Strona główna > NWO > Dr.Henry Makow: NWO to komunizm (kabalizm)

Dr.Henry Makow: NWO to komunizm (kabalizm)

NWO to  komunistyczna (satanistyczna) hegemonia świata. 
Ujawniające cytaty łączące komunizm z kabalistycznym judaizmem i Protokołami Syjonu.
„Komunizm nie jest [i nigdy nie był] wytworem mas do obalenia establishmentu bankowego, ale raczej wytworem establishmentu bankowego mającego obalić i zniewolić ludzi”. – Anthony J. Hilder

„Komunistyczna dusza jest duszą judaizmu. Stąd wynika, że ​​tak jak w rewolucji rosyjskiej triumf komunizmu był triumfem judaizmu, tak i w triumfie faszyzmu zwycięży judaizm”. – ( Program dla Żydów i ludzkości , rabin Harry Waton, str. 143-144).

„Komuniści są przeciwni religii (chrześcijaństwu) i starają się zniszczyć religię; ale kiedy przyjrzymy się głębiej naturze komunizmu, widzimy, że jest on jedynie religią (judaizmem)”. – ( Program dla Żydów i ludzkości , rabin Harry Waton, s. 138).

„Żydzi witają tę rewolucję w świecie chrześcijańskim, a Żydzi powinni dać przykład. Nie jest przypadkiem, że judaizm zrodził marksizm i nie jest przypadkiem, że Żydzi chętnie podjęli marksizm: wszystko to było w doskonałej zgodne z postępem judaizmu i Żydów ”. – ( Program dla Żydów i ludzkości , Rabin Harry Waton, str. 148).

Burżuazja była bolszewickim hasłem oznaczającym gojów. Pierwsza ustawa uchwalona po przejęciu władzy w Rosji przez komunistów uczyniła z antysemityzmu zbrodnię karną śmiercią. [2011] Edward Hendrie, „Rozwiązanie tajemnicy Babilonu Wielkiego” .

Poszlaki wskazujące na żydowską kontrolę nad komunistyczną rewolucją są takie, że kiedy komuniści w Rosji przejęli władzę, pierwsze uchwalone przez nich prawo uczyniło z antysemityzmu zbrodnię karaną śmiercią. Podczas gdy budynki kościołów chrześcijańskich zamieniono na stajnie dla zwierząt, rzeźnie i sale taneczne, synagogi żydowskie pozostały nietknięte. . . „Około 200 000 (chrześcijańskich) duchownych, wielu ukrzyżowanych, skalpowanych i torturowanych w inny sposób, zostało zabitych w ciągu około 60 lat rządów komunistycznych w byłym Związku Radzieckim – poinformowała rosyjska komisja w poniedziałek (27 listopada 1995 r.).. 40 000 kościołów (było) zniszczony w latach 1922–1980  [2011] „ Solving the Mystery of Babilon the Great” przez Edwarda Hendrie .

Najlepszym dowodem autentyczności Protokołów jest fakt, że w marcu 1917 roku w Rosji miała miejsce rewolucja bolszewicka i jedną z pierwszych rzeczy zrobionych po przejęciu władzy przez żydowskich bolszewików było zniszczenie wszystkich kopii książki profesora Sergiusza A. Nilusa, The Great Within the Small , autorstwa. Ta książka, która została po raz pierwszy opublikowana w Carskim Tselc (Rosja) w 1901 roku, zawierała Protokoły Mędrców Syjonu. Wszystkie kopie protokołów, o których wiadomo było, że istnieją w Rosji, zostały zniszczone podczas reżimu Kiereńskiego. Prawo wprowadzone przez komunistów, głosiło, że posiadanie kopii Protokołów przez kogokolwiek w Związku Radzieckim było przestępstwem karanym publiczną egzekucją. Radykalizm z jakim Komuniści chcieli wykorzenić protokoły, jest dowodem autentyczności protokołów. Traktowanie profesora Nilusa przez żydowskich bolszewików wyraźnie świadczy o autentyczności Protokołów. Profesor Nilus został aresztowany przez Czekistów (rosyjska tajna policja) w Kijowie. Był więziony i torturowany. Żydowski prezes sądu powiedział profesorowi Nilusowi, że brutalne traktowanie, jakiego doznał, było zemstą za „wyrządzenie im nieobliczalnej krzywdy publikacją Protokołów”. s. 89  [2011]Edward Hendrie, rozwiązując tajemnicę Babilonu Wielkiego .

