Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr Henry Makow: Niewidzialny Rząd – Wiadomość od Harolda Rosenthalza z 1976 roku

Dr Henry Makow: Niewidzialny Rząd – Wiadomość od Harolda Rosenthalza z 1976 roku

Nasze zniewolenie jest spowodowane tym, że narody pozwoliły bankierom kabalistycznym stworzyć własny środek wymiany (waluta i kredyt) w postaci zadłużenia wobec siebie,  podczas gdy rządy mogą to z łatwością zrobić bez długu i bez odsetek. Sukces zależy od współudziału w tym masowym oszustwie i samobójczym programie, który reprezentuje.

W 1976 roku Harold Rosenthal ujawnił, że ten wywrotowy program rozciągnął się już na każdy aspekt zachodniego życia.

Harold Rosenthal, po lewej, z Walterem Mondale. 

„ Nawet umieszczamy w  tobie 'kompleks winy', który powoduje, że boisz się otwarcie krytykować żydostwo”. 

Zatytułowany  The Invisible Tyranny,   ten szokujący  17-stronicowy wywiad  plasuje się wraz z rewelacjami  Benjamina Freedmana i  CG Rakovsky  jako przypomnienie rzeczywistych dynamicznych wydarzeń reżyserskich na świecie: tj . Ekspansji monopolu kredytowego kabalistów na każdy zakątek świata i pod każdym względem życia, czyli komunizm.    

Zaktualizowano Protokoły Syjonu  

autor: dr.Henry Makow 

W 1976 r. Plan „żydowskiej dominacji nad światem” przedstawiony w Protokołach Mędrców Syjonu został w dużej mierze zrealizowany. 29-letni Harold Wallace Rosenthal, osobisty asystent nowojorskiego senatora Jacoba Javitsa, uważał, że żydowska władza jest tak nie do zdobycia, że ​​mógłby zarobić dodatkowe pieniądze, opowiadając tę ​​historię Walterowi Whiteowi Jr., redaktorowi miesięcznika Konserwatywny Front Zachodni.

walter_white_jr.png

„Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi, by powiedzieć wam, jak żyjemy i planujemy, ale nic mnie nie onieśmiela” – powiedział Rosenthal White, odchodząc.

„Jest już za późno, aby twoi chrześcijańscy wyznawcy stawiali obronę. Ten czas już dawno minął. Dawno, dawno temu musieliśmy stać się agresorami! To jest niewątpliwie jeden z naszych wielkich celów w życiu. Jesteśmy agresorami!”

Zatytułowany The Invisible Tyranny,   ten szokujący 17-stronicowy wywiad  jest dostępny online od jakiegoś czasu. Podobnie jak informacje Benjamina Freedmana i CG Rakovsky’ego raport jest opisem rzeczywistych sił kierujących światem.

Rosenthal potrzebował pieniędzy na hazard, ale jego szczerość kosztowała go życie. 12 sierpnia 1976 roku zginął w ataku powietrznym w Stambule. Walter White doszedł do wniosku, że incydent był przykrywką dla morderstwa Rosenthala.

Pamiątkowe „Fellowship in International Relations” Rosenthala dyskretnie kontynuuje pracę, którą niedyskretnie ujawnił. Co dziwne, do niedawna na ich stronie internetowej nie było zdjęcia Rosenthala .

Według Wikipedii ukończył stypendium na Uniwersytecie Cambridge i Harvard Graduate School. Po pracy dla kongresmana Hugh Careya (D-NY) przeniósł się do biura senatora Waltera Mondale’a (D-MN), gdzie kierował jego programem legislacyjnym. Po pobycie w Fundacji Rockefeller Brothers Harold wrócił do Senatu, aby pracować dla senatora Jacoba Javitsa. Był zdecydowanie „insiderem”.

Rosenthal mówi: „Większość Żydów nie lubi tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer… a my jesteśmy jego wybranym ludem. Lucyfer jest żywy”.

