukują głupich gojów. Nie myśleli o budowie państwa żydowskiego w Palestynie, aby mogli go zamieszkać, ale chcą jedynie centralnej organizacji oszukiwania międzynarodowego świata, obdarzonej prerogatywami , wycofany z zajęcia innych; schronienie dla skazanych łotrów i liceum dla przyszłych łotrów ”.
 
Pierwsze stowarzyszenie syjonistyczne zainspirowane książką Herzla, National-Judische Vereinigung Koln, zadeklarowało swój cel w 1897 r .: ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej polega zatem na ustanowieniu państwa żydowskiego … ”
 

arendt.jpg

Hannah Arendt pokazała w swojej kontrowersyjnej książce Eichmann w Jerozolimie (1963), że polityka nazistowska była pro-syjonistyczna do 1938 r., A „wszystkie wiodące pozycje w wyznaczonej przez nazistów Reichsvereinigung [obowiązkowa organizacja wszystkich Żydów w nazistowskich Niemczech] zajmowali syjoniści. „ To stworzyło „sytuację, w której niewybrana większość Żydów nieuchronnie znalazła się w obliczu dwóch wrogów – władz nazistowskich i władz żydowskich”. Arend był pierwszym żydowskim intelektualistą, który odkrył jedną z najciemniejszych tajemnic syjonizmu, która została obficie udokumentowana. (np. udokumentowane przez Toma Segeva w The Seventh Million.): „W tych pierwszych latach istniała obopólnie satysfakcjonująca umowa między władzami nazistowskimi a Żydowską Agencją Palestyny ​​- umowa Haaavarah lub Transfer, która przewidywała, że ​​emigrant do Palestyny ​​może tam przenosić swoje pieniądze lub niemieckie towary i wymieniać je na funty. Wkrótce był to jedyny legalny sposób, aby Żyd zabrał ze sobą pieniądze. Alternatywą było założenie zablokowanego konta, które zostanie zlikwidowane za granicą ze stratą między 50 a 90%. ”
W rezultacie w latach 30. XX wieku, kiedy amerykańskie żydostwo bardzo się starało zorganizować bojkot niemieckich towarów, Palestyna, ze wszystkich miejsc, była zalana „towarami wyprodukowanymi w Niemczech”. „Około 60 000 bogatych Żydów skorzystało z tej umowy z Haavara, był to decydujący wkład w żydowską kolonializację Palestyny.
—————-
Podziękowania dla Mike’a, zagorzałego krzyżowca prawdy  za wysłanie tej książki.
źródło: Henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.