„Niektórzy nazywają to marksizmem, ja nazywam to judaizmem”. – ( The American Bulletin , Rabbi S. Wise, 5 maja 1935).

„Odpowiadając na twoje pytanie w Rosji, istnieją dwa odrębne rządy, jeden widoczny, a drugi niewidzialny. Widzialny składa się z różnych narodowości, podczas gdy niewidzialny składa się WŁĄCZNIE Z ŻYDÓW. Potężna sowiecka tajna policja wykonuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W sowieckiej Rosji jest około 6-7 milionów komunistów, 50% to Żydzi, a 50% to Goje, ale Gojom nie da się zaufać. Komunistyczni Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie nawzajem, podczas gdy inni szpiegują się nawzajem. 

Mniej więcej co pięć do sześciu lat tajna Rada Żydowska wzywa do czystki w partii i wielu z nich jest likwidowanych. Na pytanie „dlaczego”? powiedział: „Ponieważ zaczynają zbyt wiele rozumieć o żydowskim tajnym rządzie. Rosyjscy komuniści mają tajną grupę, która składa się wyłącznie z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co dotyczy widzialnego rządu. To ta potężna organizacja była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Awiwu, skąd pochodzą teraz wszystkie instrukcje. ” . . . 

„Utrwaloną zasadą jest niszczenie wszystkich członków wcześniej istniejącego rządu, ich rodzin i krewnych, ale nigdy Żydów. Niszczą oni wszystkich członków policji, oficerów armii i ich rodziny, ale nigdy Żydów. Wiedzcie, kiedy rząd zaczyna szukać komunistów w swoich granicach, tak naprawdę próbuje odkryć Żydów na swoim terenie. Nie dajmy się zwieść! Niewidzialni władcy w krajach komunistycznych mają światową kontrolę nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolują wszystkie środki przekazu, w tym gazety, czasopisma, radio i telewizję. Nawet twoją muzykę! Cenzurują piosenki wydane do publikacji na długo zanim dotrą do wydawców. Wkrótce będą mieć pełną kontrolę nad twoim myśleniem. ” Żydowski dezerter ostrzega Amerykę: Benjamin Freedman przemawia .

Prawdziwym motywem komunizmu nie jest równy podział świata, ale Partia Komunistyczna jest tylko frontem dla superbogaczy jako instrument zdobywania i używania władzy. To nie komuniści rządzą komunizmem. Za komunizmem kryje się jeszcze jedna siła kontrolna. Komunizm i socjalizm to tylko ramiona bardziej szatańskiego spisku działającego za okiem opinii publicznej, który nie jest prowadzony z Moskwy czy Pekinu, ale z Nowego Jorku, Paryża i Londynu. Iluminaci jadą do Ameryki – Alex Christopher .

Marks i Engels byli masonami 31 stopnia. (Vladimir Istarkhov, „Bitwa rosyjskich bogów”, Moskwa, 2000, s. 154). W 1847 roku Marks i Engels zostali członkami  Ligi Sprawiedliwych , jednej z podziemnych gałęzi iluminatów, w której  ważną rolę odegrał Żyd  Jakob Venedey . . . Hess i Marks mieli nadzieję wykorzystać zazdrość głupiego proletariatu do wymuszenia piekła na ziemi, w którym panował strach, cierpienie, terror i zdrada – komunizm. Pod znakiem Skorpiona – powstanie i upadek imperium sowieckiego – Juri Lina .