To stwierdzenie odnosi się do całej współczesnej kultury. Nie lubimy przyznawać, że nasze „świeckie” społeczeństwo opiera się na kosmicznym buncie przeciwko Bogu. Jej prawdziwy satanistyczny charakter staje się coraz bardziej widoczny z każdym dniem.

Wgląd

Rosenthal mówi, że „Żydzi” zbudowali ziemskie imperium, częściowo odrzucając wizję Chrystusa dotyczącą duchowego królestwa opartego na braterskiej miłości. Chcieli wojowniczego króla, a nie Księcia Pokoju.

 „W czasach Chrystusa Żydzi poszukiwali materialnego i ziemskiego królestwa, ale Chrystus zaoferował Żydom duchowe królestwo. Tego nie mogli kupić, więc odrzucili Jezusa Chrystusa i kazali go ukrzyżować”. 

Żydowscy bankierzy planują rządzić światem z Jerozolimy zgodnie z własnymi interesami. Mówi, że religia żydowska jest zasadniczo przebraniem imperatywu rasowego. „Możemy żyć wśród innych ludzi i państw [poprzez] wmawianie im, że Żydzi nie są odrębnym narodem, ale przedstawicielami wiary religijnej…”

Władza „żydowska” została osiągnięta poprzez przejęcie kontroli nad systemem monetarnym. „Udało nam się podzielić społeczeństwo przeciwko sobie, przeciwstawiając pracę kierownictwu. Być może był to jeden z naszych największych wyczynów, ponieważ w rzeczywistości jest to trójkąt, chociaż wydaje się, że tylko dwa punkty zdarzają się kiedykolwiek. We współczesnym przemyśle… kapitał , który reprezentujemy, jest szczytem. Zarówno kierownictwo, jak i siła robocza są u podstawy tego trójkąta. Ciągle stoją sobie naprzeciw siebie, a ich uwaga nigdy nie jest skierowana na sedno ich problemu ”.

mindcontrol (1) .jpg

„Za pośrednictwem naszego banku narodowego, Rezerwy Federalnej, udzielamy kredytu księgowego, który tworzymy z niczego, wszystkim lokalnym bankom będącym bankami członkowskimi. One z kolei udzielają kredytów księgowych przemysłowi. W ten sposób robimy więcej niż Bóg, nasze bogactwo powstaje z niczego. Wyglądasz na zszokowanego! Nie bądź! To prawda, w rzeczywistości robimy więcej niż Bóg ”.

„Za pomocą tego rzekomego kapitału wciągamy przemysł, kierownictwo i siłę roboczą w nasze zadłużenie, które to zadłużenie tylko rośnie i nigdy nie jest zlikwidowane. Dzięki temu ciągłemu wzrostowi jesteśmy w stanie postawić kierownictwo przeciwko pracownikom, aby nigdy się nie zjednoczyli, nie zaatakowali nas i nie wprowadzili wolności od długów, to przemysłowa utopia ”.

Poprzez kontrolę nad bankowością „Żydzi” uzyskali całkowity monopol na „przemysł filmowy, sieci radiowe i nowo rozwijające się media telewizyjne… przejęliśmy publikację wszystkich materiałów szkolnych… Nawet Twoją muzykę! utwory wydane do publikacji na długo zanim dotrą do wydawców … już niedługo będziemy mieli pełną kontrolę nad Twoim myśleniem ”. Mówi, że programy telewizyjne są starannie zaprojektowane, „by odwoływać się do zmysłowych emocji, a nie do logicznie myślącego umysłu. Z tego powodu ludzie są zaprogramowani tak, aby reagować zgodnie z naszymi nakazami, a nie według rozumu”.

goy-serv.jpeg

Mówi, że „Żydzi” kontrolują kościoły chrześcijańskie i używają ich do wprowadzania idei takich jak równość rasowa.

„Żadne prawo nigdy nie zostało uchwalone, z wyjątkiem tego, że jego zalety były wcześniej nauczane z ambon. Przykładem tego jest równość rasowa, która doprowadziła do integracji, a ostatecznie do skundlenia. Naiwni duchowni jednym tchem pouczają swoich parafian, że jesteśmy wyjątkowym, wybranym ludem podczas gdy innym tchnieniem ogłaszamy, że wszystkie rasy są takie same. Ich niespójność nigdy nie zostaje odkryta. Tak więc my Żydzi cieszymy się specjalnym miejscem w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości rasowej. Z tego powodu jesteśmy autorami mistyfikacji równości, zmniejszając w ten sposób wszystko na niższy poziom. ”

Chwali się, że kontrolują Amerykanów za pomocą poczucia winy. „Twoi ludzie nie mają odwagi. Ustanawiamy twoje myślenie – nawet umieszczamy w tobie 'kompleks winy', który powoduje, że boisz się otwarcie krytykować żydostwo.”

trump0.jpeg

„Nikt oprócz Donalda Trumpa nie uratuje Izrael. Marnujesz swój czas z tymi politycznymi klownami, Pozdrawiam” – Donald Trump, twitt z 2015 roku ubiegając się o wsparcie finansowe na kampanie wyborczą od magnata finansowego i właściciela sieci kasyn żyda i zadeklarowanego syjonisty Sheldona Adelsona

„My, Żydzi, przedstawiliśmy kwestię za sprawą narodowi amerykańskiemu. Następnie promujemy obie strony sprawy, gdy panuje zamieszanie. Z oczami utkwionymi w problemach nie widzą, kto stoi za każdą sceną. My Żydzi bawimy się z amerykańską opinią publiczną jak kot bawi się myszką ”.

Rosenthal ostrzega, że ​​społeczeństwo może uciec z tego śmiertelnego szponu tylko poprzez brutalne działania, a nie edukację. „Historia została napisana krwią, a nie atramentem. Żaden list, artykuł redakcyjny ani książka nigdy nie zjednoczyły ludzi ani nie powstrzymały tyranii. Rozumiemy tę zasadę i nieustannie propagujemy ludzi, by pisali listy do Prezydenta, do Kongresu … Biada nam, jeśli kiedykolwiek zobaczą daremność tego, odłóż pióro i używaj miecza. ” 

Ale Rosenthal się nie martwi. Nawiązując do promocji feminizmu i homoseksualizmu, mówi:

 

gay-kiss.jpeg

„Wykastrowaliśmy społeczeństwo przez strach i zastraszanie. Jego męskość istnieje tylko w połączeniu z kobiecym wyglądem zewnętrznym. Będąc tak wykastrowaną, ludność stała się potulna i łatwa do rządzenia. Jak wszystkie wałachy … ich myśli nie są związane z troskami przyszłość o ich potomstwo, ale tylko z teraźniejszością i następnym posiłkiem ”.

Rosenthal mówi o tym, jak „żydowski” niewidzialny rząd kontroluje także ZSRR

„W Rosji istnieją dwa odrębne rządy, jeden widoczny, a drugi niewidoczny. Widoczny składa się z różnych narodowości, podczas gdy niewidzialny składa się TYLKO Z ŻYDÓW. Potężna sowiecka tajna policja wykonuje rozkazy od niewidzialnego rządu, około sześciu do siedmiu milionów komunistów w sowieckiej Rosji, 50% to Żydzi, a 50% to Goje, ale Gojom nie da się zaufać. Komunistyczni Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie nawzajem, podczas gdy inni szpiegują się nawzajem. Mniej więcej co pięć do sześciu lat tajna Rada Żydowska wzywa do czystki w partii i wielu zostaje zlikwidowanych.

