Strona główna > NWO > Dr.Henry Makow: Przygotujcie się na Ekstremalną Tyranie

Dr.Henry Makow: Przygotujcie się na Ekstremalną Tyranie

„Jesteśmy teraz na skraju stania się państwem policyjnym, jakiego nigdy wcześniej nie widział ani nie wyobrażał sobie żaden Amerykanin.„ Tajna policja ”działająca jako agenci państwa otrzyma zlecenie stłumienia wszelkiego niezadowolenia, nieposłuszeństwa i wszelkich innych nieprzestrzeganie opisu przez klasę polityczną u władzy. ”

Ilu jest gotowych stawić opór zamiast zachowywać się jak owca?
 
autor Patriot Rising
(henrymakow.com)

Nie można wystarczająco podkreślić, że koniec Ameryki jest tuż za rogiem.  Technokraci u władzy dążą do końca tej ekonomii, końca wszelkiej wolności, końca radości, końca podróży, końca niezależnej myśli, końca każdego realistycznego intelektu i końca rozsądku.

Do tego właśnie zmierzamy i tylko masy, które są pod wieloma względami odpowiedzialne za to przejęcie, mogą to powstrzymać. To nie wróży dobrze tym z nas, którzy chcą walczyć o naszą wolność, ponieważ obecnie jesteśmy w skrajnej mniejszości.

Ryzyko dla rzeczywistych bojowników o wolność jest absolutne, ale bez tych, którzy są gotowi zaryzykować wszystko dla swojej wolności, nie ma szans na powrót do wolności. Wszyscy z nas, którzy będziemy aktywnie sprzeciwiać się, łamać wszystkie rozkazy państwowe rządu przestępczego, jesteśmy teraz celem tego ohydnego systemu rządzenia i każda taktyka niezbędna do wyeliminowania oporu zostanie wykorzystana przeciwko nam.

brennan.jpg

To już się zaczyna, gdy Biden wypowiada „wojnę” krajowemu „terroryzmowi”. Były dyrektor CIA, John Brennan, powiedział: „Społeczność wywiadowcza Bidena porusza się w sposób podobny do lasera, aby spróbować odkryć jak najwięcej na temat rebelii popierającej Trumpa, która kryje w sobie religijnych ekstremistów, autorytarnych, faszystów, bigotów, rasistów, natywistów nawet libertarian ”.

Wszystko to według Brennana są powstańcy, a on i tak zwana „społeczność wywiadowcza” wydają się ślinić na myśl o wojnie przeciwko narodowi amerykańskiemu. To straszne zagrożenie dla każdego, kto nie zgadza się z państwem lub jest przeciwko niemu.

Kryminalizacja sprzeciwu wobec klasy politycznej jest tak szalenie niebezpieczna dla ludzi, że można ją opisać jedynie jako politykę wymyśloną przez psychopatyczne i złe dyktatorskie potwory jako sposób na uzyskanie całkowitej kontroli nad społeczeństwem za pomocą siły.

To nie jest przesada; ponieważ to, co nazywa się „terroryzmem krajowym”, jest otwarcie dyskutowane, a nowe ustawodawstwo nie tylko jest rozważane, ale jest już wdrażane w niektórych państwach.

Biden i niektórzy członkowie Kongresu wzywają do przyjęcia nowego krajowego ustawodawstwa dotyczącego terroryzmu, które znacznie rozszerzyłoby uprawnienia państwa policyjnego. Jest to okropne, ponieważ będzie oczywiście nadużywane w celu stłumienia wszelkich form sprzeciwu, przy jednoczesnym określaniu każdego, kto nie zgadza się z rządem, jako terrorysta.

Mogłoby to oczywiście doprowadzić do całkowitej cenzury wszelkiej działalności protestacyjnej, a także prawie wszystkich wypowiedzi. Konsekwencje takiej drakońskiej polityki są poza rozsądkiem i mogą dosłownie zniszczyć naszą zdolność do pokojowego zwalczania skrajnej tyranii.

Niebezpieczeństwo tego mogłoby łatwo doprowadzić do większej przemocy ze strony nie tylko usprawiedliwionych ofiar państwowej tyranii, ale także masowych brutalnych nadużyć obywateli przez funkcjonariuszy rządowych policji i wojska. Lunacy nie zaczyna opisywać zdradzieckiej natury takich autorytarnych środków.

 Jesteśmy teraz u progu stania się państwem policyjnym, jakiego żaden Amerykanin nigdy wcześniej nie widział ani nie wyobrażał sobie. „Tajna policja” działająca jako agenci państwa zostanie upoważniona do stłumienia wszelkiego niezadowolenia, nieposłuszeństwa i nieprzestrzegania zasad opisanych przez rządzącą klasę polityczną.