Według najsłynniejszego mitu Marks nie miał pieniędzy i był ekonomicznie zależny od swojego „przyjaciela” Engelsa. W rzeczywistości finansował go Nathan Rothschild. Zostało to ujawnione przez jego bliskiego współpracownika Michaiła Bakunina w jego „ Polemique contre les Juifs”(„Polemika przeciwko Żydom”). Bakunin oderwał się od Marksa i jego towarzyszy, ponieważ „jedną nogę trzymał w banku, a drugą w ruchu socjalistycznym”. Pod znakiem Skorpiona – powstanie i upadek imperium sowieckiego autorstwa Jurija Liny .

Hess i Marks mieli nadzieję wykorzystać zazdrość głupiego proletariatu do wymuszenia piekła na ziemi, w którym panował strach, cierpienie, terror i zdrada – komunizm. Dlatego też Moses Hess zasugerował przekształcenie Ligi Sprawiedliwych w partię komunistyczną w listopadzie 1847 roku. Wraz z Engelsem Marks zreorganizował Ligę (kadencja radziecka) przed końcem roku. Ważną rolę odegrali Moses Hess, Karl Marx, Friedrich Engels, Wilhelm Weitling, Hermann Kriege, Joseph Weydemeyer, Ernst i Ferdinand Wolf.

Marksowi zlecono napisanie manifestu partii komunistycznej, jak podaje Encyklopedia radziecko-estońska. To Moses Hess zmusił go do wypracowania religii rewolucji socjalistycznej. Marks dokonał tego przy współpracy handlarza niewolników Jean Lafitte-Laflinne.

„Manifest komunistyczny” został opublikowany w Londynie. W tym dokumencie Marks rozwinął jedynie idee przywódców iluminatów, Adama Weishaupta i Clintona Roosevelta. W tym samym czasie wykorzystał konspiracyjne doświadczenie utopijnego komunisty i iluminata Francois Noela Babeufa (1760-1797), aby wskazać drogę do rewolucji socjalistycznej (iluministycznej).

W ten sposób komunizm i socjalizm stały się kryptonimami programu iluminatów, który miał zgasić wszelkie zasady moralne, po czym wszystko było dozwolone. Pod znakiem Skorpiona – powstanie i upadek imperium sowieckiego autorstwa Jurija Liny .

Nie myślcie przez chwilę, że te stwierdzenia są pustymi słowami: pomyślcie uważnie o sukcesach, jakie zaaranżowaliśmy dla darwinizmu (ewolucja), marksizmu (komunizm), nietzscheizmu (socjalizmu). W każdym razie dla nas, Żydów, powinno być oczywiste, jakie rozpadające się znaczenie miały te dyrektywy dla Gojów. PROTOKÓŁ NR 2: WOJNY GOSPODARCZE  Protokoły mędrców Syjonu(j.polski)

Głównym celem Marksa było zniszczenie religii. Dobro robotników było tylko pozorem. . . Komunizm to zbiorowe opętanie przez demony ”-  Richard Wurmbrand .

W ten sposób Porządek Świata organizuje i finansuje grupy żydowskie; następnie organizuje i finansuje grupy antyżydowskie; organizuje grupy komunistyczne; następnie organizuje i finansuje grupy antykomunistyczne. Zakon nie musi zmuszać tych grup do walki przeciwko sobie; one szukają siebie nawzajem jak pociski naprowadzające, które szukają źródła ciepła, grupy same podążają za wyznaczonym celem. Kontrolując wielkość i zasoby każdej grupy, porządek świata zawsze może z góry określić wynik. [1984] The World Order Our Secret Ruler – Eustace Mullins .

Jak napisał RE McMaster w  The Reaper : „Celem międzynarodowego komunizmu nie jest zniszczenie zachodniego międzynarodowego kapitalizmu zadłużenia. Celem międzynarodowego komunizmu jest zniewolenie ludzkości na rozkaz zachodniego międzynarodowego kapitalizmu bankowego”. [1984] The World Order Our Secret Ruler – Eustace Mullins .

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *