Strona główna > NWO > Dr.Henry Makow: Podobnie jak Wielki Kryzys, oszustwo COVID mające na celu „złamanie amerykańskiego charakteru”.

Dr.Henry Makow: Podobnie jak Wielki Kryzys, oszustwo COVID mające na celu „złamanie amerykańskiego charakteru”.

Wielki Kryzys posłużył do „przełamania klasycznego amerykańskiego charakteru”. COVID19 to kolejny przykład tego, jak bankierzy iluminati wykorzystują kryzysy gospodarcze, aby rozwijać swój program polityczny, którym jest światowe państwo policyjne oddane Lucyferowi.
 
dr Henry Makow
 
W swoim przesłuchaniu NKWD z 1938 r. , Illuminati insider Rakovsky określa katastrofę i wielki kryzys z 1929 r. Jako „rewolucję amerykańską”. Iluminaci celowo przyspieszyli to dla zysku, przełamania „klasycznego amerykańskiego” charakteru i przejęcia władzy politycznej.
„Człowiekiem, za pośrednictwem którego wykorzystali taką moc, był Franklin Roosevelt. Czy zrozumiałeś? … W tym roku 1929, pierwszym roku rewolucji amerykańskiej, w lutym, Trocki opuszcza Rosję; katastrofa ma miejsce w październiku. Finansowanie Hitlera zostało uzgodnione w lipcu 1929 r. Czy myślisz, że to wszystko było przypadkowe? Cztery lata rządów Hoovera wykorzystano na przygotowania do przejęcia władzy w Stanach Zjednoczonych i ZSRR: tam za pomocą środków rewolucji finansowej, a tutaj [Rosja] z pomocą wojny [Hitler, II wojna światowa] i klęski, która miała nastąpić. Czy jakaś powieść o wielkiej wyobraźni mogłaby być dla ciebie bardziej oczywista? ” (273)
Rakovsky proponuje, aby Stalin współpracował z iluminatami (co później zrobił). Pierwszym warunkiem jest zaprzestanie egzekucji trockistów. Następnie zostanie ustanowionych „kilka stref wpływów”, oddzielających „formalny komunizm od realnego”. Będą „wzajemne ustępstwa za wzajemną pomoc przez pewien czas, dopóki plan będzie trwał … Pojawią się wpływowe osoby na wszystkich poziomach społeczeństwa, nawet bardzo wysokich, które pomogą stalinowskiemu formalnemu komunizmowi …” (276)
Rakovsky przedstawia plan iluminatów, aby połączyć komunizm i kapitalizm. W każdym przypadku iluminaci będą kontrolować całe bogactwo i władzę.
„W Moskwie jest komunizm: w nowojorskim kapitalizmie. To wszystko to samo co teza i antyteza. Analizuj oba. Moskwa jest subiektywnym komunizmem, ale [obiektywnie] kapitalizm państwowy. Nowy Jork: kapitalizm subiektywny, ale komunizm obiektywny. Osobista synteza Prawda: Międzynarodówka Finansowa, kapitalistyczna komunistyczna, a przede wszystkim „oni”. „(276)
W przypadku komunizmu państwo jest właścicielem korporacji, a bankierzy są właścicielami państwa. W przypadku kapitalizmu bankierzy kontrolują korporacje, a korporacje kontrolują państwo. W każdym przypadku mamy kapitalizm monopolistyczny z rosnącym monopolem politycznym i kulturalnym na Zachodzie, przypominającym ten z Rosji Sowieckiej.
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *