Strona główna > Uncategorized > Dr Henry Makow: Szczepionki – druga najstarsza profesja

Dr Henry Makow: Szczepionki – druga najstarsza profesja

W 1988 roku Eustace Mullins dmuchnął w gwizdek w sprawie oszustwa związanego ze szczepionkami. Zamów książkę tutaj.
 
 
 
 
Nie tylko producenci leków osiągają ogromne zyski ze szczepionek,  ale nadal czerpią zyski
od chorób wywoływanych przez szczepionki. Jeśli szczepionki nie były szkodliwe dla zdrowia to
dlaczego firmy farmaceutyczne zwolniono z odpowiedzialności? 
Ta gęś znosi złote jajko od ponad stulecia, przynosząc nieopisane żniwo w ludzkim cierpieniu. Teraz chcą robić szczepienia – warunkiem uczestnictwa w społeczeństwie i wolności. A nowe szczepionki mogą wywołać śmiertelną nadmierną reakcję na kontakt z wirusem.
 
 
„Praktyka medyczna może nie jest najstarszym zawodem na świecie, ale często uważa się, że opiera się na tych samych zasadach”. 
Eustace Mullins
 
 
Aktualizacja od 12 listopada 2020 r
autor: Eustace Mullins
(henrymakow.com) 
 
 
Pomimo wielkiej potęgi ukrytych władców odkryłem, że tylko jedna grupa ma moc wydawania wyroków dożywocia lub śmierci na każdego Amerykanina – lekarze naszego narodu.
 
Odkryłem, że ci lekarze, pomimo swojej wielkiej siły, sami byli poddawani bardzo ścisłej kontroli nad każdym aspektem ich życia zawodowego. O dziwo, ta kontrola nie była sprawowana przez żadną agencję stanową ani federalną, chociaż prawie każdy inny aspekt amerykańskiego życia znajduje się obecnie pod absolutną kontrolą biurokracji. Lekarze mają własną autokrację, prywatne stowarzyszenie branżowe, American Medical Association . Grupa ta, której siedziba główna znajduje się w Chicago w stanie Illinois, stopniowo zwiększała swoją siłę, aż przejęła całkowitą kontrolę nad szkołami medycznymi i akredytacją lekarzy.
 
—————-
 
Od samego początku (w 1847 r.) Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy miało jeden główny cel: osiągnięcie i obrona całkowitego monopolu na praktykę lekarską w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku AMA uczyniło z alopatii podstawę swojej praktyki. Alopatia była rodzajem medycyny, której lekarze przeszli szkolenie w uznanej akademickiej szkole medycznej i która w dużym stopniu polegała na zabiegach chirurgicznych i stosowaniu leków.
 
 

1679-eustace-mullins.jpg

(Eustace Mullins 1923-2010)
 
Praktyka szczepień jest bezpośrednio sprzeczna z odkryciem współczesnych holistycznych ekspertów medycznych, że organizm ma naturalną obronę immunologiczną przed chorobami. Kościół Nowoczesnej Medycyny twierdzi, że z niebezpieczeństwa infekcji możemy uwolnić się jedynie dzięki wodzie święconej szczepienia, wstrzyknięciu do organizmu obcego ciała infekcji, które następnie dokona cudu medycyny i nada odporność na całe życie, stąd termin „immunizacja”. 
 
Największą herezją, jaką może popełnić każdy lekarz, jest publiczne wyrażanie wątpliwości co do którejkolwiek z czterech świętych wód, ale niewątpliwie najgłębiej zakorzenioną we współczesnej praktyce medycznej są liczne programy szczepień. To także najbardziej konsekwentnie dochodowe działania Monopolu Medycznego. Jednak jeden lekarz, dr Henry R. Bybee z Norfolk w stanie Wirginia, publicznie oświadczył: „Szczerze mówiąc, szczepionka jest przyczyną większej liczby chorób i cierpienia niż cokolwiek, co mógłbym wymienić. Uważam, że takie choroby jak rak, kiła , opryszczka i wiele innych chorób jest bezpośrednim skutkiem szczepień. Jednak w stanie Wirginia i w wielu innych stanach rodzice są zmuszeni poddawać swoje dzieci tej procedurze, podczas gdy zawód lekarza otrzymuje za to wynagrodzenie.
 
Inny znany lekarz, dr JM Peebles z San Francisco, napisał książkę o szczepionkach, w której mówi:
 
„Praktyka szczepień, wypychana we wszystkich przypadkach przez lekarzy przez przymus polityczny, stała się nie tylko głównym zagrożeniem i największym zagrożeniem dla zdrowia wschodzącego pokolenia, ale także ukoronowaniem oburzenia na wolności osobiste obywatela amerykańskiego; przymusowe szczepienia, zatruwanie karmazynowych prądów ludzkiego organizmu limfą po brutalnej ekstrakcji pod dziwnym zauroczeniem, że zapobiegnie to ospie, było jednym z najciemniejszych plam, które zeszpeciły ostatnie stulecie ”.
 
Dr Peebles odnosi się do faktu, że szczepionka przeciwko ospie krowiej była jednym z bardziej osobliwych „wynalazków lub odkryć epoki oświecenia”. Jednak, jak wskazałem w „Klątwie Kanaan, „Wiek Oświecenia” był zaledwie najnowszym programem kultu Baala i jego rytuałów składania ofiar z dzieci, które w takiej czy innej postaci składane są w ofierze od około pięciu tysięcy lat. Monopol jest również znany jako „The Society for Crippling Children” (str. 81-82).
 
—–
 
Jednak niebezpieczeństwo, że choćby jeden stanowy organ ustawodawczy udaremnił ich zbrodniczy spisek, spowodował, że Syndykat  Rockefellerów skoncentrował się na doskonaleniu instrumentu kontrolującego każdy stanowy organ ustawodawczy w Stanach Zjednoczonych. Osiągnięto to poprzez powołanie Rady Rządów Stanu w Chicago. Jej nakazy są rutynowo wydawane każdemu prawodawcy stanowemu, a jego totalitarna kontrola jest taka, że ​​żadna władza ustawodawcza nigdy nie zaniedbała jego nakazów.
 
Edward Jenner (1796-1839) „odkrył”, że szczepionka przeciwko ospie krowiej miała prawdopodobnie zaszczepić ludzi przeciwko XVIII-wiecznej pladze ospy prawdziwej. W rzeczywistości ospa już słabła, a niektóre władze uważały, że zniknęłaby do końca wieku z powodu wielu czynników. 
 
Po rozpowszechnieniu się szczepionki przeciwko ospie krowiej w Anglii, wybuchła epidemia ospy, w wyniku której zginęło 22 081 osób. Epidemia ospy prawdziwej pogarszała się z każdym rokiem stosowania szczepionki. W 1872 r. Zginęło przez nią 44 480 osób. 
 
Anglia ostatecznie zakazała szczepionki w 1948 r., Pomimo faktu, że była to jeden z najczęściej ogłaszanych „wkładów”, jakie ten kraj wniósł do współczesnej medycyny. Akcja ta nastąpiła po wielu latach przymusowych szczepień, w którym to okresie tych, którzy odmawiali poddania się jej niebezpieczeństwom, pędzono do więzienia. (str. 83) — – Polio wzrosło o 700% w stanach, w których obowiązują szczepienia. Wielokrotnie cytowany pisarz zajmujący się problemami zdrowotnymi, Morris Beale, który przez lata redagował swoją informacyjną publikację Capsule News Digest z Capitol Hill, zaoferował w latach 1954-1960 stałą nagrodę w wysokości 30 000 dolarów, którą miał zapłacić każdemu, kto mógłby udowodnić, że szczepionka przeciwko polio nie była zabójcą ani oszustwem. Nie było chętnych.