Na pytanie „dlaczego”? powiedział: „Ponieważ zaczynają zbyt wiele rozumieć o żydowskim tajnym rządzie. Rosyjscy komuniści mają tajny zakon, który składa się wyłącznie z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co dotyczy widzialnego rządu. To ta potężna organizacja była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Awiwu, skąd pochodzą teraz wszystkie instrukcje. ”

Mówi, że Żydzi kontrolują ONZ, która jest „niczym innym jak zapadnią do wielkiego obozu koncentracyjnego Czerwonego Świata”. Mówi, że ta niewidzialna siła jest odpowiedzialna za wojny i rewolucje ostatnich 200 lat.

WIARYGODNOŚĆ

Czasami wywiad wydaje się zbyt obciążający i zastanawiamy się, czy jest autentyczny. Dlaczego ktoś, kto aspiruje do rangi narodowej, miałby nagrywać taki wywiad? Czy nie można go szantażować? Dokonuje wielu niepochlebnych i nieprawdziwych uogólnień na temat Żydów, co również wydaje się nieprawdopodobne. Czasami odchodzi od arogancji do niepewności. W pewnym momencie mówi, że Żydzi zaplanowali spakowanie się i ucieczkę.

29 listopada 2005 r. Odbyłem rozmowę telefoniczną z naukowcem Desem Griffinem, autorem „Czwartej Rzeszy bogatych” . Griffin powiedział mi, że został zaproszony do domu Waltera White’a w Kalifornii i wysłuchał nagrania wywiadu. Postać Rosenthala w wywiadzie brzmiała jak zły aktor czytający scenariusz. Pewne słowa zostały powtórzone. Mówi, że informacje są całkowicie wiarygodne, spisek jest prawdziwy i nie musi być ozdobiony oszustwem.

volt-.jpg 

„Aby nauczyć się kto rządzi sprawdź kto nie podlega krytyce”  – Voltaire

Nie potrafię wyjaśnić tej rozbieżności. Ostatecznie sam zdecydujesz. Wywiad zawiera wiele spostrzeżeń, które może mieć tylko osoba wtajemniczona, np. Odniesienia do Lucyfera, religii / rasy i gwałtownych zmian. Wątpię, czy chrześcijański  konserwatysta,  taki jak White, dokonałby tego rodzaju wyczynu, za jaki potępia Żydów.

Ton rasowej arogancji również brzmi prawdziwie. Rosenthal wyraża niedowierzanie wobec bezkręgowców i łatwowierności narodu amerykańskiego. Mówi, że Żyd pozostaje Żydem, niezależnie od tego, czy nawróci się na inną religię, czy nie. Moim zdaniem prawda nigdy nie jest żartem.

WNIOSEK

Prezentując te informacje, staram się zainspirować Żydów i nie-Żydów, aby usunęli opaskę z oczu mediom i uznali, że kabaliści (sataniści) uprowadzili ludzkość. Współczesna kultura jest w dużej mierze odzwierciedleniem tego faktu. Z każdym dniem staje się to coraz bardziej widoczne.

Prawdziwa kultura opiera się na religii, czyli zbiorowym oddaniu się duchowym ideałom, takim jak absolutna sprawiedliwość, miłość, piękno i prawda. „Bóg jest Duchem i my oddajemy Mu cześć w Duchu i w Prawdzie” – powiedział Chrystus. (Ewangelia Jana 4:24)

Żyjemy u schyłku kultury chrześcijańskiej. Nie mamy prawdziwych ideałów, które mogłyby zająć jego miejsce. Orwellowska podwójna mowa elity (selektywnie stosowana „wolność”, „tolerancja”, „różnorodność”, „prawa człowieka” i „równość”) jest narzędziem kontroli umysłu i wywłaszczenia. Ale jeśli zrozumiemy masońską żydowską matrycę, możemy uciec od jej niewoli.

źródło:henrymakow.com

zobacz także: Protokoły Obrad Mędrców Syjonu z 1920 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.