Oczekuje się, że sami ludzie będą monitorować swoich przyjaciół, rodzinę i sąsiadów i informować o tym, co zostanie określone jako wszelkie wywrotowe zachowanie. Ta rzeczywistość jest już prawie nad nami. Próby kontrolowania wszystkich myśli i działań są pożądane, więc zostaniemy poproszeni o noszenie zatwierdzonych przez państwo dokumentów tożsamości, zostaniemy poinformowani, kiedy i gdzie możemy się udać, a także powiedzą nam, co wolno nam powiedzieć lub napisać.

Wkrótce pojawią się dodatkowe surowe mandaty, a więcej grzywien, przymusu i więzień będzie zagrożonych i zostanie wdrożonych w razie potrzeby przez nielicznych kontrolujących. Choć brzmi to przerażająco, kraj ten mógłby w najbliższej przyszłości z łatwością wyglądać bardziej jak Niemcy Hitlera lub Stalinowska Rosja niż dawne Stany Zjednoczone. To nie jest jakaś szalona czy fantastyczna „teoria spiskowa”; po prostu rozejrzyj się po wszystkich znakach przed sobą.

maska-dziewczyna.jpg

Większość z was jest już zamaskowana; wielu z was zostało zmuszonych do porzucenia swoich interesów i pracy, powiedziano wam, abyście porzucili swoich bliskich, a wielu popadło w ubóstwo. Teraz powiedzą ci, że nie możesz podróżować ani zdobywać rzeczy niezbędnych do życia, chyba że wykonasz rozkazy wstrzyknięcia trującej, zmieniającej geny i śmiercionośnej mikstury, błędnie oznaczonej jako szczepionka. Po wstrzyknięciu będziesz mieć system operacyjny w swoim ciele, który może pozwolić na zewnętrzną kontrolę nad tobą.

Dr. Fauci mówi nawet teraz, że ta fałszywa „szczepionka” może stać się obowiązkowa. Większość z nich spełnia już każde wydane polecenie; nakazy, które są restrykcyjne, niezwykle szkodliwe i zmieniające życie, więc ile dodatkowego wysiłku tego haniebnego rządu potrzeba, aby zmienić tę populację w niewolników faszystowskiej i komunistycznej oligarchii?

Ilu jest gotowych stawić opór zamiast zachowywać się jak owca? 

Ilu zdobędzie odwagę, by powiedzieć „nie”? Ilu podejmie wymagane ryzyko, niezbędne do odzyskania wolności? Ilu z was przeciwstawi się tym, którzy będą próbowali was kontrolować? Ilu będzie czekać, aż absolutnie nic nie zostanie, zanim zakwestionujesz to zepsucie? Ilu z was będzie nadal postępować zgodnie z zaleceniami, niezależnie od konsekwencji dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół?

Żyjemy w koszmarze. Jedyną ucieczką od tego horroru jest przebudzenie. Jeśli wielu nadal będzie spało i nadal praktykowało masowe posłuszeństwo, ci z nas, którzy chcą walczyć, staną się celem tego przerażającego stanu.

Jeśli ludzie, którzy chcą przeciwstawić się tej tyranii, zostaną uciszeni, uwięzieni lub eksterminowani, wszelka nadzieja zostanie utracona, a społeczeństwo amerykańskie nie będzie już istnieć w swojej obecnej formie. [Makow – Współpracownicy zostaną wtedy wyeliminowani.)

Ale jeśli duża liczba odmówi wykonania, odmówi przyjęcia rozkazów i nie pozwoli na to totalitarne przejęcie, wszyscy wygrywamy.

Dywizja nas zniszczy, ale solidarność pokona wroga, jakim jest państwo. Czas wzbudzić wielki strach w sercach i umysłach każdego władcy, polityka lub egzekutora, który próbowałby nas kontrolować lub zniewalać!

Linki źródłowe:

https://www.technocracy.news/greenwald-warns-a-new-domestic-war-on-terror-is-coming/

https://www.nbcnews.com/think/opinion/after-capitol-riot-biden-backs-domestic-terror-law-it-s-ncna1254330

https://djhjmedia.com/kari/john-brennan-ids-the-enemy-trump-supporters-and-useful-idiots-who-helped-the-left/

https://medicalkidnap.com/2021/01/05/the-new-mrna-covid-vaccines-inject-an-operating-system-into-your-body-not-a-conspiracy-theory-moderna-admits- to/

https://www.lewrockwell.com/2021/01/joseph-mercola/fauci-now-says-covid-19-vaccine-may-become-mandatory/

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.