spanish-flu.jpg

Historycy medycyny w końcu doszli do niechętnego wniosku, że wielką „epidemię” grypy w 1918 roku można przypisać wyłącznie powszechnemu stosowaniu szczepionek. Była to pierwsza wojna, w której szczepienia były obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy. „Boston Herald” podał, że w ciągu miesiąca w wyniku szczepień zginęło czterdziestu siedmiu żołnierzy. W rezultacie szpitale wojskowe były wypełnione nie rannymi ofiarami walk, ale ofiarami szczepionki. Epidemia została nazwana „hiszpańską grypą”, celowo wprowadzająca w błąd nazwa, mająca na celu ukrycie jej pochodzenia. Ta epidemia grypy pochłonęła dwadzieścia milionów ofiar; ci, którzy przeżyli, byli tymi, którzy odmówili przyjęcia szczepionki. W ostatnich latach powtarzające się co roku epidemie grypy nazywane są „rosyjską grypą”. Z jakiegoś powodu Rosjanie nigdy nie protestują, być może dlatego, że Rockefellerowie regularnie jeżdżą do Moskwy w celu ustalenia linii partyjnej.
Znane były już niebezpieczeństwa szczepień. Magazyn Plain Talk podaje, że „podczas wojny francusko-pruskiej każdy niemiecki żołnierz został zaszczepiony. W rezultacie na ospę zachorowało  53 288 zdrowych mężczyzn. Śmiertelność była wysoka”.
Podczas tak zwanej „Wielkiej masakry świńskiej grypy” prezydent Stanów Zjednoczonych Gerald Ford został werbowany, aby przekonać opinię publiczną do poddania się ogólnokrajowej kampanii szczepień. Siłą napędową tego programu był nieoczekiwany zysk w wysokości 135 milionów dolarów dla głównych producentów leków. Mieli szczepionkę na „świńską grypę”, której podejrzani hodowcy świń nie chcieli dotykać, bojąc się, że może to zniszczyć ich plony. Producenci próbowali tylko zdobyć 80 milionów dolarów od hodowców świń; sprzeciwiając się tej sprzedaży, zwrócili się ku innym rynkom. 
Impuls do stworzenia krajowej szczepionki przeciwko świńskiej grypie nadszedł bezpośrednio z Centrum Kontroli Chorób w Atlancie w stanie Georgia. Być może przypadkowo Jimmy Carter, członek Komisji Trójstronnej, planował wówczas swoją kampanię prezydencką w stanie Georgia. Obecny prezydent Gerald Ford  wykorzystał wszystkie zalety ogromnej biurokracji, aby pomóc mu w kampanii wyborczej, podczas gdy nieskuteczny i mało znany Jimmy Carter nie stanowił poważnego zagrożenia w wyborach. 
Nagle z Atlanty pojawił się plan Centrum Kontroli Chorób, obejmujący ogólnokrajową kampanię szczepień przeciwko „świńskiej grypie”. Fakt, że w Stanach Zjednoczonych nie było ani jednego znanego przypadku tej grypy, nie powstrzymał monopolu medycznego od ich planu. Hodowcy trzody byli zszokowani demonstracją szczepionki na kilku świniach, które upadły i zdechły. Można sobie wyobrazić niespokojne konferencje w siedzibach wielkich firm farmaceutycznych, dopóki jeden bystry młody człowiek nie zauważył: „Cóż, jeśli hodowcy świń nie wstrzykują tego zwierzętom, naszym jedynym innym rynkiem jest wstrzyknięcie jej ludziom”.
Sponsorowana przez Forda kampania na świńską grypę prawie umarła przedwczesną śmiercią, kiedy świadomy urzędnik, dr Anthony Morris, poprzednio z HEW, a następnie aktywny jako dyrektor Biura Wirusowego w Food and Ding Administration, oświadczył, że nie może być autentycznej szczepionki przeciw grypie, ponieważ nigdy nie było przypadków świńskiej grypy, na których mogliby ją przetestować. Następnie dr Morris ogłosił swoje oświadczenie, że „w żadnym momencie szczepionki przeciwko świńskiej grypie nie były skuteczne”. Został natychmiast zwolniony, ale szkody zostały wyrządzone. (84–85)
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.